Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 12:23:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 181868 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: септември 24, 2009, 13:58:34 »

РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 4
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 25, 2009, 15:35:41 »

Здравейте момичета,

отдавна не бях преглеждала темата за ресторантите, но като прочетах мненията реших и аз да добавя нещо.

За бъдещите булки, които все още не са решили кое първо - р-т или подписване, гласувам с много ръце за първо ресторанта. Ние запазихме ресторант в началото на август мисля, а сватбата е идният май. Когато обикаляхме по по-известните р-ти в София за 130-140 човека имаше места на които имаше резервации за юни и юли. Ние тръгнахме толкова рано защото не желаех да правя компромиси на края. Благодарна съм на този прекрасен форум, защото всичко което ми трябваше намерих и научих тук. За булките от София - така или иначе Книгата за записвания за ритуалния отваря мисля ноември - защо да губите време и да чакате, а не действате до тогава  Wink

Ние ще сме в Парк хотел Москва в Панорамата и до момента нямам грам забележки - управитеят даже ни се разписа на цената на куверта! 
Активен
merakliika
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #2 -: септември 25, 2009, 18:34:50 »

Здравей me4enceto - моля те ми кажи за кои ресторанти има вече резервации за май, юни и юли другата година, защото за момичетата като мен, които живеем в чужбина и не можем да действаме до следващо прибиране в България това изказване може да докара излишен стрес  sad
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 26, 2009, 13:20:53 »

Ми аз не помня точните дати, но със сигурност имаше резервации за Централ на Хиподрума и Сити бест уестърн на Дондуков, но от тогава мина време. Не се стресирайте, а действайте - само ще кажа, че май говоренето по телефона е по-ефективно от мейлите. Поне по мой наблюдения. Желая ви успех, ще се справите!!!
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 26, 2009, 22:18:24 »

Me4ence, напълно съгласна съм с написаното от теб, само ще допълня, че книгата за записвания в Гражданското май се отваря в началото на октомври, а не на ноември.
Активен
milio4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 128



« Отговор #5 -: септември 27, 2009, 20:33:34 »

Здравейте,
ние сме резервирали Санкт Петербург в Пловдив за 15.05.2010 и ще се радвам на съвети от всички,които са празнували там и могат да дадат впечатления... blush
Активен
CecaMecata
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #6 -: септември 29, 2009, 16:00:35 »

Има ли някой скорошни отзиви за Скай Уей в Симеоново? Мислим да правим сватба тип коктейл там.  Има ли смисъл да платим всичко предварително(предлагат ни 10% отстъпка)?. Събитието е за около 80-90човека, още не сме ходили да го видим на живо, този уикенд евентуално.
« Последна редакция: септември 29, 2009, 16:19:48 от CecaMecata » Активен
CecaMecata
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #7 -: септември 29, 2009, 16:19:21 »

Me4ence, напълно съгласна съм с написаното от теб, само ще допълня, че книгата за записвания в Гражданското май се отваря в началото на октомври, а не на ноември.
Днес звънях на Пиротска 10, за догодина записванията са след 1-ви ноември.
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 30, 2009, 10:33:10 »

Днес звънях на Пиротска 10, за догодина записванията са след 1-ви ноември.

Мерси за корекцията give_rose Не бях сигурна дали е в началото на октомври, явно не.
Активен
malachika
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 30, 2009, 14:11:45 »

Аз отдавна не съм влизала и добре, че го направих. Бях се засилила утре към Пиротска 10. Но много добре си спомням, че звънях лятото и ми казаха 1. октомври. Явно са променили нещата smile
Ние се спряхме на  Скай Лей. Ако някой се интересува от оферти ще му пратя.
И сега остава да чакаме 01.11 и като се засилим всички danceg
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #10 -: септември 30, 2009, 15:09:43 »

Запазете си ресторант, след това ако се наложи ще варирате с часовете за църква и гражданско.А и зали в София много, часове също.Някои беше питал за Скаи Уеи в Симеоново.Според мен е добър избор.Хората са коректни и отзивчиви.Управителката е разбран човек.
Активен
CecaMecata
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #11 -: септември 30, 2009, 15:14:34 »

Някои беше питал за Скаи Уеи в Симеоново.Според мен е добър избор.Хората са коректни и отзивчиви.Управителката е разбран човек.
Аз. Радвам се да го чуя, четох за сватбата на Жозефа, която беше супер доволна от отношението и изпълнението в Скай Уей. Гледах и снимки, всичко изглежда много добре. Просто не е истина колко неща трябва да се проучат, запазят и организират  crazy
« Последна редакция: септември 30, 2009, 15:16:52 от CecaMecata » Активен
zori_k
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #12 -: октомври 01, 2009, 07:58:04 »

Здравейте,
и на мен ми предстои сватба догодина. Мalachika ще ми дадеш ли повече информация за Скай Уей. Ще съм ти много благодарна.
Активен
Мери
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 01, 2009, 16:23:42 »

Здравейте Love girl! И аз живот и здраве догодина юни-юли месец ще се омъжа  blush Все още не сме определили дата за сватбата, но вече започнах да се оглеждам за ресторант и да си планирам другите нещица. И на двамата с милото ни се иска сватбата да протече на открито. Поради липсата на море в София, поне в някой ресторант с хубава зелена градина да е.  danceg Предвиждаме около 100 човека да сме.
Така че ако имате някакви идейки, моля да споделите.  give_rose
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 02, 2009, 12:19:31 »

Здравейте, дами!  smile
Това е първият ми пост в този форум и понеже ми се струва, че ресторантът трябва да се подготви най-отдалече, почнах да проучвам полека-лека.
Някоя от вас била ли е на сватба в Greenville в София и ако да, какво са ви впечатленията? Интересува ме дали хората се виждат един друг (от снимките не ми става много ясно, виждам някакви колони), както и дали има място за танцуване. Сватбата ще бъде вероятно за около 80 човека.
Благодаря предварително!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines