Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:45:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Януари-Февруари-Март 2  (Прочетена 107175 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: октомври 30, 2009, 11:32:52 »

pleasure Welcome при нас! И бързо в другата тема за Бъдещи майчета, че да извикам едно голямо Честито!
Плами тя вече писа там -можеш да и честитиш  Girl_hide
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: октомври 30, 2009, 12:09:28 »

sl1ncata хайде честито за новите придобивки, направи снимки и да ги видим и ние да се радваме smile
Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #422 -: октомври 30, 2009, 14:02:45 »

ами захира не нямам високо кръвно даже е ниско.ама аз мн се движа може би е от това.
Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #423 -: октомври 30, 2009, 18:07:15 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/v/sl1ncata/pokupki%20za%20bebe/?action=gallery&g2_fromNavId=x66b4398f ето да видите част от придобивките за бебе
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: октомври 31, 2009, 09:52:25 »

Хайде и аз с по сериозен отчет тук:)
Последно терминът ми е 25 март. Бебчето се показва през път, веднъж е момче..на следващият път не точно tease, но може би трябва да порасне още повече за да сме по точни pardon
Около 15 седмица имах контракции Oh my ..., които определено не бяха приятно преживяване но с бускулизин засега затихнаха. Иначе алтернативата беше да лежа.. shok при което аз почти изпаднах в транс, като се знам как не мога за миг да се задържа на едно място.Сега засега нямам оплакавания от подобен характер.Само дето мнооооооооооооооооооооооооооого ми се спи, общо взето когато не съм на работа, спя и обратното... blush направо си проспах младостта funnytooth
Супер съм заета в работата и досега не ми е останало никакво време за разни покупки и нещица, така че си нямам абсооооолютно нищо за бебето nea
Имам си само едно малко издайническо (вече) коремче...хехе..въпреки, че аз си го квалифицирам като такова, май никой в работата, освен тези на които съм казала, дори не ме е заподозрял....та така при мен:)
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: октомври 31, 2009, 10:09:23 »

pleasure сега е ред да си показваш коремчето  tease
Аз пък след хилияди тъпи сънища взех пак да си мисля глупости  cray, дано в понеделник като идем всичко е наре - незнам защо на определен период от време започвам много яко да се притеснявам и  да си мисля лоши неща  sad
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: октомври 31, 2009, 12:04:46 »

Вер я горе главата, тепърва знаеш ли колко сънища ти предстоят, колко пъти само ще сънуваш раждането ако знаеш  blush С бебчо всичко е наред, не се притеснявай. Леле душичко не си те представям като почне да ритка как ще се ошашкваш, гледам че много си приличаме в тия неща, та н е знам как ще се справиш, ама трябва да си намериш някакъв начин да не го мислиш  girl_wink

pleasure а защо така ти е неясен термина? Питам понеже и аз по напред в темата бях писала за такива терзания, та при мен нещата вариарат от 08.януари до 08.февруари, за това сега си викам "средно 20.януари"  blum Ама сега на 10-ти пак ще говоря с доктора да видя той какво ще каже  Wink И се пази да не се повтаря неприятната исторя с контракциите  nea

Аз пък предната нощ си сънувах бебето, сънувам си го съвсем истинско ... момченце с късичка косичка  give_rose Ама хубавец ще бъде де  blum

Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: октомври 31, 2009, 16:41:56 »

Привет момичета и от нас, ние днес бяхме на доки за 4Д и ФМ. Всичко ни е наред, нямало видими малформации, с две думи бебче е здраво и се развива добре. Вървим си в нормата и си отговаря на седмиците. Така...относно пола....за сега е мома! Дерзайте бъдещи свекърви, ще има снахи.  blum И след прегледа ме обзе една лека еуфория и не се стърпях - направихме първата покупка за беба, снимка в съответната тема. На прегледа се оказа, че много, много не търпи да я гледат и започна едно криене, едно гонене...Това от нас, като отчет. Иначе при моята си доки съм след две седмици.
Вяра, успокой се! Бебчо е добре и иска майка му също да е добре! good
pleasure, важното е, сега да се чувстваш добре и да нямаш сериозни неразположения. Един познат доктор ми каза, че не е нужно да променям драстично нормалния си режим и начин на живот. Щом се чувстваш добре ходи си на работа, на разходки и се забавлявай!
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: октомври 31, 2009, 17:14:44 »

Гери, май наистина си приличаме и ще съм като теб но оък иначе една на друга си говорим  laugh
Да си принзная надниквах в една тема в бг-мамата и прочетох за нешо лошо в 16 г.с и от тогава съм  shok
Плами Момааааааааа  yahoo страхотнооо честито розово вързопчеее  baby_girl, ама защо казваш за сега. Браво из а хубавите новини.
Я да ви подбера с Гери -да да Пламито и Герито  -точно вие.
АЗ си мсиля че като видят предника на бебо на 3Д или 4Д квото и Д да е там ще е сигурно кво е, а вие двете не сте сигурни след преглед на такъв  ехограф, ама аз знамч е яйчниците чак се виждат с 3Д затова съм решила че само на такъв ехограф ще вярвам  give_rose Бихте ли ми казали защот имате съмнения?
Отивам да видя на Пламито покупката  smile
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: октомври 31, 2009, 17:35:03 »

Вяра, аз имам съмнения поради две причини: 1. Докато не ми го дадат в ръцете нямам вяра на 100% и 2. Чувала съм и съм чела, че тестисите може по-бавно да паднат. В началото половите органи на детенце са като на момиче и в последствие тестисите се смъквали. Може и да не е вярно това второто дето го написах, Гери ще каже, но имам някакви такива спомени. Обаче в интерес на истината тази сутрин си я сънувах момата, т.е. сънувах, че се ражда момиче. За мен този преглед беше по-важен, за да видим дали бебка е добре и се развива нормално, не толкова заради пола.
« Последна редакция: октомври 31, 2009, 20:47:43 от plamik » Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: октомври 31, 2009, 18:07:24 »

Вер и аз веднага ти отговарям. Просто по време на прегледа дупето му беше доло ниско и въобще беше се извъртяло по най-невиждания начин. За да види доктора пола се наложи да "изтрие" крачетата за да се опита да види какво има между тях  girl_wink Ако го беше видял както си му е реда, щях да съм 100% сигурна, но при тези обстоятелства не мога да кажа че му вярвам абсолютно  pleasantry Въпреки че в проценти съм едно 95% сигурна че ще е момче  blush 
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: ноември 02, 2009, 09:20:52 »

Добро утро  give_rose
Танче за теб има нещо в темата за покупките, да не го пиша и тука  good

А мислех да питам какво ще вземате за изписването? Интересува ме както дрехи за бебето, така и почерпка за лекарите и акушерките? Уж съм в тая среда ама все не мога да разбера какво им дават  crazy А хем ми иска да не е прекалено, хем да не е смешно малко  crazy

Аз си мисля отдоло да е с някакви ританки, блузка, а отгоре ей такова чудо си харесах

само че в мръсно бяло  Wink
« Последна редакция: ноември 02, 2009, 09:24:48 от Gergancheto » Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: ноември 02, 2009, 13:14:07 »

Герка,това космонафтче е много красиво,а защо не червено-толкова хубав цмят?Аз мисля да взема за изписването боди дълък ръкав,плюшено цяло гащиризонче,шапка и чорапчета от онези като обувки-даже си харесах едни в ларедут комплект с шапката и космонафта.Одеало няма да змимам.Космонафта ще го замести.
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: ноември 02, 2009, 16:20:19 »

леле Гери мн е сладинко  Girl_hide

аз бях на дооок  angry и каза че съм наддала много цели 5 кг и половина  NO каза да се огранича в тестените и сладки изделия и повечко плодчета и месце, иначе желязото да го пия още месец и така  Wink нямам право вече на безплатен видеозон и сиг др мес вече, ще си го платя, че много искам да си видя малкия мъж  danceg и така покрай нас, надявам се и вие да сте Ок  give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: ноември 02, 2009, 18:38:20 »

 Oh my ... Малее Танчее, аз до сега съм  + 5  blush е трябва да ме линчуват мене - мн ми е болно не се тъпча ама на ...
Иначе Браво за хубавите новини  Bravo, надявам се и аз после да съм на 7-мото небе  danceg
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines