Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:32:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Януари-Февруари-Март 2  (Прочетена 107178 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« -: септември 23, 2009, 21:31:38 »

"Очакваме нашите съкровища
Януари - Февруари - Март "


                    @}->--Добре дошли на всички в новата темичка  give_rose
                                   Лека бременност и здраво бебе на финала ви желая

                         
                                          Мами Януарки
                                                 
                                                  veselyshko - 04.01.2010    stork-boy     
                                                  sl1ncata - 13.01.2010
                                                  sante - 17.01.2010 stork-gurl
                                                  teo99999 - 12.01.2010
                                                  Valentinche - 27.01.2010 stork-boy
                               
                                                    Мами Февруарки
                                         
                                                  Denni - 05.02.2010
                                                  Gergancheto - 08.02.2010 stork-boy
                                                  kali_gali - 09.02.2010 stork-boy
                                                  picolina - 13.02.2010 stork-boy
                                                  maca89 - 16.02.2010
                                                  plamik -
                                                  Didka_T - 27.02.2010 stork-gurl

                                                      Мами Мартенки
                     
                                                  monica - 01.03.2010
                                                  SylvieBG - 01.03.2010
                                                  tasty - 09.03.2010   stork-boy
                                                  ivaiva - 10.03.2010


П.С.За въпроси,промени,добавяне  пишете ми ЛС
« Последна редакция: октомври 30, 2009, 15:21:45 от goldi » Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 23, 2009, 21:39:07 »

Дани,благодаря за новата темичка.Дано само хубави новини да има в нея.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 24, 2009, 08:17:22 »

tasty честито и от мен да е живо и здраво момиченцето и също толкова хубаво колкото мама
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 24, 2009, 09:23:44 »

Най-напред да честитя на tasty , хубавата дамска новина. Да ти е жива и здрава и много щастлива малката принцеска.

Ронче, Валентинче, Герчо, Санте и Кали, много благодаря за подкрепата. Опитвам се да лежа повечко, въпреки, че не ме свърта много, много...
гушвам лаптопа в кревата и работя, пращам майли, телефони и такива неща, ама все нещо вкъщи не дразни - тук да пипна, това да оправя и после се сещам, че не бива.
Иначе ние нали живеем в една къща с майка и татко и баба ми и братчето ми (на различни етажи като апартаменти сме), та всички, много се грижат за мен, баба ми сега е на пазар да ми прави супички и работи.
Най ми тежи, че се откъсвам от работата, притеснено ми е как после ще се възвърнат нещата, дали няма да ме изместят от позициите, които съм си извоювала. Знам, че сега ще се скарате и ще кажете бебо е най-важен, да и за мен бебо е най-важен, но се стермя да постигна щастлива и успяла мама за бебо blush

Герче, твоето момче, ще е емоционално, то нали ще е през февруари рибичка чувствителна като моето братле, много ще ти е миличък, но мъж, не се тревожи сериозен smile

tasty - успех на ендокринолога - да се отчетеш...
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 24, 2009, 09:34:16 »

Привет, мамчета! Изведнъж се притесних, че след вчеращните дъъълги разговори са ни заключили темичката, но после видях, че си има продължение и се успокоих!
tasty и от мене честито ви момичешко попълнение!
  ivaiva , ще дърпаме уши! Пази се бе момиче! То вярно, че шило в торба не седи, но....в името на онова човеченце в теб, полежи малко!
Аз пък май от една седмица усещам дзверчето, като гъделичкане, чак понякога на смях ме избива. И е много приятно усещането, ако е то де... blush
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 24, 2009, 09:34:47 »

айде и аз цоп в новата темичка, нищо че ме няма на 1 стр.  blum

Ивеее
, да те сръфам аз, сега чакаш бебчо за работа спираш да мисли мила- трябва да приемеш, че да възможно е да те изместят, ми замисли си, теб ти предстои майчинство, отсъствие от работа, а там нещата си продължават, ако ти си работодател, ще гледаш нищо да не се променя като отсъства някой нали. Стига си я мислила тая работа, в живота има пикове и спадове - нормално, едно за сметка на друго. Кариерата си е кариера но няма нищо по хубаво от това някой да е част от теб, да те обича, и някой ден когато работата си отиде и бла бла, да имаш пълна къща с усмихнати лица които те обичат.
Леле голямо писане  blum
Аз още 2 седмици и на док, че нямам търпение вече  danceg
Еййй Плами, сериозно ли - суперрр, Честитооо  yahoo
А ти мацка, няма ли вече коремче да покажеш? beating
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #6 -: септември 24, 2009, 09:37:25 »

Иве с повече лежане и пиене на хапчетата, които е предписал док всичко ще се оправи и скоро няма да има и помен от кървенето  good Ти само не се тревожи сега за работата- колкото и да е изтъркано тя никога няма да свърши, а и като излежеш в майчински пак ли ще се тревожиш дали ще ти вземат позицията  Girl_hide А и съм сигурна, че си перфеткна в работата си, така че никой няма да успее да те измести  girl_wink
tasty честити розови гащи  give_rose А за пролактина и аз знам, че по време на бременност си е винаги висок и това е съвсем нормално  good
Герче твоят мъж проявява вкус от малък- явно си пада по Инджи  girl_wink
Plami определено е бебето и скоро ще започнеш да усещаш ясни ритничета  heart
Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #7 -: септември 24, 2009, 10:00:21 »

ох  така се стреснах гледам че не мога да пиша на старата тема и си викам какво стана ама разбрах после че си имаме новичка темичка.иве полежавай си повечко знам че не те сварта ама няма как и на мен  ми бяха казали да лежа  в началото щото имах болки но нямах карвене слава богу.Valentinche добре дошла при нас.на тео честити сини гащи
Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #8 -: септември 24, 2009, 10:03:00 »

тейсти честити ти розови гащи още една мома си имаме.напредваме бавно ,но славно.аз днес сам малко притеснена дано да си внушавам но до момента от както сам станала не усещам малак бебчо да марда и се тревожа но дано всичко е наред good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 24, 2009, 16:46:38 »

момичета както винаги ми повдигнахте настроението и ме успокоихте.
аз да се похваля цял ден съм лежала и нямам никакво течение, само преди час татко ме разходи малко с колата - то и това не е много добре ама почва да ми писжа, пък и на двора не мога да стоя защото имаме майстори - правят ни барбекюто.

Плами -мноооооооого се вълнувам с твоите първи усещания, много се вълнувам, какво чувстваш, кога, разказвай подробно...
Активен
sl1ncata
Гост
« Отговор #10 -: септември 24, 2009, 18:18:33 »

аз да успокоя всички марда си бебчо само дето се тревожих yahoo
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 24, 2009, 20:32:43 »

Иве, радвам, се че няма течение, ама моля моля, кви са тия разходки с колата - лежи малко де - 2-3 дни поне  beating
sl1ncata Радвам се че бебо си шава, а мама е спокойна  good
Мамета, аз най-накрая си намерих крем против стрии  yahoo , тук ми беше много трудно, защото нито знам как изглежда някой такъв продукт, нито мога да разбера нещо на албански или италиански и си бях поръчала от Бг да ми донесат, но днес в една аптека влязох да си купя хапове и на бебешкия щанд видях една кутия с нарисувано коремче и върху него крем, отивах да го разпитам тоя колкото мога на английски - да такова е. Прибрах с,е проверих - на Чико - Мамма Дона съм взела пък ще видим, важното е че има с кво да цапотя  danceg

....  Oh my ... Oh my ... Oh my ... ако ви кажа кво бях написала, сън не ме хвана като си помислих, че май така написах  blush вместо Мамма Дона, съм писала Белла Дона  - е добре съм, добре че го промених на време  blush blush blush
« Последна редакция: септември 25, 2009, 07:31:44 от Вероника » Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 25, 2009, 08:12:13 »

sl1ncata по спокйно да гледаш на нещата - явно бебо просто си е спинкал и след разходката която си направихме се е събудил. Няма да се панираш , че не е добре за бебоката.
Иве ще има beating трябва по спокойно, все пак си бременна и трябва повече почивки. Всичко ще е наредно мисли за бебо най- напред smile
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 25, 2009, 08:22:12 »

tasty честита ти мома give_rose голяма да порасне и много да ви слушка и радва

мацки аз да ви почерпя днес Добрич има "сбор"  funnytooth от сега се мятам на центара че ще има много шекери и бонбони  pardon danceg


* applecat.jpg (53.37 KB, 304x300 - видяно 2938 пъти.)
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 25, 2009, 08:22:59 »

момичета вече сме със сини гащи  yahoo ще умра от смях, като отидох при лекаря който си ми води консултациите се видя пишка и то много видно, голям майтап danceg
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines