Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:33:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на кола  (Прочетена 107865 пъти)
 
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 06, 2008, 10:01:53 »

Предполагам, че ще ги залепя цветята от плат и така ще стане издръжливо и красиво. Естествените цветя според мен няма да могат да се захванат здраво на панделката, пък и в жегата сигурно бързо ще увяхнат. И аз предпочитам естествените цветя, но за случая по-практично ще е да са от плат.
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 10, 2008, 08:28:07 »

Украсата на Феникс и на мен много ми харесва, семпла и всъщото време многостилно, тези платове за нея от къде ги взехте или наехте някой да ви я направи?
Аничка, агентката я направи, но платовете са обикновени-воал или органза, както казах, а зелената лента е обикновена сатенена панделка. И лилиумите ни-по темата за издръжливостта- бяха в някакви капсули, освен това не беше горещо. Издържаха докрай.
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 10, 2008, 09:35:10 »

Аничка, агентката я направи, но платовете са обикновени-воал или органза, както казах, а зелената лента е обикновена сатенена панделка. И лилиумите ни-по темата за издръжливостта- бяха в някакви капсули, освен това не беше горещо. Издържаха докрай.
а тази украса пренасяхте ли я на масата нещо след това или тя си беше само за колата.
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 12, 2008, 15:10:29 »

Само за колата, защото първо не беше необходимо да слагаме още украса по масите и второ- къде да ги слагам тези 5-6 лилиума и 2 ленти  pardon Но пък нищо не пречи да се ползва и в ресторанта, само не ми хрумва къде crazy- над входа, или ако дансингът позволява-зависи от ресторанта. good
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 18, 2008, 12:24:10 »

Здравейте момичета! smile
Моля Ви помогнете ми! Става въпрос за регистрационния номер на колата и по-точно проблема се състои в това,че искам в деня на сватбата вместо нормалния номер да пише например:МЛАДОЖЕНЦИ или пък ТЕДИ И ИВАН СКЕНДЕРОВИ или нещо от този сорт.Понеже не съм запозната къде може да си го поръчам и направя сама ви моля да споделите информация.
Мерси И УСПЕХ НА ВСИЧКИ!
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 18, 2008, 12:26:18 »

Във всяка рекламна агенция могат да ти го направят този надпис.  good
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 18, 2008, 12:56:20 »

Във всяка рекламна агенция могат да ти го направят този надпис.  good

а аз трябва ли да дам някакви размери или те си ги знаят..колко горе-долу като парички излиза този надпис.... blush
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 18, 2008, 13:40:59 »

shaska , ще трябва да питам кума, че той ни ги поръчва и плаща.  blush Кога е сватбата? Имаш ли време?
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 18, 2008, 13:43:30 »

shaska , ще трябва да питам кума, че той ни ги поръчва и плаща.  blush Кога е сватбата? Имаш ли време?

сватбата е на 20.09 но аз отсега искам да си оправя нещата,моля те попитай го и ми кажи къде го е направил...много ти мерси heart
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 18, 2008, 13:57:06 »

сватбата е на 20.09 но аз отсега искам да си оправя нещата,моля те попитай го и ми кажи къде го е направил...много ти мерси heart

В Сватбения център в София нямаше ли такова нещо? Продават готови такива табелки по доста сватбени магазини.
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 18, 2008, 14:16:14 »

В Сватбения център в София нямаше ли такова нещо? Продават готови такива табелки по доста сватбени магазини.

ще проверя в Сватбен център горе-долу да знаеш колко струва huhhuh.gif
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 18, 2008, 14:43:46 »

Здравейте момичета! smile
Моля Ви помогнете ми! Става въпрос за регистрационния номер на колата и по-точно проблема се състои в това,че искам в деня на сватбата вместо нормалния номер да пише например:МЛАДОЖЕНЦИ или пък ТЕДИ И ИВАН СКЕНДЕРОВИ или нещо от този сорт.Понеже не съм запозната къде може да си го поръчам и направя сама ви моля да споделите информация.
Мерси И УСПЕХ НА ВСИЧКИ!

Мила, тъкмо преди 2 часа ходих да меря колко см е номера на колата tease
Е, 52см Х 10см го изкарах.
И да, прави се във всяка една рекламна агенция - на мен ще ми го направят на фолио и се залепва.
Но можеш и сама да си го направиш - на картон и да го залепиш на номера на колата с тиксо  pleasantry
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 18, 2008, 14:49:12 »

Мила, тъкмо преди 2 часа ходих да меря колко см е номера на колата tease
Е, 52см Х 10см го изкарах.
И да, прави се във всяка една рекламна агенция - на мен ще ми го направят на фолио и се залепва.
Но можеш и сама да си го направиш - на картон и да го залепиш на номера на колата с тиксо  pleasantry

въпроса е че не знам на коя програма се прави номера, а и нали като се принтира има точно определен  размер на хартия при принтиране...А3 ли е А4 ли е...всяка рекламна агенция...и какво да кажа като отида? blush blush blush
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 18, 2008, 15:04:38 »

въпроса е че не знам на коя програма се прави номера, а и нали като се принтира има точно определен  размер на хартия при принтиране...А3 ли е А4 ли е...всяка рекламна агенция...и какво да кажа като отида? blush blush blush
Ами, А4 хартията няма да ти е достатъчна за дължината, трчбва А3 и можеш да си пробваш различни шрифтове, дори да сложиш и разни детайлчета около имената - всичко по твой вкус. А в рекламната агенция като отидеш - то като им споменеш, хората си знаят и ще дадат и идеи. А може и да копнеш от тук нещо, което ти е направило впечатление и да им го покажеш  good
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 18, 2008, 15:07:13 »

Ами, А4 хартията няма да ти е достатъчна за дължината, трчбва А3 и можеш да си пробваш различни шрифтове, дори да сложиш и разни детайлчета около имената - всичко по твой вкус. А в рекламната агенция като отидеш - то като им споменеш, хората си знаят и ще дадат и идеи. А може и да копнеш от тук нещо, което ти е направило впечатление и да им го покажеш  good

мерсиииииииииии heart heart heart
« Последна редакция: юни 19, 2008, 16:23:34 от gucci » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines