Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 20:12:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 182226 пъти)
 
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: януари 24, 2010, 11:29:02 »

Момичета, да ви се похваля.С половинката два дни обикаляхме ресторантите и най-после си харесахме.  yahoo
Куверта ни е 27 лв като можем да си внесем всичко, което искаме.Ако е хубаво времето, сватбата ще бъде в градина до басейн.Много съм доволна.  yahoo yahoo
Активен
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #196 -: януари 24, 2010, 22:21:16 »

Zdraveite smile pak sam az sas moq ve4en problem .....restoranta .....Nqkoi da ima vpe4atleniq ot golqmata zala na Hotel Laipcig? Mnogo 6te sam blagodarna.   shok
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #197 -: януари 25, 2010, 10:34:30 »

Момичета, имате ли впечатления от ресторант "Св. Наум" в София? Много ми хареса обстановката и искам да знам какво ви е мнението  give_rose
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: януари 25, 2010, 16:44:11 »

Момичета, имате ли впечатления от ресторант "Св. Наум" в София? Много ми хареса обстановката и искам да знам какво ви е мнението  give_rose

Един от ресторантите, които проверявахме преди две-три седмици за нашата сватба беше Св. Наум. Един от салоните им - белият - е много хубав, но за съжаление побира само 60 човека. Това е и причината да не го изберем. Кувертът се върти около 50 лв., дават да се внася алкохол без такса тирбушон. Ако искаш мога да ти пратя на имейл цялата информация, която имам, включително и снимки. На сватба там обаче не съм била и не мога да кажа как е като обслужване. smile
« Последна редакция: януари 25, 2010, 16:46:21 от Ariel » Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #199 -: януари 26, 2010, 14:22:16 »

Здравете, ние планираме сватба за м. юли.  Харесахме си едно хотелче с прекрсна градина в едно селце до Карлово. В събота ще отскочим да го видим, понеже за сега впечатленията са ни само от снимки  smile Стискайте ни палци да има свободна дата за края на месеца, първоначалните ни планове за 3 юли малко се промениха. Куверта е 22 лв., а те работят с някаква агенция от Карлово която също ще посетим за да разгледаме евентуална украса smile
Успех на всички с намирането на желания ресторант  give_rose
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: януари 26, 2010, 21:45:32 »

Здравете, ние планираме сватба за м. юли.  Харесахме си едно хотелче с прекрсна градина в едно селце до Карлово. В събота ще отскочим да го видим, понеже за сега впечатленията са ни само от снимки  smile Стискайте ни палци да има свободна дата за края на месеца, първоначалните ни планове за 3 юли малко се промениха. Куверта е 22 лв., а те работят с някаква агенция от Карлово която също ще посетим за да разгледаме евентуална украса smile
Успех на всички с намирането на желания ресторант  give_rose
Предполагам ,че това е с. Соколица комплекс Яев . Ако е този комплекс градината е уникална . Има басейн и изкуствена река с ябълкова градина покрай нея . Много е хубаво 1  good
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: януари 26, 2010, 22:48:42 »

pepche, ако става въпрос за комплекс Яев, няма да съжалявате. Това е идеално място за лятна градинска сватба  danceg, още повече, че ако нямате късмет с времето, комплексът има ресторант с капацитет, който може да поеме доста гости.
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #202 -: януари 27, 2010, 10:55:14 »

NINA STYLE,Rossito познахте Bravo Открих го съвсем случайно и наистина много ми хареса good и май изнесения ритуал може да е реален, а не предварително да подписваме.Хареса ми и това, че има детски кът,защото доста дечица ще има на събитието Kinder Вие били ли сте на сватба там?
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #203 -: януари 27, 2010, 11:12:39 »

За комплекс "Яев", моето лично впечатление е че това е перфектния избор. Наитина уникално място, много поддържано и направено с идеята всеки който го посети веднъж, да се върне пак. Ако вашата сватба бъде там, то това наистина ще е нещо което ще се запомни. За там обаче, трябва да помислите и за по-специфично озвучаване, тъй като площа на градината е доста голяма и определено по-разчупена като форма.
« Последна редакция: януари 27, 2010, 14:49:52 от DjNick Mc » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: януари 27, 2010, 11:58:57 »

малко ОФФ ТОПИК, но понеже се чудя къде да ида уикенда, ако сте бил в комплекс Яев зимата, дали е топло в стаите?
Активен
kapri
Любопитен
*
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: януари 27, 2010, 12:27:07 »

Момичета, да ви се похваля.С половинката два дни обикаляхме ресторантите и най-после си харесахме.  yahoo
Куверта ни е 27 лв като можем да си внесем всичко, което искаме.Ако е хубаво времето, сватбата ще бъде в градина до басейн.Много съм доволна.  yahoo yahoo


Здравей, Dallila

сподели кои ресторанти сте обиколили, какви са ви впечетленията и на кой се спряхте. Намерил сте наистина добра цена за куверт, това в кой ресторант е . Желая ти успех в организацията и много приятни емоции smile
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: януари 27, 2010, 12:39:50 »

pepche , не съм била там на сватба, но пък много мои приятели са били и са оставали доволни. Там съм била на рожденни дни и просто ей така, но съм оставала с добро впечатление.
Не мога да кажа, че обслужването или кухнята са като на 5 звездни ресторанти, но пък получаваш много добро качество на отлична цена.

 Offtopic
roumyana , мисля че стаите са с климатици, но не съм много сигурна.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: януари 27, 2010, 13:51:03 »

pepche Ние имахме сватба там . Кухнята е добра . Обслужването също ! Вън си иска украса ,но където и да сте украсата винаги е важна . Има много поле на изява там ,особенно в градината . Хубавото е ,че дори да има клиенти на басейна ги гонят и не присъстват на сватбата . Аз лично от вътре не съм очарована ,но за сватба вън е просто неповторимо !  good rumina не съм ходила през зимата ,но стаите са хубави!  good
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #208 -: януари 27, 2010, 14:33:33 »

Благодаря ви момичета, ще споделя впечатления другата седмица  give_rose
roumyana ако не ходите този уикенд, ще разуча въпроса с отоплението и ще ти кажа как е  good, ако все пак отидете може да се видим в събота след 10ч....  Wink
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: януари 27, 2010, 14:50:43 »

pepche , сега се сетих за още един ресторант в района, който е много добър, но с по-малък капацитет. Има и градина, която също е много приятна. Не знам от къде сте, но този ресторант е в Карлово и за него мога да кажа само много добри неща. Кухнята е невероятна, както и обслужването с една дума отличен ресторант, дори е в класацията на Бакхус за ресторант на годината  smile Цените са доста по-високи от тези на Яев, но пък може да ви отговаря на вашите очаквания. Виж сайта му, може и да ви е полезен http://www.ednovreme.com/
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines