Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:55:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Детето отказва да приема адаптирано мляко  (Прочетена 20916 пъти)
 
hrisig
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 505


Карина е моята сладка принцеса!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 14, 2009, 14:43:11 »

Здравейте!
Включвам ,се не защото искам да отбивам моята Карина ,а да спомена за подобния проблем който имаме с Нощното ядене и будене през 1-2 часа .Първите будения минават с вода,но за щастие тя от малка пие и вода от биберон и кърма която съм цедила.Следващите будения до сутринта минават вече с цокане и както казват повечето момичета ,явно го прави за успокоение и да ме почувства,защото цоква 5 мин,и заспива и се събужда след 1 2 часа.Мислех че е гладна ,но една вечер и дадох пълно шише с Моя кърма ,която съм съхранявала в хладилник и пак се събуди след 2-3 часа,и реших че не е гладна,просто или е навик или е от пустите зъби,защото когато беше новородена ми се е будила само веднъж през ноща,цоква 3-4 пъти и заспива до 6-7 часа сутринта,но когато ни почнаха зъбите на 5 месеца,няма спане.........
clovis,дано се справите с проблема ,но миличка мъчиш я,ако и замстваш само нощното ядене съм съгласна,но давай си и да суче,едва ли ще се отбие изведнъж......
Активен
clovis
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 329



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 14, 2009, 15:16:47 »

От днес имаме успех - днес си изпи млякото сутринта.Оказа се, че биберона, който ползваме е с 4 дупки и тече много силно и я дави.Днес сложих стария с 2- те дупки и си го изпи без проблем.Дано да нямаме вече проблеми.Аз искам да я отбивам до края на месеца, защото с мъжът ми ще ходим малко на почивка без нея, така, че сега ще ни остане само нощното кърмене и евентуално сутрин, а вечер преди лягане ще даваме АМ

Поръчах си една кутия от някъкво френско АМ - Селия Дивелъп , някой да го е ползвал ?
« Последна редакция: септември 14, 2009, 15:26:28 от Bulechka™ » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 14, 2009, 15:28:40 »

Поръчах си една кутия от някъкво френско АМ - Селия Дивелъп , някой да го е ползвал ?

... После в бебешкия магазин ме посъветваха да пробвам със Селиа (френско АМ) и за щастие Сим много го хареса  yahoo Оттогава нямаме проблеми с АМ.
Така че просто опитай няколко марки докато улучиш  good

Мая, казва, че е доволна!!!
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines