Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 22:00:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мина ли ми времето?  (Прочетена 13186 пъти)
 
romanti4ka
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #15 -: септември 11, 2009, 13:57:49 »

моя маж ме подкрепя. винаги се е застапвал за мен  просто се разо4арова като му казах колко 6те ни легне скромната сватба за6тото не ни се иска само граждански брак а не6то по така. но 6те намеря може би по евтин вариянт. и двамата искаме сватба сега 6те си разпределяме пари4ките и 6те катаме до пролетта Wink
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 11, 2009, 13:58:23 »

Можеш спокойно да си купиш рокля и да направете сватба за 4000лв. Има значение къде е сватбата в кой град така че... Успех и горе главата  give_rose
Активен
romanti4ka
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #17 -: септември 11, 2009, 14:03:20 »

благодаря,вероника!!! мисля че споменах града е стара загора. ако има булки от моя град с радост 6те приема техните савети,заштото наистина имам нужда от тях
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 11, 2009, 14:20:36 »

можеш да си купиш рокля за 250, костюм за 150, другите атрибути-риза 25, обувки, пак за толкова, така че има и евтини варианти, букет- може от пазара 30-40 лева, украсата за кола-пак толкова
има куверти в по-евтини рестрнати по 20 лева, шампаснко, късмети, чаши-можеш ти да ги украсищ-направиш. Виж ДЖ, фото и оператор са си разход-1000,  с повечко зор, може и по-малко,
 абе на парите ще им намерите цаката, парите се визмат и се харчат.
важно е да има желание, като има желание, всичко става, така е.всичко друго е оправдание.
 ние също се поограничавахме с някои неща и после съжалявах, ама карай.
Активен
romanti4ka
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #19 -: септември 11, 2009, 14:24:22 »

руми ти от каде си ако не е таина give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 11, 2009, 14:31:36 »

аз съм от Пловдив, с каквото мога ще ти помогна,
мисля че имаше май тема за Стара Загора, не съм сигурна, но ако има все ще има полезна информация
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 11, 2009, 16:35:07 »

за 4000 лв можеш спокойно да организирш сватбата си - моята излезе около 3500 общо (от София съм), просто трябва да избираш повечко нещата  good (Роклята ми беше 250 лв и беше нова - шиха я по мои размери ). Ние имахме възможност и за по-пищна сватба, но пък моите разбирания са малко по-различни ( за мен беше важно да не давам луди пари за самата сватба, а да имам за след това да можем да си позволим куп други неща, както и стана). Така че горе главата и, щом мъжът до теб те подкрепя, съм сигурна, че ще организирате чудесна сватба  give_rose
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 11, 2009, 16:48:26 »

Смело правете сватба!!! Всяка жена заслужава да бъде булка!
Активен
romanti4ka
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #23 -: септември 11, 2009, 17:08:43 »

Смело правете сватба!!! Всяка жена заслужава да бъде булка!
и аз така смятам, и аз искам да се видя булка а на моя маж родата да си гледат работата
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 11, 2009, 18:36:37 »

romanti4ka, ад също бих те посъветвала да направите сватбата си така, както вие си я виждате и не виждам защо трябва да се притесняваш от хората, какво ще кажат. Нека си приказват. А що се отнася до това искат ли те роднините на мъжа ти или не - Да не ти пука! И моята свекърва не ме искаше и беше против сватбата ни, но ето вече две години след нея никой вече не й обращо внимание. Ето това е темичката за старозагорските булки, момичетата ще ти помогнат с доста идеи. http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,21171.0.html

Пожелавам ти скоро да се похвалиш с датичка за сватбата и да ни разказваш за подготовката!
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines