Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 06:02:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Didibaby - 23.06.2007  (Прочетена 32401 пъти)
 
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« -: юни 18, 2007, 16:58:54 »

Е, миличка, почти не остана - броени дни има до твоята сватба! Пожелавам ти да си много спокойна тази седмица и усмивката да не слиза от лицето ти! Сигурна съм, че ти и Matt ще имате най-прекрасния сватбен ден! Наздраве, Диди, за много години дълъг и щастлив семеен живот!  CHEERS  Dance
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #1 -: юни 18, 2007, 17:05:53 »

Диди, стискам палци за страхотно слънчево временце, и прекрасно настроение, нека всичко мине по вода (но не в буквалния смисъл  girl_wink ). И да пуснеш снимки  good
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #2 -: юни 18, 2007, 17:20:51 »

Благодаря ви, мили дами, за пожеланията! Дано наистина всичко мине като по вода...вече нямам търпение да дойде денят. След точно една седмица--в понеделник обещавам да има разказче и дай боже любителски снимки.

Марина, моето време дойде, а след това с нетърпение ще чакаме твоя ден заедно. Благодаря ти за всичко през последните месеци--за подкрепата, за милите думи, за съветите.

silverarrow, благодаря за вниманието. Нека и твоите дни са изпълнени с радост и нетърпеливо очакване на бебчо.
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 18, 2007, 17:22:52 »

айде Didibaby стискам палци за хубаво време, весело изкарване, всичко да ви мине гладко, и естествено чакаме после снимки!!! give_rose good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 18, 2007, 17:25:36 »

ох didibaby сещам се как януари месец се чудех кога ли ще дойде 23юни да видя роклята,а ето че още 5дни и ще те видя като булка.пожелавам ти най хубавото време с много слънце,всичко да е перфектно.ще чакаме разказччето както и любителските снимки на първо време smile
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 18, 2007, 17:26:21 »

didibaby  скъпа помниш ли зимата как си приказвахме, че има много време до сватбите ни?  girl_impossible Е то се стопи.... Пожелавам ти прекрасна сватба от все сърце.  kiss2
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #6 -: юни 18, 2007, 17:32:14 »

Юле и Маслинка, наистина през зимата, сватбите ни изглеждаха много далеч--а сега остават само броени дни до моята, след това ще ме последвате и вие двечките. И аз нямам търпение да ви видя като прекрасни булки в следващите месеци. Дръжте се--и дните до вашите сватби ще отлетят! Аз се радвам на всички форумски сватби, но особено чакам с нетърпение вашите, тъй като ви чувствам едни от най-близките и стари съфорумки, с които обменяхме идеи месеци наред...

Благодаря на всички ви за пожеланията!  CHEERS

« Последна редакция: юни 18, 2007, 17:35:20 от didibaby » Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 18, 2007, 19:11:51 »

Диди ,миличка, пожелавам ти една спокойна седмица, перфектно-приказен сватбен ден и ако има сълзички в очите ви - те да бъдат само от радост!
Знам, че при смесените сватби е дори още по -напрегнато, но както и при нас се получи - нека сватбата ви е един весел празник, с усмихнати хора и една грееща булка!  twohearts Sunshine Flower
И чакаме снимки  kiss2
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 18, 2007, 23:19:12 »

Диди пожелавам ти един прекрасен ден.Ти толкова дълго планира и изпипва нещата до най-малкият детайл,организира всичко с такъв перфекционизъм,че заслужаваш идеалната сватба.

Бъдете щастливи!

Сигурна съм,че ще бъдеш невероятна булка.Нека късмета и щастието бъдат с вас!
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 19, 2007, 07:20:43 »

Миличка Диди,много си ми симпатична още от самото начало,когато открих този форум air_kiss Ето че сега сватбата ти предстои само след броени дни и въпреки,че никога не съм виждала дори твоя снимка съм сигурна,че ще бъдеш една очарователна и сияйна булка,няма как да е иначе-ти си толкова мила и позитивна!
В деня на сватбата ти ние заминаваме на почивка и ще нетърпелива като се приберем да прочета разказчето ти за най-щастливия ден,придружено с красиви снимки smile Пожелавам ти един наистина Perfect Day ,слънчев,романтичен и красив!
 give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 19, 2007, 09:08:01 »

Диди пожелавам ти един незабравим ден, изпълнен с много усмивки, любов и прекрасни моменти !!
пожелавам ти един  Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine ден  !!!!!

тази седмица се отдай на почивка за да имаш сила да играеш и да се веселиш на празненството !!! smile

Flower Flower Flower
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 19, 2007, 10:16:47 »

Успех и от мен Диди!!! @}->--Стискаме палци всичко да е наред,а затова,че ще искарате страхотно и ще бъдеш прекрасна булка няма две мнения!!!Успех още веднъж,весела сватба и усмихвайте се ...много,на всички и на всичко!!! give_rose
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #12 -: юни 19, 2007, 16:01:38 »

Момичета, вашите пожелания ме развълнуваха страшно много и дори ме просълзиха. Нивото на стреса в тези последни дни преди сватбата нарастна и единствено това, че съм на работа ме откъсва от мислите за сватбата. Дано всичко да е наред този уикенд.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 19, 2007, 16:11:50 »

Миличка didibaby kiss, сигурна съм, че всичко ще мине като по вода и ще бъде прекрасен ден yahoo и незабравима нощ!!! heart blush  good Пожелавам ти да събереш всички прекрасни емоции и моменти и дълго, дълго след този ден, спомняйки си за тях на лицето ти да грейва усмивка smile, а в сърцето ти да става топло и мило girl_in_love Пожелавам на теб и Мат да сте най-красивите, най-влюбените twohearts и най-щастливите Dance младоженци wedding, а вашата Сватбена приказка никога да не свършва... heart heart heart CHEERS само да се увеличават героите в нея  baby_boy baby_girl
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 19, 2007, 16:38:50 »

Аз също се присъединявам към пожеланията за един слънчев ден  Sunshine Sunshine
Прекарайте си чудесно, забавлявайте се и бъдете много, много щастливи. CHEERS
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 19, 2007, 17:34:33 »

ПОЖЕЛАВАМ ВИ,ТОВА КОЕТО ВСИчКИ МОМИчЕТА СА ВИ ПОЖЕЛАЛИ,ДА СЕ СБЪДНЕ ДВА ПЪТИ!!!
 CHEERS CHEERS CHEERS
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 20, 2007, 08:46:16 »

Желая много хубави моменти на сватбения Ви ден !!!
 Party time wedding CHEERS
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 20, 2007, 08:47:32 »

Дидка да знаеш че ще чакаме с нетърпение разказчета и снимки.Весела сватба още веднъж!
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #18 -: юни 21, 2007, 15:39:06 »

Дидка, пожелавам ти един незабравим ден с много слънце Sunshine , много усмивки и танци Party time !!! Нека сватбеният ви ден бъде такъв, за какъвто винаги си мечтала, че дори и по-хубав! Бъдете много щастливи и много влюбени цял живот! Наслаждавай се на всяка секунда, защото денят ще мине много бързо!!! Весела сватба!  Party time Party time  И с нетърпение ще чакаме снимчици!  girl_wink
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 22, 2007, 08:28:54 »

 smile Почти не остана... smile
Пожелавам ти да си много усмихната и спокойна в събота,
а днес да имаш време за себе си, за да се чувстваш мнооого специална и уверена  good
И всичко да мине като по вода, както си го представяш  Wink
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 22, 2007, 08:36:50 »

Утре е денят мила Диди. Пожелавам ти прекрасна сватба. Бъди много щастлива с твоя любим.  Dance
Поздрави от Варна и ви чакаме да се обадите когато дойдете.
Активен
Radi_pld
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #21 -: юни 22, 2007, 09:16:04 »

Хайде,утре е големият ден! DANCE Пожелавам ти всичко да мине така,както си го планирала! Ти ще си най-красивата булка!Това си е ТВОЯТ ДЕН!!Изживей го на max!! good И се обичайте все така силно!!!! twohearts LOVINGkiss2 от мен!!
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 22, 2007, 09:40:15 »

Didi, миличка, пожелавам ти един наистина вълшебен сватбен ден, пълен с много любов, топлина и нежност! Dance И нека този ден положи началото на един съвместен живот на хармония и рабирателство  любов заедно и след време около вас да има весели и щастливи дечица и внуци, на които с трепет да разкавате за вашия незабравим ден!  give_rose
Наздраве!  CHEERS twohearts
 
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 22, 2007, 18:32:09 »

Таааази вечер е последната ти вечер, като госожица....и утре..... :wedding:ех...страхотно...!!!Много спокойствие, търпение и наистина прекарсен ден Диди, а той ще бъде именно такъв girl_in_love
Весело изкарване....и от утре ще ти честитим, като на госпожа..... Girl_hide
 CHEERS
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 23, 2007, 09:52:32 »

ЧЕСТИТО СКЪПА, ГОСПОЖО РОС!!! Wink kiss2 girl_in_love CHEERS
Пожелавам щастлив и безоблачен семеен живот!!! good Dance CHEERS


« Последна редакция: юни 23, 2007, 13:08:02 от Bulechka_TS » Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 23, 2007, 10:46:28 »

Ех, дойде и този ден...
ЧЕСТИТО МИЛА ГОСПОЖО!!! ОБИЧАЙТЕ СЕ И ПОСРЕЩАЙТЕ ТАЗИ ДАТА ЗАЕДНО МНОГО ГОДИНИ.

Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 23, 2007, 12:55:42 »

Честита сватба,Диди!Бъдете щастливи заедно и се обичайте завинаги!От сърце ви пожелавам прекрасни наследници!


* ira_1.jpg (50.72 KB, 450x450 - видяно 341 пъти.)
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 23, 2007, 13:06:05 »

Честито на сем. Рос!  give_rose
Желая ви много хубави моменти заедно и да се обичате все така  girl_in_love
Активен
rosi_ps
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #28 -: юни 23, 2007, 13:25:19 »

Честито! Пожелавам ви живот, изпълнен с приказна любов!  Dance
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #29 -: юни 23, 2007, 15:39:45 »

Честито Диди...нека всички ваши мигове са изпълнени с много любов. И скоро в друга форумска тема:)
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 23, 2007, 16:47:53 »

Честито мила Диди!!!Мнооооого щастлив семеен живот!!!


* 000439707.jpg (57.15 KB, 545x600 - видяно 313 пъти.)
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 23, 2007, 19:48:13 »

Didibaby Честито! Желая ви цялото щастие на света, страшно много любов, и много  baby_girl baby_boy Girl Baby_G Boy Flower Flower Flower
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 23, 2007, 20:44:18 »

Честито Диди!Вече госпожа Рос  CHEERS Много,много любов ви пожелавам миличка, сигурна съм ,че си изглеждала вълшебно!  girl_in_love Нямам търпение да видя снимки и да разказваш!  girl_wink
Още веднъж  - ЧЕСТИТО , щастлив брачен живот и малки сладурчета да ви радват!  Baby_G Baby_b
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #33 -: юни 23, 2007, 20:58:00 »

Честито! :CHEERS:Бъдете много щастливи!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 23, 2007, 21:18:22 »

Честита сватба, Диди! Желая ти много щастлив семеен живот, в който да има много любов, разбирателство и нежни мигове!
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 23, 2007, 22:51:16 »

                                                      ЧЕСТИТО!!!


Пожелавам ви семейният ви живот да бъде изпълнен само с щастливи моменти! Нека винаги се обичате,  уважавате и почитате!!!


                                                     
Активен
anastasia6339
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49


глупости правят само умните,останалото са ежедневи


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 24, 2007, 06:23:40 »

Честито много щастие и радост.


* 026~0.gif (75.68 KB, 330x400 - видяно 2639 пъти.)
« Последна редакция: юни 24, 2007, 06:31:48 от anastasia6339 » Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #37 -: юни 24, 2007, 07:06:01 »

ЧЕСТИТ БРАК !

Да сте живи и здрави,
много щастливи и да плавате славно по бурното море на живота,
"въоръжени" с любов и разбирателство,
в които да се разбива всяко цунами!


Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 24, 2007, 07:27:17 »

Честито,миличка,ето,че и вашият ред дойде.Много семейно щастие ви пожелавам и нестихваща любов!!!

« Последна редакция: юни 24, 2007, 10:09:38 от maria_lakova » Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #39 -: юни 24, 2007, 09:34:55 »

Диди, честито, миличка! Цял ден си мисля за теб и стискам палци за хубаво време! Много щастие на новото семейство!  kiss2 heart Dance
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #40 -: юни 24, 2007, 16:50:56 »

МНОГО,МНОТО ЛЮБОВ!!!ЧЕСТИТО!!!

                                                                CHEERS
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #41 -: юни 25, 2007, 06:53:25 »

Здравейте най-после и от мен (вече Mrs. Ross) след няколкодневно отсъствие! Току що се прибираме вкъщи след 4 дни подготовки, надежди и емоции. Благодаря на всички за хубавите пожелания!

Ще напиша само няколко реда тази вечер, а утре ще има малко по-дълго разказче и снимки (дори и аз не съм успяла още да видя снимки от приятели с изключение на няколко от моята свекърва). А професионалните ще са готови след 2 седмици.

Всичко мина прекрасно! Беше незабравим ден, изпълнен с много усмивки, щастие и любов (за моя изненада аз не пророних нито една сълза, а ме беше страх, че ще плача по време на цялата сватбена церемония)! Всичко мина толкова бързо, че дори и до края на деня, Матт и аз не можехме да повярваме, че това е наистина нашият сватбен ден! Сватбената церемония и reception-a бяха перфектни. Всички гости повтаряха непрекъснато, че това е най-хубавата сватба на която са присъствали.

Сега е време за сън, защото утре за съжаление съм на работа, а утре ще напиша в подробности как мина целия сватбен ден.

Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 25, 2007, 08:31:04 »

Диди,мила ,честита сватба.Бъдете много щастливи.
Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 25, 2007, 09:19:23 »

Честито скъпа! CHEERS Желая Ви цялото щастие на земята да се приюти във вашият дом, а любовтта да не стиххва помежду ви ..


* imgcache2.php.jpg (23.09 KB, 297x400 - видяно 2593 пъти.)
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #44 -: юни 25, 2007, 10:10:27 »

Честито, Диди! пожелавам ви дълъг и безоблачен път, заедно!
да се обичате много и да се грижите един за друг!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 25, 2007, 10:42:19 »

Didibaby
честито и от мен
много щастие ви желая
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 25, 2007, 11:40:07 »

Честито и от мен миличка.Дано така весело и щастливо продължи целият ви живот.ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #47 -: юни 25, 2007, 17:07:15 »

Нека още веднъж да изкажа благодарности на всички, които ме поздравиха по случай сватбения ден! Много ме развълнувахте, мили, с тези прекрасни пожелания! give_rose

Сега ще се опитам да разкажа как точно мина сватбеният ден. В нощта преди сватбата, заспах като къпана и дори не усетих какво е ставало около мен. Сватбеният ден започна рано (някъде към 6.30) с душ, кафе, а след това фризьор с мама. Към 10 часа вече се бяхме върнали в хотела, точно преди да се появят шаферките. Оттам нататък имаше грим, закуска и суетене. Беше много весело тъй като шаферките държаха настроението на ниво.

В 11:30 лимузината ни чакаше пред хотела, за да ни заведе до църквата. Ех, естествено не минахме и без произшествия...точно пред църквата, осъзнахме, че шаферките са забравили роклята и воала ми в хотела. Oh my ...  Аз така се панирах--добре, че беше брат ми и една приятелка, която караше след лимузината. Те се върнаха набързо в хотела и донесоха роклята. Оттам нататък всичко беше като приказка...обличането, снимките в църквата...очакването на церемонията сама в една стаичка в църквата. Асистентката на фотографа идваше през няколко минути да ме update-не за хода на нещата в църквата, за пристигането на гостите, за започването на церемонията. Аз се опитвах да запазя спокойствие. Минаването ми по пътеката през църквата с баща ми беше като на сън...а в края на пътеката ме чакаше Матт, красив и спокоен, така както го харесах и заобичах. Усмивката на лицето му и уверената му ръка, която ми подаде, ми помогна много с притеснението. Вече споделих, че за мое учудване не пророних нито една сълза през целия ден...а ме беше страх, че ще плача през цялото време и ще разваля снимките  laugh Изрекох брачните клетви на един дъх...разменихме пръстените...запалихме брачната свещ и вече бяхме съпруг и съпруга. По време на цялата церемония се изливаше проливен дъжд--и свещеникът започна сватбената меса с това, че Бог излива порой от благословиите си към нас.

След церемонията имаше още снимки в църквата със семействата и шаферите. След това отидохме с лимузината извън града за още снимки навън. Най-накрая стигнахме до reception hall-a, където ни очакваха всички гости след коктейлите. Представиха ни на гостите като "Mr. and Mrs. Matthew Ross" и изтанцувахме първия си танц като съпруг и съпруга на фона на Kenny G "Forever in Love." Последва вечеря с тостове на кума и кумата. След вечеря се разходихме сред гостите и се радвам, че успяхме да отделим време за всеки (колкото и малко да беше). Разрязохме тортата, разчупихме сватбената погача(малко разменихме хода на традициите). Българската традиция много забавлява гостите и те следваха с голямо внимание.

След това беше време за много танци...хвърлянето на букета и жартиера...и отново танци до края на вечерта. Естествено през цялото време имаше много снимки. Към края майка ми и баща ми дойдоха на дансинга и казаха, че имат още една изненада--подариха ни меден месец в Гърция--така дългоочакваната и желана почивка!

В края на вечерта, двамата с Матт се отправихме към хотела, а приятелите ни се отправиха към баровете в града, за да продължат с празнуването.

На следващата сутрин, отидохме в къщата на свекъра и свекървата, където заедно с двете семейства имаше brunch (нещо между закуска и обяд).След това отворихме подаръците един по един. А следобед, натоварихме всичко на колата и двамата се отправихме щастливи към къщи.
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 25, 2007, 17:43:15 »

Честито и от мен!
Бъдете винаги заедно, усмихнати и щастливи smile

 CHEERS
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 25, 2007, 17:57:17 »

Честито Didibaby!  give_rose
Една наистина перфекта сватба. Дано и съвместния ви живот за напред да бъде така! Да ви върви по вода така, както е започнало в първия ви ден като младоженци, и любовта ви никога да не угасва!  heart  heart  heart
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 25, 2007, 22:37:22 »

Didibaby с удоволствие прочетох разказчето ти и малко се посмях на това, че сте забравили точно роклята  laugh Важното е, че накрая всичко се е оправило и сте имали една прекрасна сватба  Bravo Bravo
Много ми хареса това с благословиите от Бог  good
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #51 -: юни 25, 2007, 23:02:51 »

Честито, Диди, радвам се, че всичко е минало добре и сте се забавлявали подобаващо!  DANCE Въпреки проливния дъжд - но аз вярвам в българското поверие, че това е на хубаво!  good
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 25, 2007, 23:19:29 »

Честито !!!  give_rose  Бъдете много щастливи!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #53 -: юни 26, 2007, 05:03:49 »

За любопитните, в галерията ми вече има няколко любителски снимки от сватбата от церемонията в църквата заснети от приятелка.
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 26, 2007, 06:55:33 »

Невероятна булка си миличка.Толкова нежна :girl_in_love:Много щастие и безкрайна любов ви пожелавам още веднъж.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 26, 2007, 07:58:16 »

Диди много си красива !!! много щастие ви желая !!!! smile
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #56 -: юни 26, 2007, 08:10:33 »

Диди, каква елегантна двойка сте само, а ти си толкова красива и нежна булка!! РОклята е прекрасна!  Bravo Чакаме с нетърпение още снимки!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 26, 2007, 08:43:54 »

Дидка много сте сладки двамата.Както си казваме по български : "Ама сте си лика- прилика"
Бъдете много щастливи!

Роклята е божествена!
Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 26, 2007, 08:46:27 »

Прекрасни сте ... CHEERS
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #59 -: юни 26, 2007, 08:46:44 »

Диди, поздравления за стилната визия! значи все пак си се спряла на червени рози за букета? give_rose
на последната снимка най-много ми харесвате, нищо че изглеждаш тъжна - някак много нежно стоите един до друг!
я, кажи, как се справи с шлейфа - пречеше ли ти? как танцуваше с него?
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 26, 2007, 10:36:06 »

Диди, букета е невероятен, а шлейфа с тази бродерия е мнооого нежен  girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Честито още веднъж - много сте сладки и двамата  give_rose
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 26, 2007, 10:38:56 »

диди всичко е много красиво girl_in_love
а ти си прелестна булка good
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 26, 2007, 13:25:44 »

ЧЕСТИТО  give_rose Прекрасни сте и двамата Bravo
Завинаги  любов заедно
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 26, 2007, 14:00:19 »

Честита сватба, мила Диди  give_rose Пожелавам ти много любов, много щастие и много споделени мигове с мъжа, който си избрала  give_rose Изглеждате прекрасни и двамата, нямам търпение да видим още снимки, като знам колко старателно подготвяше всеки детайл от твоята сватба...  girl_in_love - бъди МНОГО ЩАСТЛИВА!
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 26, 2007, 15:08:28 »

Диди много сте сладки и ти си мнооого нежна булка.Много щастие ви желая
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #65 -: юни 26, 2007, 15:54:52 »

я, кажи, как се справи с шлейфа - пречеше ли ти? как танцуваше с него?

Bulyov4e, шлейфът наистина беше дълъг, но след церемонията го повдигнахме на няколко места отзад на роклята (имаше специални копчета скрити зад дантелата) и оттам нататък за танците беше лесно.

Благодаря ви, момичета, за отзивите! Надявам се професионалните снимки да са станали още по-добри, защото тези бяха заснети от приятелка между позите пред фотографа.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 26, 2007, 16:19:22 »

Диди, миличка прекрасни сте!!! girl_in_loveПожелавам ви винаги да сте все така влюбени и щастливи!!!! heart CHEERS kiss2
« Последна редакция: юни 27, 2007, 22:44:06 от Bulechka_TS » Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #67 -: юни 27, 2007, 00:26:50 »

Диди, страхотно изглеждате и ти и Мат. Роклята ти е МНОГО красива, а букета - изключително стилен. Нямам търпение да разгледам професионалните снимки  Bravo
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юни 29, 2007, 21:05:33 »

Изключителна си Диди  girl_in_love Прекрасна рокля. Прекрасен младоженец. Толкова чаках да те видя в сватбения ти ден и наистина си прекрасна.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #69 -: юни 29, 2007, 21:47:22 »

Изключителна си Диди  girl_in_love Прекрасна рокля. Прекрасен младоженец. Толкова чаках да те видя в сватбения ти ден и наистина си прекрасна.

Благодаря ти, Юле! Сега вече е твой ред след само една седмичка. Надявам се подготовката да върви по вода и всичко да е наред.
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 29, 2007, 23:54:44 »

Диди, страхотна си!Роклята е вълшебна, двамата с Матт  сте толкова сладки!Много семейно щастие ви пожелавам и скоро малки сладки бебешоци да ви радват  CHEERS heart Sunshine
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #71 -: юли 03, 2007, 09:12:17 »

Здравей Диди!
Най-напред искам да ме извиниш за закъснението с което ще те поздравя ...Много съжалявам.
Честита сватба Г-жо Рос!
Пожелавам  Ви много здраве,семейно щастие ,успехи и всичко наистина всичко за което си мечтаете да ви сполети.
По думите ти прочетох че сватбата е била перфектна,красива,стилна,изпълнена с много емоции.Пожелавам ви целият Ви севместен живот да бъде такъв. good
Честито още веднъж CHEERS
 Flower Flower :flower:За съжаление в галерията не можах да ви разгледам снимките... sad
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 04, 2007, 15:33:23 »

И от мен ЧЕСТИТО със закъснение!
Много щастие и вечно да се обичате!  heart heart heart
За съжаление и аз не видях снимките, но по организацията, която правеше съм сигурна че всичко е било прекрасно и като в приказка  smile
БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТИЛИВИ  CHEERS
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 04, 2007, 15:43:49 »

Диди,страхотно разказче за една незабравима сватба!Представих си ви как отпътувате ето така за сладка медена почивка в Гърция,влюбени и щастливи,за да поставите началото на своята семейна приказка!Наслаждавайте й се!Поздрави give_rose


* Just-Married.jpg (28.15 KB, 400x346 - видяно 2435 пъти.)
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #74 -: юли 21, 2007, 20:32:25 »

Чаках дълго да оправят албумите, за да мога да кача снимките от нашата сватба, но уви, тъй като албумите още не са готови, качих снимките в моята галерия! За тези, които не успяха да ги видят предния път, снимките са обратно в галерията!

Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 21, 2007, 23:12:18 »

Диди,снимките ви са като извадени от филм...явно сте имали страхотен фотограф,който е успял да улови атмосферата на сватбата ви и да я пресъздаде по най-добрия и професионален начин..черно-белите фотографии са страхотни,а най-любима ми е снимката със спящата принцеска!
Много нежна и хармонична двойка сте с твоя съпруг,точно такава си те представях-красива и нежна,роклята ти смятам,че е идеална за теб и подчертава финеса ти,а с този дантелен шлейф страшно ми харесва girl_in_love

P.S.Само едно не разбрах-вие вече бяхте ли на медено пътешествие или е планирано за по-нататък?!
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #76 -: юли 22, 2007, 01:11:00 »

Ох, Диди, благодаря за страхотните снимки - "изплакнах" си очите  girl_in_love
Фотографът наистина е свършил чудесна работа (кога ли и в България ще се научат на такъв "майсторлък"), но искам да кажа, че не от него са хубавите снимки - просто си неотразима булка, а Мат те допълва перфектно. Още веднъж, щастлив семеен живот ви пожелавам!!!!  give_rose
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #77 -: юли 22, 2007, 01:32:53 »

silverarrow и Роси, благодаря ви много за отзивите относно снимките и за пожеланията! Снимките от сватбата са толкова много, че на нас дори не ни е останало време да изберем няколко за сватбения албум.

Роси, още не сме били на сватбено пътешествие--планирано е за началото на септември в Гърция, а след това живот и здраве, ще се отбием и до България на връщане. С пустите ни работи, първо не можехме да вземем отпуски, а след това не успяхме да намерим билети за по-рано. Сега очакваме медения месец с нетърпение! Така още не ни е останало време да се почувстваме младоженци. Wink
« Последна редакция: юли 22, 2007, 01:34:58 от didibaby » Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 24, 2007, 21:22:25 »

Хей,Диди!Как мина медения месец?!Няма ли да ни зарадваш със снимчици?!А в България идвахте ли си,на съпругът ти хареса ли му smile Ух,затрупах те с въпроси,но не си писала тук отдавна kiss2
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #79 -: септември 24, 2007, 21:29:53 »

Хей,Диди!Как мина медения месец?!Няма ли да ни зарадваш със снимчици?!А в България идвахте ли си,на съпругът ти хареса ли му smile Ух,затрупах те с въпроси,но не си писала тук отдавна kiss2

Роси, за съжаление медения месец ни се размина още веднъж. Вече сме го оставили за следващото лято. 2 седмици преди да заминем на меден месец ми дадоха повишение на работа, с което обаче трябваше да се простя с почивката. Немислимо е да отсъствам от работа повече от един ден (ужас!) А съпругът ми е идвал в БГ, много му харесва и с нетърпение чакаше пак да дойде, ама няма...
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 24, 2007, 21:32:39 »

Жалко,Диди,за почивката,но пък е страхотно това с повишението,честито!Пожелавам ви много сладък меден месец,пък било то и другото лято!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 26, 2007, 15:22:51 »

Хей, току що видях на подписа ти, че днес стават 3 месеца и 3 дни откак сте женени с Мат! Пожелавам ви до следващата месечинка семейното ви щастие да се утрои... а може и семейните членове да станат трима в скоро време, защо пък не?  girl_wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: ноември 23, 2007, 13:37:39 »

didibaby честита 5 месечинка брачен живот.Пожелавам ви всичко най-хубаво!
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: ноември 23, 2007, 13:50:41 »

Честито и от мен!  CHEERS Обичайте се винаги така силно и бъдете много щастливи!


* 20070615174032-guatemala-flores-rosas-y-flores-mixtas-enlarge.jpg (13.88 KB, 300x300 - видяно 2527 пъти.)
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #84 -: ноември 23, 2007, 14:04:25 »

и от мен, миличка!
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: ноември 23, 2007, 15:33:06 »

Честито мини-празниче,миличка Диди!Най-хубавите неща на света ви пожелавам,пък вие преценете кои са те за вас  give_rose  Много ще се радвам ако по-честичко пишеш...липсваш на форума,целувки!
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #86 -: ноември 23, 2007, 17:37:09 »

Честитка и от мен!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #87 -: ноември 23, 2007, 21:51:02 »

Оле, аз дори не съм забелязала, че моята темичка се е съживила! Благодаря много на всички, които се сетиха за нас и за милите пожелания!
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: ноември 23, 2007, 22:16:16 »

Честото и от мен сладурче! Пожелавам, както е в аватара ти- любовта ви бъде все така наситена в сивото ежедневие.
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: ноември 23, 2007, 22:31:14 »

Eй, честито и от мен, все така влюбени, щастливи  и усмихнати  give_rose give_rose give_rose
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: януари 23, 2008, 12:56:46 »

Честита месечинка! Обичайте се! give_rose
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: януари 23, 2008, 13:15:51 »

Честити ви 7месеца брачен живот,сем. Росс!!Много щастие!
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: януари 23, 2008, 13:18:04 »

честита месечинка! Бъдете много щастливи!  give_rose
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: януари 27, 2008, 17:58:50 »

честито и от мен, малко на патерици!  give_rose
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #94 -: януари 27, 2008, 21:38:07 »

Благодаря, момичета! И аз едва снощи се сетих, че са отминали 7 месеца от сватбата...
Активен
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines