Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:03:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Януари-Февруари-Март 2  (Прочетена 107176 пъти)
 
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 25, 2009, 08:24:44 »

 DANCE  хайде сега честит ти мъж  give_rose и добре дошла при свекървите  give_rose
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 25, 2009, 08:25:05 »

Честити сини гащори-момчешкия отбор става все по-голям-има шанс за българския футбол в бъдеще да се подобри-с толкова момченца...
Малееее,какви ли свекърви ще сме diablo
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 25, 2009, 08:27:14 »

кали нашия май наистина ще е футболист  yahoo много се мърда този маник, все ми доформира корема, все се движи и аз не мога да го разбера.... направоооо  tease
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 25, 2009, 08:27:51 »

tasty честити ти сини гащички baby_boy!Май има повече мами за свекърви,а то като гледам няма толково кандидатки за снахички! Girl_hide blum blum blum
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 25, 2009, 08:43:32 »

Ами мацките ще имат избор и на младежи и на свекърви
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 25, 2009, 09:05:52 »

sl1ncata браво на твоя бебо, наистина може да е спинкал:)
Рони, радвам се че си открила с какво да се мажеш, аз да ви кажа с колкото майки говоря - няма значние с какво, важното е редовно и от рано да се мажеш.

ааа, tasty, нещо се опитваш да прикриеш мъжлето smile, но то ти се показа, да не бъркаш. Да ти е живо и здраво, да порасне голям и силен мъж smile

ох, аз още се надявам на госпожица, но да видим дали и нашето няма да покаже някое мъжко достойнство на 12 окт. smile
Роди, права си, ама нали сме кариеристки sad

Танче, и нашето като го гледат на ултразвук е едно шавливо..., представям си като порасне какво ще ме прави smile
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 25, 2009, 10:19:07 »

Мацки,да ви се похваля-количката ми пътува от Лондон за към нас-вторник е при мен и ще я снимам да ви я покажа danceg
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 25, 2009, 10:42:40 »

Маале колко сте изписали, аз пак съм позадрямала и сега се връщам  blush
tasty хихих майтап не ами  funnytooth Честити сини гащи вече  baby_boy
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 25, 2009, 11:35:18 »

Айде сега честити сини гащи, на новата свекърва  blum .
kali_gali и ние чакаме вашата количка, да ни я покажеш и... айде пожеланията после.  Wink
ivaiva, ами много е странно едно такова с това гъделичкане. Ако ме види човек отстрани ще ме помисли за луда - вървя и се усмихвам, че ми е смешен дзверо. И вчера таткото за първи път цунка корема, ама щото една приятелка каза да го целунел вместо нея, че тя милата далече. И така аз права, той целува тумбак....голям смях бяхме. funnytooth
А за мазането - аз продължавам да се цапотя с млякото за тяло след баня на DOVE. Днес за работа минах през една аптека и като видях цените на Mustela лошо ми стана. Май ще си купя после едно бебешко олио на Jonsen за овлажняване на кожата. И на края каквото сабя покаже и честа майко юнашка....!  tease
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 25, 2009, 12:21:50 »

голямо шоу нали  danceg надявам се наистина да е момче, много искаме момоченце  yahoo
Момичета ендокринолога ми каза заради пролактина да изследваме и хормоните на щитовидната жлеза, някоя от вас правила ли е изследвания на тях?
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #25 -: септември 25, 2009, 13:32:25 »

tasty честити сини гащи сега  girl_wink И аз съм така като теб, единият доктор ясно видя, че е момче и даже снимка направи на пишката, а моята док каза, че предполага, че е момиче- та още сме в чуденка ама здраве да е   girl_wink Аз съм изследвала хормоните на щитовидната жлеза -  взема се венозна кръв, няма значение по кое време се изследват хормоните. После ходих на преглед при еднокринолог- огледа ми щитовидната жлеза на ехограф и ми направи обстоен преглед.
Вер а така мажи се мажи се хубавко с кремчето. А и е на сносна цена.
plami Вярно Мустелата е доста по- скъпа, но пък засега съм много доволна от нея  good
kali_gali   честита количка да не забравиш да пуснеш снимки като я получиш и да дадеш отзиви  smile
ivaiva  ще ти дам аз едни разходки на тебе момиче- знам, че е изнервящо и трудно, но си полежи поне 4-5 дни, докато док не каже, че положението е ок, че ще идвам да ти дърпам ушите  beating
sl1ncata радвам се, че всичко с твоя бебок е добре- а и те понякога са по- малко активни от друг път, така че не се притеснявай излишно !
Таня   явно отсега му се играе на твоето момченце, мисли му като се роди какво ще е  tease Моето бебоче отвреме навреме пък имам чувството, че направо салта прави вътре и се превърта  Girl_hide
« Последна редакция: септември 25, 2009, 13:34:01 от veselyshko » Активен
xryspa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #26 -: септември 25, 2009, 14:06:28 »

Ееееееййййййййй мами какво сте направили бе,толкова сте писали ,че се чудя от къде да почна.Тъкмо се прибрахме от чичо доктор и неискам да бързам,но май и аз ще се присъединя към мамите със синичките гащи  blum нашето доки не е много сигурно но във вторник имаме час за 3д и ще знаем на 100%.На всички бъдещи свекърви честито и от мен!   danceg   А също и на тъщите да не се чувстват непоздравени  blum
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 25, 2009, 15:00:19 »

голямо шоу нали  danceg надявам се наистина да е момче, много искаме момоченце  yahoo
Момичета ендокринолога ми каза заради пролактина да изследваме и хормоните на щитовидната жлеза, някоя от вас правила ли е изследвания на тях?
миличка изследват се Т4, Т3, TSH ЗАЩОТО ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗА ИМА ГОЛЯМО ОТНОШЕНИЕ КЪМ СТЕРОИДНИТЕ ХОРМОНИ- ПОЛОВИТЕ И МОЖЕ РЕФЛЕКТОРНО ОРГАНИЗМА ДА ГИ ПОВИШАВА
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 25, 2009, 15:06:35 »

Момичета, а къде е Теоооо????
Тя ходи ли на 4Д , да не би аз да съм пропуснала нещо  от предната тема, че не я виждам тук....
Активен
teo99999
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



« Отговор #29 -: септември 25, 2009, 16:09:00 »

тук съм-не съм забегнала на никъде още blum!мами,много сте писали-честито на tasty -добре дошла в клуба Bravo!
инче-всичко е ок с нас!!!!!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines