Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 16:19:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 182117 пъти)
 
simoneta
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #105 -: декември 10, 2009, 21:14:46 »

Аз очаквам офертата на 'Шератон". За сега там е по 120 лева на човек със всичко - 4 степенно меню + алкохол. Но като клиент на Проновиас ми обещаха 10-15% отстъпка. И сега ще видим. Също съм питала дали може и още алкохол да внесем. Нашите гости са около 80 човека.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #106 -: декември 13, 2009, 17:02:13 »

Момичета, има ли някоя от вас идея за хубав ресторант в Русе за сватба с около 50 човека? Ще ми се да е някое приятно и светло местенце, а не ми хрумва нищо  blush

 Здравей, SunnyAngel   smile Аз не съм от твоя град, но четейки тук ,попаднах на твоя въпрос и реших да се разровя в нета. И открих тези места:
http://www.cityarthotel.com/gallery.php?lang=bg 
http://alacarte-bg.com/
http://www.lacasasoleggiata.com/
Тези трите ми се сториха мънички и вероятно подходящи  Wink
За следващите 2 се съмнявам, но може и те да стават :
http://bghotelite.com/web_main.php?id=3665
http://bghotelite.com/web_main.php?id=2423
 Успех в търсенето и да се похвалиш, като намериш  give_rose
Активен
SunnyAngel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #107 -: декември 16, 2009, 18:48:08 »

michelle благодаря ти за предложенията, но някой от тях са прекалено мънички или неподходящи за случая. Ние обиколихме няколко от ресторантите в града и имаме фаворит.  smile Още не сме го резервирали, затова ще запазя в тайна името му  blum
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #108 -: декември 16, 2009, 18:51:54 »

 Браво, SunnyAngel  give_rose Успех в запазването на вашия ресторант. Пожелавам ви да срещнете коректно отношение, чудесно обслужване и да имате изпълнена само с хубави емоции сватба  smile
Активен
Braut
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #109 -: декември 17, 2009, 16:07:01 »

Здравейте момичета. Аз съм нова тук и имам голяма нужда от помощ. Тъй като не живея в България, трябва да организирам сватбата от разстояние sad. Та за сега информацията ми за хотелите и ресторантите в София е само от интернет. За сега съм харесала Сентръл Парк Хотел. Някой ходил ли е на сватба там или има някакви впечатления? На второ място за сега е хотел Сити. За него може ли да ми кажете нещо?
Много ви благодаря!
Активен
geryaleksa
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #110 -: декември 18, 2009, 08:15:29 »

Здравейте ,
искам да попитам дали някой от вас момичета е правил сватба или присъствал в хотел Чаирите, в Симеоново.Интересувам се от впечатленията ви относно персонала и организацията от тяхна страна.
Предлагат ми,те да украсят ресторанта и те да ни свържат с Ди Джей /който те използват/.
Моля ,ако някой има впечатления за ресторанта , украсата от тяхна страна и Ди Джея , да ги сподели с мен.
Активен
Ellito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: декември 19, 2009, 18:45:02 »

Здравейте, бих искала да питам дали някой има впечатления от ресторанта на хотел Акорд? При всяко положение ще го посетя, но ще е добре ако някой сподели мнение  smile !
Активен
CecaMecata
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #112 -: декември 22, 2009, 00:25:42 »

Някой има ли отзиви за сватба в р-т Св.Наум? Има 3 салона, изглеждат подходящи за сватба, особено белия?! Вече ще лудна с тези ресторанти, единствения който харесахме е на 2 етажа и сега търся алтернатива да не се налага да делим гостите  crazy
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #113 -: декември 22, 2009, 12:55:03 »

 "Св.Наум" е един от най-новите ресторанти в София. За съжаление лично аз не съм снимал сватби там, но съм снимал кръщанета и годишнини. Ресторантът е с впечатляващо архитектурно решение, удобен безплатен паркинг за гостите, вкусно и разнообразно меню. Бих казал, че и персоналът на ресторанта е добър по отношение на обслужване.
 Мисля, че за сватби се използва салона долу вляво и по-рядко салона горе, който се състои от две части. Ресторантът е подходящ за средни по големина сватби - 100 на брой гости. При повече гости не знам как би се справил. Мисля, че салона горе може да поеме и определен резерв.
 Цената на куверта ми е неизвестна, но със сигурност не е за всеки желаещ. Но местенцето е наистина приятно.
 Недостатък за който се сещам при събитие в горния салон - тоалетните са малки за капацитета на горния салон, бързо се цапат и мудно се чистят или нечистят от персонала.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #114 -: декември 22, 2009, 14:11:10 »

 Здравейте  smile Мога ли да ви попитам дали някой има впечатления от ресторанта в хотел "Тривиа Антик" ? Прерових всичко, но не можах да разбера  какъв е капацитета му ? А и за мен би било от значение да разбера малко повече неща за това място. Благодаря предварително за отговора  give_rose
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #115 -: декември 23, 2009, 11:33:50 »

 Да споделя какво открих - това е за двойки с по-ограничен бюджет в София . За съжаление нямам лични впечатления  sad Става дума за ресторант " В Операта". Те предлагат доста добра оферта за сватба според мен: 15-18 лв на човек куверт + подарък-сватбена торта. Надявам се тази информация да бъде от полза за някой  smile
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #116 -: декември 23, 2009, 22:37:00 »

В Сити ходих на сватба миналата година и спокойно мога да кажа, че ресторантът е много добър. Обстановката е изискана. За сватбата имаше достатъчно персонал - по един сервитьор (много мили момичета) на всяка маса. Масите са кръгли за по 8-10 души. Подреждат ги много красиво. Чашите никога не ги оставяха празни. Дансингът не е малък. Има градина отпред, по-точно трева около басейн. Гледката е от високо, въпреки че тази година са построили нещо като голям блок през улицата отсреща и още е недовършен май, той загрозява гледката. На сватбата на която бях, ритуалът беше в ресторанта. Беше плануван за отвън, но валеше и беше пренесен в съседна зала на ресторанта, която бяха наредили красиво. Много ми хареса. Май тържествата там свършват в 12, но за повече подробности нищо не мога да кажа. А да, храната беше вкусна.
Активен
Vesseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32


Принцеска


« Отговор #117 -: декември 26, 2009, 23:25:42 »

Здравейте! Сватбата ни, живот и здраве до тогава, ще бъде в Царско село. Прочетох предимно лоши отзиви и психически съм готова за най-лошото обслужване  pardon Управителката ми каза, че "по принци не подписвали договор, но можем да го направим, кажете ни какво искате да включва". Аз държа да има договор, който да урежда под някаква писмена форма взаимоотношенията ни, ако се стигне до ексцесии.Cow-boy Та въпросът ми е по-скоро към бракуваните smile направихте ли договор с ресторанта, и ако е така, имате ли го на файл? Ще съм много благодарна, ако го споделите!   
Активен
Braut
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #118 -: декември 27, 2009, 11:07:11 »

Nebulka, много ти благодаря. Ще отида тези дни да проверя точно за условията там. Казваш, че гледката е от горе. Аз мислех, че залата им е долу, но сигурно нещо бъркам. Ще докладвам, като имам повече информация. smile
Активен
lizi_beti
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #119 -: декември 27, 2009, 18:00:54 »

Здравейте, бих искала да питам дали някой има впечатления от ресторанта на хотел Акорд? При всяко положение ще го посетя, но ще е добре ако някой сподели мнение  smile !

Съжалявам ,че толкова късно пиша ама.... Та значи...Нашата сватба беше там септември.Като цяло сме доволни от ресторанта.Разрешиха ни да внесем алкохол и безалкохолно,на съответната цена разбира се ,но после остатъка ни беше върнат.Ползвахме тяхна украса за която заплатихме ,но останахме много  доволни от резултата.Имахме малко по-специално изискване за сервиране на храната но и него изпълниха.Храната беше вкусна,разрешават ресторанта да се използва и след 5-я час.Не съм забелязала да са ни излъгали в сметките,а и този ресторант предлагаше най-добра цена по отношение на цена-качество.Предлагат и техен ДЖ на които и ние се доверихме.Аз по принцип се доверявам и на гостите,тъй като за всяка булка всичко трябва да е перфектно и гледа и най-малките подробности,но нашите гости споделиха ,че са очаровани от ресторанта и са се забавлявали много.А и подряват една нощувка на младоженците както и безплатен паркинг.Единственото което не беше много добре е климатика-него вече го коментираха някъде по-напред в темата.Малко е слабичък.Но вече може и да са го поправили.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines