Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 23:03:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Януари-Февруари-Март 2  (Прочетена 109739 пъти)
 
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #30 -: септември 25, 2009, 16:14:51 »

За щитовидните хормони -освен TSH,FT3, FT4 се изследват и антителата Anti TG и Anti TPO ( а някъде ги изписват ТАТ И МАТ)   Това е пълният комплект щитовидни хормони, който трябва да се направи и лично аз съм пускала. Защото може да няма изменение в останалите, но антителата да са завишени или занижени, което говори за предстоящи проблеми със щитовидната жлеза !
xryspa  тихичко честито за сините гащи, а след 3Д-то вече ще ти честитим официално  smile
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 25, 2009, 16:42:49 »

да, на мен проф. Протич ми каза да пусна TSH, ТАТ и МАТ и захар. Каза, че тези трябва да се следят защото по време на бременност понякога се получавали големи изменения да не навредят на бебето.
Активен
sante
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #32 -: септември 25, 2009, 18:13:07 »

Ейййй мамчета, какво става само мъже в тази нашата тема, само аз ли съм с мома?
tasty, честити сини гащи!
xryspа, тихичко честито и на теб!
ivaiva, как си ти, надявам се вече си по-добре, стискам палци за вас!
Момичета, да ви се похваля вчера бяхме на 4Д, със сигурност ще е мома нашето бебе yahoo, мъжо умира от кеф. Всичко е наред, отговаряме си точно на седмицата и тежим 613 грама danceg, обаче сме много шавливи, ей не се спря през целия преглед, яко ритници раздава. И да ви се похваля- доки и мъжо казаха, че прилича на мен yahoo yahoo yahoo.
Момичета много целувки за тумбите от мен kiss2

Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 25, 2009, 20:29:31 »

Aйде аз да си кажа молбата, който следи темата редовно й е запомнил кой какво бебе чака да пише на Данитка, само да ни оцвети никовете в първия пост в розово и синичко  Wink Ама да събере всички мами че да не й пише всяка една от нас по отделно  Wink

Моето бебе си рита, аз съм си добре и просто нямам какво да кажа  Girl_hide

На Тасти честито момченце  blum

Санте ще е хубавица малката като майка си  Bravo

Ние на последната консултация тежахме 400грама преди седмица, сега сигурно кой знае колко сме  pleasantry

Скъсах се тия дни да слушам лекции за кърменето и цялостните грижи за новороденото и такива противоречиви мнения имат тия доценти и професори че ми иде да ги застрелям  angry Много ме е яд като няма категорични твърдения по доста въпроси, най-вече свързани с кърменето и храненето  girl_wink
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 26, 2009, 08:25:49 »

кога усетихте бебетата си за първи път. Аз съм в 16+6 г.с и чакам с нетърпение, но явно е рано
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 26, 2009, 08:50:04 »

Раничко е,особено за първо.Но скоро ще е,ще видиш.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 26, 2009, 08:55:45 »

Нямам търпение, въпреки че доктора каза, че после ще пъшкам, че ме рита  tease
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 26, 2009, 09:04:34 »

sante, при нас нещата са наред днес ще се обадя на док, за да питам какво ще правим от понеделник.
иначе като се смея ми се стяга корема и много се притеснявах, ама май няма от какво.
ох, tasty и аз нямам търпение за първото усещане:), ама май ни е рано, въпреки че Пламито усеща  danceg danceg

Гери и аз съм в постоянни проучвания на такива теории, ама както казва майка то бебчето само ще си покаже какъв режим да му направим. smile
Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #38 -: септември 26, 2009, 09:53:42 »

тейсти добре дошла при нас  свекарвите(бадещите).парво си мислехме оха една снаха :Pно то се оказа мъжленце.санте честити розови гащи.xryspa честито и от мен радвам се за хубавите новини на всички  :bravo:бебчо пак си е активен както преди yahoo
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 26, 2009, 11:15:03 »

sante Честити ти розовки гащи  Bravo май, че първата мома си появи,дано има още  Wink
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #40 -: септември 26, 2009, 12:15:31 »

sante честита мома  heart
tasty аз ясно усетих ритниче в 18г.с и 5-6 дни, но преди това нещата които усещах в корема си не съм сигурна дали са били от бебето и затова го броя, че тогава е било първото усещане  smile
Активен
sante
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #41 -: септември 26, 2009, 12:48:53 »

Благодаря ви момичета, дано има ощо, които ще се присъединят към отбора на тъщите.
tasty, аз усетих първото ритниче в 17 седмица и няколко дни, така че скоро ще усетиш и ти, усещането е невероятно. Целувки за всички тумби kiss2 kiss2 kiss2
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 26, 2009, 13:16:41 »

Аз в 19г.с. усетих първото истинско побутване, при мен нямаше леко гъделичкане и т.н. ми направо си минахме към сериозните побутвания  blum Но в интернет четох че може да е от разположението на плацентата, аз съм с предна плацента и един вид между коремната ми стена и бебето е плацентата като "въздушна възглавница" и малко или много по късно се усеща бебето  pleasantry Иначе и на мен ми става смешно като почва да ме шути защото околните дори не подозират и си е като наш език, наш таен начин на си общуваме, сякаш ми шепне нещо без никой от околните да не подозира  heart
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 26, 2009, 15:25:27 »

Здравейте мами,
аз днес бях на консултация.Бебо си расте и върви малко по-напред от седмиците си.Всичко е наред.Забравих да питам дали да пия нещо за контракцийте,които имам,но тъй като не са болезнени и аз не се притеснявам много,ще питам следващия път след две седмици.
Много съм доволна,че за последния месец съм качила 0,5кг.Значи за 5 месеца -5кг.По хубаво от това няма.Дано така да карам.Поздрави на всички от мен.Ние вчера почнахме ремонт и в къщи не мога да се добера до интернет кабела,тъй че май до понеделник няма нито да мога да ви чета,нито да ви пиша.Желая ви приятна почивка.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 26, 2009, 16:45:47 »

Момичета влизам веднага защото нямам търпение да ви се похваля  yahoo Тъкмо си виждам изследванията на хормоните и абсолютно всички са в референтните граници, сега мога спокойно да си чакам бебо да започне да раздава ритници от вътре  danceg
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines