Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:48:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на кола  (Прочетена 107874 пъти)
 
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: април 29, 2009, 09:22:20 »

и последно засега :


* Hochz_04[1].jpg (74.35 KB, 560x560 - видяно 324 пъти.)
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: април 29, 2009, 09:22:26 »

Така  в ресторанта пак може да си я ползваме.

Nia, и аз на това решение съм се спряла - затова и ще направим украса на вакуум, после сваляме и слагаме отпред на булчинската маса. И без това тази украса ще стои на самата кола 2-3 часа най-много. Нещо като първата картинка, която pepina83 e показала - разбира се в нашия цвят.
Харесах на сайта на една агенция, а помня, че и нашите като бяха кумове правиха такива - две застъпващи се халки, може би от стеропор (това дали така се пише  huhhuh.gif ), оцветен в съответния цвят. Милото обаче нещо не им се кефи и май няма да мога да го навия  pardon
А това последното е страхотно - то е две в едно точно по тези идеи - чудно е  good
« Последна редакция: април 29, 2009, 09:25:23 от bubka » Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: април 29, 2009, 13:24:30 »

Nia, Много ми харесва първата, която си показала!
И аз мился да я ползвам за украса на булченската маса, но сватбата е лятото, така че се чудя дали ще издържи на жегите  crazy
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: април 29, 2009, 13:31:20 »

minalina, издържа лятото  good
Разбира се има значение и какви са цветята, но ние правихме точно така на сватбата, на която кумувахме (19 юли беше). Дори имахме извънградско шофиране - само на магистралата го свалихме, да не отлети някъде. Цветята си седяха свежи до края - бяха бели хризантеми и не помня какви други. Ще потърся снимки тези дни и ще покажа. Самата украса беше правена предния ден, вечерта беше в стая с климатик. Сутринта в нея, както и в булченския букет, който също беше на микрофон инжектирахме още вода. Единствено лилиумите в букета увяхнаха сравнително бързо, но те са си капризни цветя  pardon
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: май 08, 2009, 11:50:20 »

И на мен ми дойде време да се замисля за украсата на колата.
Някой знае ли от къде в София или Велико Търново мога да си купя младоженски номера за колата или да поръчам да ми направят такива?

За украсата ми се иска нещо различно от цветя, като инициалите ни на предния капак например, ако някой има подобни снимки или идеи чакам с нетърпение да ги качи  give_rose
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: май 08, 2009, 12:47:29 »

В офиса на една агенция съм виждала номера за коли,на които пише"младоженци".
Предполагам,че в повечето агенции ги има.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: май 18, 2009, 14:57:11 »

момичета, нашата сватба беше на 23 август и температурата 40 градуса, имахме букет на колата, който беше с вакум закрепен и който после сложихме на булчинската маса, въобще не помръднаха цветята, а си бяха супер свежи, младоженската кола не се движи с голяма скорост, така че няма никакви проблеми, нашите цветя бяха бели хризантеми и бял лилиум и през цялата вечер си беше много свежо и хубаво
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: май 18, 2009, 15:03:26 »

За украсата ми се иска нещо различно от цветя, като инициалите ни на предния капак например, ако някой има подобни снимки или идеи чакам с нетърпение да ги качи  give_rose

Аз мислех да сложим на колата халки от стеропор - преплетени такива и напръскани примерно със спрей в съответния цвят. Милото много не харесва идеята, но има време да го убедя smile 
Та по същия начин могат и да се изрежат инициалите ви и да се украсят с панделки, тюл или както ви харесва.
Ето халките:


А ето и примерче за буквичка:


Конкретната декорация разбира се може да се промени  good
« Последна редакция: май 18, 2009, 16:43:45 от bubka » Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #173 -: май 18, 2009, 17:10:25 »

 Не се сещам за случай, в който температурата на въздуха да оказва толкова голямо влияние върху състоянието на украсата на автомобила, направена от живи цветя. Говоря за украса изготвена от подходяща за целта фирма и подходящ материал. Нарочно обърнах внимание върху украсата на сватбата в събота /температурата на сянка бе 33 градуса по Целзий/. Сложиха същата в 13.00 часа и я свалиха от капака в 17.30. Видимо влошаване не констатирах. Просто полюбопитствах.
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: май 18, 2009, 21:16:52 »

На мен сякаш ми се иска да е възможно най-семпла украсата на колата. Даже си мисля да е без цветя, но все пак по някакъв начин трябва да се откроява.
Така че голяма чуденка ме е налегнала.  crazy
Някой има ли предложение за такъв вид украса? ?
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: май 19, 2009, 07:31:50 »

По назад в тази тема една съфорумка даде този линк- http://www.amisega.net/cars/album/slide.html
Аз искам да използвам за украса на колата само воали и пеперуди например.Само,че пеперудите станаха вече тривиални.Имам време да помисля още.

minalina,може да взаимстваш някоя идейка и да развихриш въображението си.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: май 19, 2009, 08:25:50 »

сещам се за семпла украса, която аз евентулано мислих да ползвам, но след като намерих евтин букет се отказах.
 взима се една по-широка панделка с цвета на сватнбата и от центъра на началото на капака се списка към двете странични огледала V образно, като може в началната точка да се сложи едно съвсем малко букетче- 3 цвята.
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: май 19, 2009, 09:02:27 »

сещам се за семпла украса, която аз евентулано мислих да ползвам, но след като намерих евтин букет се отказах.
 взима се една по-широка панделка с цвета на сватнбата и от центъра на началото на капака се списка към двете странични огледала V образно, като може в началната точка да се сложи едно съвсем малко букетче- 3 цвята.
Аз обмислям нещо подобно, понеже искам много семпла украса, не си падам по натруфените! good
Меджу другото, съм виждала подобна семпла украса и стои много стилно! Bravo
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: май 20, 2009, 09:27:22 »

радвам се, че идеята ми ви допада, според мен семпла украса стои много по - добре, някои направо се увличат в украсата на колата и става меко казано кич.
 Bravo
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #179 -: май 27, 2009, 13:51:11 »

Момичета, аз да ви питам за панделите, които се връзват...но да поясня за кои точно. От пиефлората често излизат пандели, които се връзват по някакъв начин по краищата на капака и те също имат функция да придържат цветята, ако пиефлората откаже. Та за тях ми е мисълта как се връзват? Виждам ги често, но не мога да им схвана чалъма за връзване.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines