Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 06:19:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Януари-Февруари-Март 2  (Прочетена 115334 пъти)
 
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: септември 28, 2009, 17:59:46 »

здрасти и от мен.
Аз ония ден в КАТ щото там винаги се дразня много от организацията и като ме накараха да чакам на втора опашка щото не ми дадоха да си платя предварително и такъв скандал вдигнах как може такова отношение и затова намалява раждаемостта в БГ и за мое изключително учудване всички как се разтърчаха и като казаха, ама моля ви веднага пуснете момичето отпред, служителката на гишето ми вика ама ела веднага много се извиняваме, направо зяпнах, ама така трябва бе ама ма ха  Wink
Активен
teo99999
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



« Отговор #61 -: септември 28, 2009, 21:50:46 »

здравейте,всички!!!хората наистина вече не ги интересува болен ли си,здрав,бременна или възрастен...озлобяването силно е "обладало" всички ни и не ни пука за другите-само за нашето удобство.вярно е,че зависи от възпитанието-аз съм възпитана да ставам и да отстъпвам на възрастни и др.,но вече не ми се иска да е така,защото никой не ти казва дори едно МЕРСИ,а си мислят че сме задължени!хващаме яд на мене си,така че не очаквам хората да проявяват някакво съчувствие към мен!въпреки,че ако се случи ми става много приятно и мило!
ние понастинахме малко и за това не пиша!едвам дишам,но май вече се оправям!обаче бебчо рита по-малко от обичайно!дали усеща,че мама е болна,или му оказва някакво влияние,че трудно дишам-незнам!не пия никакви лекарства-само чайчета и ескалиптови бонбони-дано бебо е здравичко!!! smile
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 29, 2009, 08:28:21 »

teo, миличка, пази се!
какви са тези настинки nea, прави си сок от лимон с мед и бързо се оправяй.  heart
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 29, 2009, 08:34:24 »

ох и аз само настивам sad
Активен
Valentinche
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 29, 2009, 08:40:14 »

Мамчета, пазете се! То и времето е едно шантаво - сутрин студено, а към обяд - почти лятно  sad
Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #65 -: септември 29, 2009, 08:55:35 »

ох мн лошо с тези настинки пазете се момичета че аз бях настинала обаче уж настинка ама взе да слиза надолу и почнах да кашлям ама туй преди време не сега и ако знаете как се излекувах.ще ми се смеете :laugh:с люти чушки хапнах маничко и ме пресече и ми мина smile
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 29, 2009, 09:02:52 »

Момичета аз пак да питам само някви питанки ми излизат. Вчера пихме кафенце с една приятелка, която е точно три месеца пред мен. Та тя ми обяснява, че като ходи на женска консултация я теглят, мерят и корема, кръвното, мерят и матката, вътрешния и външния таз, гледат бебето и такива неща. Аз като ходя на ЖК само ми гледаха бебето. Дали е рано още или просто различните доктори отделят по малко или повече внимание. Какво ви правят на вас на женската консултация??? Че нали ми е за първи път и не знам  blush
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 29, 2009, 09:08:31 »

 tasty мен никога на консултация не са ми мерили корема,кръвното,тазове и т.н. само теглене и видиозон.зависи си от лекаря както  прецени pardon
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 29, 2009, 09:36:11 »

И на мен не ми мерят корема.Мерят кг,гледат бебето,мерят кръвно и ако трябва ми вземат кръв.
Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #69 -: септември 29, 2009, 09:40:43 »

при мен ме теглят,мерят ми кръвното мерят ми матката таза и даже като ми мерят матката казаха последният пат че сам в нормата за месеците си в смисал бебето не е по-голямо или по-малко.гледат бебето на видеозон и ако трябва ми пускат изследвания
Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #70 -: септември 29, 2009, 09:42:48 »

ама ако е както ти казваш че е първа консултация и мен само ме гледаха на видеозон
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #71 -: септември 29, 2009, 10:02:50 »

tasty при мен на ЖК ме теглят, мерят ми обиколката на корема, матката, кръвното и слушат тоновете на бебето с един портативен уред и ако трябва ми пускат изследвания .  След това доки ме гледа на видеозона  good
Момичета сега наистина е сезонът на настинките и започва един голям ужас, но няма как. Ще пием чайчета и ще ядем цитрусови плодове и така  Girl_hide
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: септември 29, 2009, 10:04:47 »

ми не е първа консултация аз съм вече в 17 седмица. Записаха ме на консултация в 8 седмица заради настояване на личния ми лекар, след това в 12 г.с. бях на консултация и в 16 г.с
Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #73 -: септември 29, 2009, 10:26:15 »

ми незнам тогажа що е така но сигурно е ако доки прецени
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: септември 29, 2009, 11:09:12 »

аз мисля, че трябва да те мерят и кръвно и матка и всичко.
питай лекаря следващия път мила, tasty.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines