Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 18:23:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 182208 пъти)
 
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: януари 07, 2010, 12:34:26 »

Искам да се похваля-запазихме си ресторант.Преди време се колебаех между 2-първият беше много по-скъп,но по-приятна обстановка а вторият беше на по-удобно място,но с ярко червени стени,които не се връзваха с цветовете за сватбата.Въпреки нежеланието ми отидохме да видим как стоят нещата във вторият ресторант и бях приятно изненадана.Направили са ремонт и е перфектен просто.Стените са много приятен розов цвят със златисти десорации,има красиви завеси-златисти и розови с декорации стил art nouveau yahoo.Цветовете на сватбата ми са розово и златисто,а тейбълките са art nouveau,както и украсата който съм избрала.Чудесно съвпадение!Ресторанта е доста широк и за нашите 50 гости ще има много място за танци.Има в единят край едно по-високо място отделено със две стъпала което и идеално за младоженската маса.Минималният куверт е 15лв Oh my ...,като може да включва само храна.Цените са сравнително ниски и дори си мисля че 15лв може да са достатъчни.Ще видим като ходим да определим менюто.Няма никакви ограничения колко и какъв алкохол ще си занесем,както и за безалкохолните!!!Направо не мога да повярвам.За сравниние,другият ресторант е малко извън града,минималният куверт е 35лв.,като задължително трябва да включна по един аперитив ипо една бутилка вино на 2-ма човека.Цените са доста по-високи и можеше и да не се вместим в куверта.Безалкохомното трябваше да е от тях и имаше някакъв лимит колко алкохол може да си занесем.Осве това сватбата ни е обетна и във скъпият ресторант ни казаха,че може да останем до 17.00,а в нашият ни казаха до 18.30.Мнооооого съм доволна!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: януари 07, 2010, 13:18:26 »

Ева звучи чудесно, кой е ресторанта, ако не е тайна и в кой град, защото ми се вижда много евтино, браво, имаш ли снимки
Активен
kapri
Любопитен
*
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: януари 07, 2010, 14:26:30 »

Здравейте, момичета. Някой може ли да ми даде инфо и кординати за тази фирма Best event, има ли снимки на сватби от  различни ресторанти. Благодаря ви
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: януари 07, 2010, 14:29:39 »

http://storage4.album.bg/b0e/pc300632_797ca_20570223.jpg
http://storage4.album.bg/558/pc3006312_17d7f_20570188.jpg
Снимките са много лошо качество,че нещо не бях настроила фотоапарата и не си личат истинските цветове blush.А и доста тъмно е излезнало,попринцип е светло и приятно.Ресторанта се казва "Славянски кът 4" и е във Враца.
« Последна редакция: януари 07, 2010, 14:32:47 от eva_87 » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: януари 07, 2010, 14:32:25 »

браво ева, много добре изглежда, а и е куверта е супер, чудесно Wink
Активен
sweetchery
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



« Отговор #155 -: януари 07, 2010, 16:05:30 »

охх предстой ми да изирам ресторант в Бургас...И лошото е че незнам кой........Искам да е просторен и да е хубав.Идеи....Искам да няма от онези грозни колони и да не е тип хотел България или хител Мираж...Ресторантите им са ужасни....
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: януари 08, 2010, 10:25:36 »

Аз съм си харесала един ресторант, но ме е страх да питам колко искат за кувет, защото чух, че е скъпо. sad  В Неделя мислим да се видим с единия управител и да видим какво ще каже.Стискайте ми палци.  angel
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #157 -: януари 08, 2010, 12:33:50 »

Dallila, да не се притесняваш, ама никак  Wink Отивате да си го видите и толкова. Може да се окаже вашето място  smile И аз така-ама е скъпо, ама дали ще може там...Докато си казах :" Я, стига глупости, нищо страшно няма да стане от питане и /или отиване "  Wink Виж всичко, което ти хареса . Не се знае дали в крайна сметка офертата на "скъпия" ресторант няма да е по-добра от тази на "евтиния"  smile Успех  good
sweetchery , пиши за колко човека приблизително да е ресторанта  smile Замислих се за това, че не искаш да има колони. И тогава се сетих, че в големите зали май е невъзможно без колони или носещи стени  huhhuh.gif Може да не съм права  blush Успех в търсенето и на теб  give_rose Ако можем, ще помагаме и тук  smile
А ние си имаме малко проблемче - някои от ресторантите, които сме харесали са за към 100 човека, а гостите ни няма да са повече от 50-60. Как мислите, дали такива ресторанти ще се съгласят за вариант с по-малко хора ?
« Последна редакция: януари 08, 2010, 13:12:43 от michelle » Активен
sash79
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #158 -: януари 08, 2010, 15:32:31 »

защо да не се съгласят? 50 човека не са хич малко
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: януари 08, 2010, 15:48:53 »

някои ресторанти не се съгласяват, примерно на мен в Империал ми казаха за голямата зала която е за 250 за сватби под 200 не се съгласяваме и на други места си имат изисквания, но пък за сметка на това има достатъчно ресторанти за по-малки сватби
Активен
sash79
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #160 -: януари 08, 2010, 17:15:45 »

нашият е за 120 човека, но ако са по малко няма проблем
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: януари 08, 2010, 18:02:55 »

И нашият ресторант е за 200 човека,а ние сме 50,но казаха,че няма никакъв проблем! danceg
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: януари 08, 2010, 18:11:16 »

А ние си имаме малко проблемче - някои от ресторантите, които сме харесали са за към 100 човека, а гостите ни няма да са повече от 50-60. Как мислите, дали такива ресторанти ще се съгласят за вариант с по-малко хора ?

Michelle, на кои ресторанти сте се спрели?
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #163 -: януари 08, 2010, 18:31:19 »

 Мили момичета, благодаря ви за мненията  give_rose Засега са няколко вариантите, но не ми се сърдете, че няма да ги споделя. Имала съм неприятния момент да избера нещо и да го вземат. Освен това нашата дата със сигурност ще е натоварена. Извинявам се, че така, много ми е неудобно  sad А за ресторантите ще проверим на място, въпросът ми беше информативен. Благодаря ви много  Flower
Активен
Braut
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #164 -: януари 08, 2010, 18:52:15 »

Здравейте, ние резервирахме хотел Бест Уестърн Сити в София. Залата е за 120 човека, а ние очакваме към 60 гости. Управителя г-н Крумов и едно момче от ресторанта Явор Захариев бяха много мили и ни обясниха всичко.
Има различни менюта и човек може да комбинира. Има възможност и за  welcome drink с шампанско на терасата (срещу допълнително заплашане разбира се). Няма допълнителна такса за алкохол и безалкохолни. Тортата за съжаление трябва сами да си я организираме.
Залата ми се стори малко тъмничка, но украсена се надявам да изглежда доста по добре smile.
Ние избрахме това място до голяма степен от практична гледна точка. Ще имаме доста гости от чужбина и искахме тържеството да е в хотел и всичко да е наблизо в центъра. Църквата ще е Света София. Така, че се надявам да сме направили добър избор smile.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines