Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 09:27:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Януари-Февруари-Март 2  (Прочетена 115363 пъти)
 
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: септември 29, 2009, 12:18:57 »

Та да разкажа и за мойте консултации - първо ми дава ми чашка да пишкам (но това от миналия път за пръв път преди това само лабораторните изследвания ми пусна към 10г.с. някъде и ме гледаше на ехографа) , та за чашката капва от оная киселина дето все и забравям името и следи за белтък, мери кръвното, обиколка на корема и височина на дъното на матката, килограмите си ги пише според това което му казвам, ехографски преглед от миналия път не ми се полага та чак до 7ми месец  pleasantry Сега във втория триместръ пак трябва да ми пусне лабораторните изследвания на кръвта. Таза още не ми е мерен, ама то е рано според мен. Пък и аз накарах колежките да ми го измерят та така  blum

Относно настинките аз за сега да чукна на дъвро но добре се чувствам. Само един стомашно чревен проблем имах ама за два дни и отмина преди време  girl_wink

Аз моя док си го виждам всеки ден в болницата и ми е едно странно....  blum Лафим си за какви ли не неща и после хайде на консултация  girl_wink
Активен
sante
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #76 -: септември 29, 2009, 13:16:21 »

Момичета, да кажа и аз за моите консултации, на мен обиколка на корема, таза и височина на матката ми мериха на първата консултация, изследвания ми пускат на всеки месец и половина, а иначе всеки път ми мерят кръвното, гледат ме на ехограф и се тегля. Може би си зависи от лекаря, а и от  това къде ходиш. Аз си ходя само на частно, не ми се занимава с тия лекари по болниците и да се размотавам от един лекар на друг. Другата седмица сме на преглед, да видим колко ще сме пораснали за 2 седмици Wink. Момичета прегръщам ви gu6 всички и се пазете, че има някакъв гаден вирус, а сега трябва да сме по-здрави от всякога заради нашите малки съкровища.
Активен
teo99999
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



« Отговор #77 -: септември 29, 2009, 18:19:38 »

здравейте и от нас!относно прегледите-досега всеки месец са ме гледали на видеозон-нищо не са ми мерили!нито кг,нито таз,нито увеличение на матката...явно си зависи от лекаря!!?кръв ми взимаха 2 пъти-в 3 мес и в 5 мес;урина-само в 3 мес;само тонове ни мериха този месец-това е.и аз чета по форумите и по книгите за по-подробни изследвания-явно не съм попаднала на  *db*отговорен гинеколог!както и да е-основните неща си ги следя вкъщи-кг,см и кръвно-другото се надявам да е в норма!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 29, 2009, 19:35:16 »

Аз за пръв път съм притеснена и търся помощ. Пишках когато се прибрах към 17ч. и след това откакто излязох от тоалетната все ми се пишка, върнах се но нямаше нищо само две капки, а ме мъчни ужасното чувсто че ще се напишкам ...  angry Дали някоя от вас мили момичета е имала цистит и такива ли са симптомите?!  crazy
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 29, 2009, 20:04:15 »

симптомите са за цистит , но трябва да дадеш стерилна урина за да се види дали има бактерии в урината и какви и да се види има ли левкоцити ако се засили чувството на пишкане и се появи ясно изразено парене или щипене диагнозата е почти сигурна
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 29, 2009, 20:14:23 »

Мхм, точно че нямам никакво парене, само силни позиви за пиш  crazy Ще говоря утре с доктора да видя той какво ще каже  girl_wink Ливиа благодарско много за бързия и компетентен отговор  give_rose
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 29, 2009, 20:22:50 »

няма нищо с една урина може да се реши проблема за диагнозата най добре се консултирай с лекарката си тя може да има другао различно от моето виждане мнение...но не е страшно не се пнирай сравнително често се среша при бременни жени
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 29, 2009, 20:28:40 »

Да, знам че често се среща, ама свикнах всичко да ми е по мед и масло и това е първия ми проблем и затова така малко се сепнах  Girl_hide Но каквото и да е вярвам че всичко ще бъде на ред  Wink
Активен
sante
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #83 -: септември 29, 2009, 20:51:43 »

Гери, мила по принцип това е един от признаците за цистит, но докато лекар не си каже думата, не може да се гадае. Ти не се притеснявай, стискам палци всичко да е наред  kiss2
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 30, 2009, 11:50:36 »

Ами аз да кажа - днес ми няма абсолютно нищо, нито ми се пишка, нито при пиш пари или боли  crazy Явно просто вчера бебо е седнал на пикочния ми мехур та имах такива постоянни позиви  blush Не съм търсила доктора ми днес, а не беше на работа в болницата и ми се струваше глупаво да му звъня за нещоо вече отминало, но на консултацията другата седмица ще го споделя  pleasantry
Активен
xryspa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #85 -: септември 30, 2009, 13:52:44 »

 danceg момичетаааааааааааааа  danceg вече със сигурност знаем че малкото ми шуши ще е момчееееееееееееееееееее.много съм щастлива защото винаги съм искала момченце.                                 Kолкото до консултциите мен си ме мерят теглят и т.н. също кръв и урина задължително.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: септември 30, 2009, 13:59:36 »

Герчоо, бременните са много податливи на бактерии в урината и т.н., радвам се че си добре днес но аз мисля че не е зле поне да се обадиш и да споделиш с док какво си чувствала вчера - не е за пренебрегване  good
xryspa   yahoo Чудесни новини!!! Честити сини гащи мила  baby_boy
Абе мами, вярно преобладват свекървите тук, че и аз се глася за такава - ще видим  blum
Иваива как си мило, всичко наред ли е вече?
Аз каквото и да стане с др тема си оставам тук при вас, не мога да се местя - април, март -все тая  tease
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: септември 30, 2009, 15:41:26 »

xryspa Честити ти сини гащички мила  give_rose

Я аз да дам отчет малко smile Днес ходих при док и всичко е наред, не сме го гледали на видеозон  smile само с една слушалка му слушаха тоновете  smile дължината на матката  е добре, наддала съм 3 кг. и общо взето е това около нас, ритаме си яко и това е  Bravo надявам се и при вас всичко да е ОК  give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 30, 2009, 16:32:23 »

xryspa ха честити сини гащи и на теб blum
Вер аз теб те слагам в другия отбор, все ми се струва че ще си майка на госпожица  blum А за инфекцийте знам че е така, ама пък днес нищо, то не че вчера имаше нещо освен тези постоянни и лъжливи позиви.
Танче браво, аз нещо дръпнах с килата та сега се ограничавам с някой неща  pleasantry
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: септември 30, 2009, 16:36:18 »

Хехех, Герчо, много ми се ще мома, ама незнам защо от самото начало си мисля, че е момче  crazy, най-вероятно защото мъжо има една г-ца вече то и аз покрай него де  blum и за това, иначе яко съм за панделки и роклички пък после едно момченце може  DANCE laugh
За кила си говорите, знам че мен най-малко още трябва даме притеснява това ама казвам ви не е добре работата -сега всеки ден се тегля за да не качвам, че нали още в 2 месец се обзаведох с 3-4 килца, сега съм с корем като в 6 месец, направо ме е срам  -ако знам че е от бременността -ок ама то не може толкова рано такова нещо  blush
Танчее  Bravo браво за хубавите новини  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines