Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:52:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на кола  (Прочетена 107875 пъти)
 
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 18, 2008, 15:42:47 »

ще проверя в Сватбен център горе-долу да знаеш колко струва huhhuh.gif

Не, но тук някъде беше обсъждано. В рекламната агенция не знам дали с огромна радост ще тръгнат да правят дизайн на номер, да печатат и т.н. Е, срещу съответните пари - сигурно, но със сигурност продават и готови.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 18, 2008, 16:19:23 »

Момичета, преди време работих в рекламна агенция и със сигурност мога да кажа, че такива малки поръчки никак не ги радват. Самия проект струва пари, отделно печатането (все пак става въпрос за една бройка). Не мисля, че някоя агенция ще се навие на това, освен ако не са ти познати.
Най-добрият вариант е или да го вземеш готово, или да си го направиш сама. В това няма нищо сложно. Дори и на Уърд може да стане. Не е нужен някакъв специален софтуер  good
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 19, 2008, 12:10:43 »

Не, но тук някъде беше обсъждано. В рекламната агенция не знам дали с огромна радост ще тръгнат да правят дизайн на номер, да печатат и т.н. Е, срещу съответните пари - сигурно, но със сигурност продават и готови.

Но да напишат две имена в Word и да ги пуснат да се разпечатат на фолио изобщо не е сложно! Не се изисква дизайнерски познания, или обработка с някоя по-сложна програма. Дори ако си купиш един лист фолио, може сама да си го пуснеш на печат  Girl_hide
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 19, 2008, 14:02:22 »

малко тъп ми е въпроса, ама в тези принтери обикновенните лазарни, може ли да се поставят такива по дълги хартии от А4 примерно А3? pardon
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 19, 2008, 14:07:16 »

малко тъп ми е въпроса, ама в тези принтери обикновенните лазарни, може ли да се поставят такива по дълги хартии от А4 примерно А3? pardon
Ами, повечето големи принтери имат отдолу едно чекмедже за А3 формат. И се вади А4-то, което си е стандартно заложено и се слага чекмеджето с А3. И ако е и цветен принтера, става супер  good
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 19, 2008, 15:41:22 »

Ето го нашия етикет за колата  danceg


* kola.jpg (62.74 KB, 1100x215 - видяно 348 пъти.)
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 20, 2008, 08:36:14 »

Дида, стархотен е етикета ви! Аз нямам никаква идея за украса на колата...Мама не иска да е с естествени цветя, щели да паднат, ще пътуваме 40 мин до друг град. Аз не харесвам изкуствени цветя. Мисля да е нещо с панделки, балони(но и те ще се спукат до там) А тези украси за коли са ми мноо кичозни, които ги придават по магазините!
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 20, 2008, 10:26:20 »

Vanilly,

Да, при вас се получава малко по-сложно. 40 минути път с кола, наистина естествените цветя ще се увредят, особено ако се развие малко по-висока скорост. Ние, дето сме на 5 минути с кола, ни обясниха да караме много внимателно, за да няма увреждания....  crazy
Но ако направите украса с плат - някоя лъскава органза и направена на панделки, ще стои чудесно. На мен лично този тип украси адски много ми харесват!
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юни 20, 2008, 10:44:30 »

Vanilly, с каква кола ще пътувате?
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юни 20, 2008, 11:01:52 »

Alucinado, все още не знам с каква кола, но ще е някоя по-обикновена. Не джип или лимузина.
Дида и аз мисля, че ще измислим нещо с панделки и т.н. разгледах всичко, което сте пускали кати идеи, та ще видим.
Активен
hel_
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #70 -: юни 20, 2008, 11:10:03 »

Здравейте!
Доста новичка съм в форума.... :-) ... и много бих се радвала, ако може да ми помогнете
Издирвам от доста време една много сладичка ретро кола, с която искам да бъда на сватбата. Тя на цвят е бежаво и червено (по спомен), кабрио и е с рег.номер В 7092 ...
Много бих се радвал, ако някои можеда ми помегне да я открия.....
Благодаря предварително
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юни 20, 2008, 15:26:39 »

Vanilly ето ти идейка с панделка. Седи много нежно и стилно и можеш и сама да си го направиш!  good
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=124404&photo=150

hel_, не си уточнила за кой град говориш (дали не е варна с тази регистрация), еля ми се жени в ретро автомобил червен, но в София
Ето този http://www.snimka.bg/album.php?album_id=124404&photo=4 за него ли говориш?
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юни 20, 2008, 15:33:10 »

какво ще кажете за това...харесва ли ви...мисля това да е украсата за нашия ден...въпроса е дали ще издържи от София до Копривщица


*  за кола.jpg (36.27 KB, 328x195 - видяно 3755 пъти.)
« Последна редакция: юни 20, 2008, 15:34:42 от shaska » Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юни 22, 2008, 01:00:44 »

да хубава е украсата  good ама ще трябва доста добре да се закрепи че е дълък пътя
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юни 22, 2008, 10:00:56 »

Не може ли да си закрепите малко преди Копривщица?Ние направихме така-колата ,която ме взимаше пътуваше от София до Велико Търново.Когато стигнаха във Велико Търново отидоха на автомивка и после закрепиха украсата


* IMG_1655.JPG (67 KB, 448x299 - видяно 289 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines