Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:29:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на кола  (Прочетена 107877 пъти)
 
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юли 02, 2008, 07:11:54 »

ROSI KRUSTEVA въпроса е че тази табелка заедно с колата разбира се трябва да пропътува разстоянието Копривщица-София-Копривщица, минаващо през 1 караулка и може би патрулки...иначе ако се сложи като пристигне в града каква ще е фаидата че изобщо е имало такава табелка? huhhuh.gif
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юли 02, 2008, 07:36:00 »

ROSI KRUSTEVA въпроса е че тази табелка заедно с колата разбира се трябва да пропътува разстоянието Копривщица-София-Копривщица, минаващо през 1 караулка и може би патрулки...иначе ако се сложи като пристигне в града каква ще е фаидата че изобщо е имало такава табелка? huhhuh.gif
Ами всичко зависи от това катаджията в какво настроение ще е,защото по принцип не може да се слага,те даже глобяват за мръсен номер,който не се вижда,а пък ако е закрит-прави си сметката...но защо не я слагате само в градовете където ще сте,то и без това на извънградско кой ще я види blush
 :offtopic:Фиама украсата е  good много ми хареса панделката Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юли 02, 2008, 09:40:09 »

Аз се отказах да скривам номера на колата. Особено за извънградски път не бих се и колебала. По закон е забранено, така че полицаите биха били в пълното си право да ви спрат, защото това че сте младоженци не значи, че закона не важи за вас. И тъпото е, че ще ви загубят време и ще ви отиде графика. Но като гледам на много снимки номерата на колите са скрити и никой не се е оплакал да са го спирали.
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юли 02, 2008, 10:34:10 »

Арлина права си и аз имам такива опасения за спиране..ама няма ли да влезнат в положение...младоженци сме...
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юли 03, 2008, 17:36:32 »

вече си имам част от украсата за колата...можете да я видите в личните снимки...двете сърчица....дали ще стоят добре на колата? а иначе ще има и една лента бяла с цветчета по нея....моля кажете дали ви харисва blush
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юли 06, 2008, 20:11:03 »

shaska подкрепям мнението ти за данданията  good ето и моята украса за колата, преди няколко дни си я направих


* P7062064.jpg (58.66 KB, 500x375 - видяно 357 пъти.)
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юли 13, 2008, 08:38:25 »

браво на вас, много сте сръчни и резултата определено е 6 точки
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юли 13, 2008, 10:54:40 »

ееее марианка браво бе мила, уж ти беше писнало да се занимаваш а виш каква хубава украса си спретнала, поздравления.
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: август 14, 2008, 08:54:56 »

това е нашата украса за колата, ще има и бяла панделка на дръжките на вратата и по една бяла панделка от предното стъкло до капака на колата..харесва ли ви


* ukrasa_kola.jpg (51.69 KB, 500x375 - видяно 294 пъти.)
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #99 -: август 15, 2008, 09:15:09 »

Мммм, какви хубави украси!!!

Горе ставаше въпрос за надписа "младоженци" вместо истинския номер на колата. Аз също искам такъв и не мисля, че някой ще ни направи проблем, въпреки караулките, през които минаваме. Досега абитуриенти не са спирали, защо да спрат нас (все пак, голямата скорост е много по - опасна от едно номерче)?  pardon  Пък, ако ни спрат, ще изпадна в гняв  werewolf, ще ги напляскам  boxing и пак ще си имам такъв номер.  blum
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: септември 01, 2008, 20:12:04 »

За гъбата с вакум мога да ти гарантирам сто процента че е издражлива стига да бъде залепена правилно.Трябва хубаво да се намокри с вода колата и после се издърпват двете ръчки отстрани и няма да мръдне.
Аз пък се чудя за тази гъба с вакуум, няма ли вариант после да се отлепи и боята на колата, или поне да остави отпечатък като се маха?
Че и нашата кола ще е на два месеца... sad
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #101 -: септември 01, 2008, 20:32:27 »

Няма да остави никакви белези на колата - тя си е само вакум.....абсурд.Гарантирам - до сега в моята праквтика не съм виждала такова нещо .....да има някакви щети от вакума....
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: септември 01, 2008, 20:35:11 »

няма как да се отлепи боята!нашата гъба не я бяха закрепили хубаво и изхвърча на първия завой, добре че имахме панделка да си личи че има младоженци..
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: септември 01, 2008, 23:21:38 »

Момичетааа ето я и нашата украсааааа  yahoo такава каквато я исках  tease
И.аз.искам.такава.панделааааа Eeager
Как.точно.се.закрепя.на.колата?
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #104 -: септември 02, 2008, 15:10:28 »

Ето я и нашата украса. Стана точно както я исках  Bravo


* ukrasa kola1.jpg (59.06 KB, 640x480 - видяно 498 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines