Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:14:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БЛАГОДАРЯ за нашата люляково-бяла приказна сватба!  (Прочетена 5183 пъти)
 
zahi79
Регистриран

Публикации: 5


Моят сватбен албум

« -: септември 15, 2009, 17:43:24 »

Здравейте,

на 30.08.2009 в София се състоя моята сватба. Сега бих желала да благодаря на всички който превърнаха този ден за мен и за моя съпруг в една незабравима приказка Bravo.
Първо искам да благодаря на Десислава Илиева-Тонова и нейния съпруг от "Консултантска агенция Д и Д". Деси ни помогна с много въображение и идеи да подберем всеки детайл от декорацията на нашата сватба - тя се погрижи да изпълни до най-малки подробности всяко наше желание и превърна нашите мечти и желания за един невероятен и единствен празник в реалност. През целия сватбен ден те със съпруга си се погрижиха за всички дребни подробности и ни даде възможност да се насладим на този ден до последната му секунда без да мислим за нищо друго освен за това да се забавляваме. Тя подготви множество забавни и романтични изненади по време на тържеството за нас, които накараха всеки наш гост да се забавлява от сърце. 
Второ искам да благодаря на нашия дисководещ - Христо Рачев. Той успя да забавлява и весели нас и всички наши гости докато останахме без дъх Wink от танци. Съобрази се с всички наши музикални желания и с много настроение ръководеше заедно с Деси цялото тържество в ресторанта страхотно така че всеки един специален момент да си дойде на мястото и да си тръгнем без обувки от танци  good.
Сега искам още да благодаря на целия екип на козметичен салон "Beauty Betty", където се погрижиха да изглеждам и да се чувствам неотразима на този толкова важен за мен ден. Персонално искам да благодаря на Цвети, която се погрижи предварително кожата на лицето ми е да чиста и гладка за този ден, благодаря на Любо, който ме гримира и се постара над всеки детайл от лицето ми и благодаря на Мая, която ми напражи страхотна прическа (дори по-хубава отколкото си представях Wink). Роклята си я купих от "Сватбен център София" където се погрижиха тя да ми пасва перфектно и направиха всички промени който пожелах.
Разбира се искам да благодаря на нашия фотограф - Антон Кръстев. С много визия и много идеи успя да ни направи страхотни снимки. Благодаря и на нашия видеоопратор - Антон Урумов от фирма "Sky Vision". Направил ни е страхотно видео на което ще се радваме и ще показваме още дълги години.
За страхотното ни тържестжо се погрижиха и целия персонал на ресторанта на хотел "Central Park" в София. С перфектно обслужване, коректно отношение и много вкусна храна те се погрижиха нашите гости да се чувстват страхотно.

Благодаря на всички тези хора и вярвам че която и да е бъдеща булка да избере услугите на който и да е от тях (а защо пьк не всички Wink ) няма да остане разочоравана!

С удоволствие бих пуснала по е-мейл контакти на всеки от горепосочените хора и фирми на всяко едно запитване!
« Последна редакция: септември 15, 2009, 17:52:48 от zahi79 » Активен
zahi79
Регистриран

Публикации: 5


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 16, 2009, 19:17:01 »

Ето и няколко снимки:)


* bulka.jpg (31.6 KB, 401x604 - видяно 595 пъти.)
Активен
zahi79
Регистриран

Публикации: 5


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 16, 2009, 19:17:56 »

smile


* nie2.jpg (43.35 KB, 415x604 - видяно 606 пъти.)
Активен
zahi79
Регистриран

Публикации: 5


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 16, 2009, 19:19:40 »

smile


* nie3.jpg (30.33 KB, 401x604 - видяно 584 пъти.)
Активен
новата_Павлова
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Нашата нестандартна приказка продължава....


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 16, 2009, 23:29:34 »

била си просто неотразима Bravo. Щастлив семеен живот и здрави и красиви дечица ви пожелавам give_rose
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines