Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 22:41:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Didibaby - 23.06.2007  (Прочетена 32400 пъти)
 
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« -: юни 18, 2007, 16:58:54 »

Е, миличка, почти не остана - броени дни има до твоята сватба! Пожелавам ти да си много спокойна тази седмица и усмивката да не слиза от лицето ти! Сигурна съм, че ти и Matt ще имате най-прекрасния сватбен ден! Наздраве, Диди, за много години дълъг и щастлив семеен живот!  CHEERS  Dance
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #1 -: юни 18, 2007, 17:05:53 »

Диди, стискам палци за страхотно слънчево временце, и прекрасно настроение, нека всичко мине по вода (но не в буквалния смисъл  girl_wink ). И да пуснеш снимки  good
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #2 -: юни 18, 2007, 17:20:51 »

Благодаря ви, мили дами, за пожеланията! Дано наистина всичко мине като по вода...вече нямам търпение да дойде денят. След точно една седмица--в понеделник обещавам да има разказче и дай боже любителски снимки.

Марина, моето време дойде, а след това с нетърпение ще чакаме твоя ден заедно. Благодаря ти за всичко през последните месеци--за подкрепата, за милите думи, за съветите.

silverarrow, благодаря за вниманието. Нека и твоите дни са изпълнени с радост и нетърпеливо очакване на бебчо.
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 18, 2007, 17:22:52 »

айде Didibaby стискам палци за хубаво време, весело изкарване, всичко да ви мине гладко, и естествено чакаме после снимки!!! give_rose good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 18, 2007, 17:25:36 »

ох didibaby сещам се как януари месец се чудех кога ли ще дойде 23юни да видя роклята,а ето че още 5дни и ще те видя като булка.пожелавам ти най хубавото време с много слънце,всичко да е перфектно.ще чакаме разказччето както и любителските снимки на първо време smile
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 18, 2007, 17:26:21 »

didibaby  скъпа помниш ли зимата как си приказвахме, че има много време до сватбите ни?  girl_impossible Е то се стопи.... Пожелавам ти прекрасна сватба от все сърце.  kiss2
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #6 -: юни 18, 2007, 17:32:14 »

Юле и Маслинка, наистина през зимата, сватбите ни изглеждаха много далеч--а сега остават само броени дни до моята, след това ще ме последвате и вие двечките. И аз нямам търпение да ви видя като прекрасни булки в следващите месеци. Дръжте се--и дните до вашите сватби ще отлетят! Аз се радвам на всички форумски сватби, но особено чакам с нетърпение вашите, тъй като ви чувствам едни от най-близките и стари съфорумки, с които обменяхме идеи месеци наред...

Благодаря на всички ви за пожеланията!  CHEERS

« Последна редакция: юни 18, 2007, 17:35:20 от didibaby » Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 18, 2007, 19:11:51 »

Диди ,миличка, пожелавам ти една спокойна седмица, перфектно-приказен сватбен ден и ако има сълзички в очите ви - те да бъдат само от радост!
Знам, че при смесените сватби е дори още по -напрегнато, но както и при нас се получи - нека сватбата ви е един весел празник, с усмихнати хора и една грееща булка!  twohearts Sunshine Flower
И чакаме снимки  kiss2
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 18, 2007, 23:19:12 »

Диди пожелавам ти един прекрасен ден.Ти толкова дълго планира и изпипва нещата до най-малкият детайл,организира всичко с такъв перфекционизъм,че заслужаваш идеалната сватба.

Бъдете щастливи!

Сигурна съм,че ще бъдеш невероятна булка.Нека късмета и щастието бъдат с вас!
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 19, 2007, 07:20:43 »

Миличка Диди,много си ми симпатична още от самото начало,когато открих този форум air_kiss Ето че сега сватбата ти предстои само след броени дни и въпреки,че никога не съм виждала дори твоя снимка съм сигурна,че ще бъдеш една очарователна и сияйна булка,няма как да е иначе-ти си толкова мила и позитивна!
В деня на сватбата ти ние заминаваме на почивка и ще нетърпелива като се приберем да прочета разказчето ти за най-щастливия ден,придружено с красиви снимки smile Пожелавам ти един наистина Perfect Day ,слънчев,романтичен и красив!
 give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 19, 2007, 09:08:01 »

Диди пожелавам ти един незабравим ден, изпълнен с много усмивки, любов и прекрасни моменти !!
пожелавам ти един  Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine ден  !!!!!

тази седмица се отдай на почивка за да имаш сила да играеш и да се веселиш на празненството !!! smile

Flower Flower Flower
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 19, 2007, 10:16:47 »

Успех и от мен Диди!!! @}->--Стискаме палци всичко да е наред,а затова,че ще искарате страхотно и ще бъдеш прекрасна булка няма две мнения!!!Успех още веднъж,весела сватба и усмихвайте се ...много,на всички и на всичко!!! give_rose
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #12 -: юни 19, 2007, 16:01:38 »

Момичета, вашите пожелания ме развълнуваха страшно много и дори ме просълзиха. Нивото на стреса в тези последни дни преди сватбата нарастна и единствено това, че съм на работа ме откъсва от мислите за сватбата. Дано всичко да е наред този уикенд.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 19, 2007, 16:11:50 »

Миличка didibaby kiss, сигурна съм, че всичко ще мине като по вода и ще бъде прекрасен ден yahoo и незабравима нощ!!! heart blush  good Пожелавам ти да събереш всички прекрасни емоции и моменти и дълго, дълго след този ден, спомняйки си за тях на лицето ти да грейва усмивка smile, а в сърцето ти да става топло и мило girl_in_love Пожелавам на теб и Мат да сте най-красивите, най-влюбените twohearts и най-щастливите Dance младоженци wedding, а вашата Сватбена приказка никога да не свършва... heart heart heart CHEERS само да се увеличават героите в нея  baby_boy baby_girl
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 19, 2007, 16:38:50 »

Аз също се присъединявам към пожеланията за един слънчев ден  Sunshine Sunshine
Прекарайте си чудесно, забавлявайте се и бъдете много, много щастливи. CHEERS
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines