Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:00:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на кола  (Прочетена 106990 пъти)
 
vilism
Новак
*
Публикации: 19


« -: юни 18, 2007, 12:39:43 »

Привет момичета.Сватбата наближава, на 14.07 е и вече сме почти готови.Но ми се иска да направя нещо по-различно с колите които ще бъдат на сватбата.С украсата им.Не на булинската кола-а на другите коли.Защото стандартно се правят балончета и лентички.Вие имате ли идеи?
« Последна редакция: юни 20, 2007, 08:19:33 от fiibi_bg » Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 18, 2007, 15:22:56 »

Миличка и аз искам нещо нестандартно но общо взето какво да сложиш на една кола освен лентичка или балон?
Можеш примерно да заформиш някоя панделка или пък както по американските филми да сложиш празни кутии
Видях в един магазин табелка младоженци много е готина като тия номера новите само че с надпис младоженци
Активен
vilism
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #2 -: юни 19, 2007, 16:02:49 »

Ох..нищо не мога да измисля за колите какво да е  crazy  Имате ли идея това как се прави http://forum.svatbata.bg/index.php/v/vilism/kola2.jpg.html?action=gallery   End
« Последна редакция: юни 19, 2007, 20:26:57 от maria_lakova » Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 20, 2007, 08:17:27 »

Мила ама ти всички коли ли ще украсяваш така  Oh my ... направо ще ти излезе златно а и кога ще имаш време да го направиш??????????? Вземаш плат и то тип органза или нещо такова и вече надипляш и нагласяш по колата,но мен ако питаш няма да ти е до това трябва колите поне един ден преди сватбата да дойдат пред вас и да почнеш да си играеш да ги правиш
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 20, 2007, 09:47:16 »

Аз мисля че ще ти трябват доста парички и доста време и търпение да украсиш така всички коли.успех
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 20, 2007, 11:15:31 »

vili, ако искаш всички коли да са украсени така, трябва да се подготвиш предварително.
Трябва да си измериш и да си надиплиш и декорираш лентите (плат по избор, може и с тюл, но ти ще си прецениш най-добре на място, според това кой как стои и колко струва, разбира се), след като ги надиплиш, трябва да ги захванеш с нещо в двата края за да стоят така както ти харесва - може да ги зашиеш, може да ги стегнеш с нещо (не ти препоръчвам с панделка, защото може лесно да се изхлузи по пътя), след това трябва да прикрепиш към лентите и "крепежните елементи" - може да са вакум-помпички, може да са някакви подходящи лепенки, а може и да са въженца (но трябва да се завържат от вътрешната страна на капака и няма да са съвсем неподвижни, според мен).

Това е, в деня на сватбата остава само някой да ги монтира по всички коли.

Имам, обаче, друго предложение за нестандартна украса на автомобилите :wink:
В зависимост от това, каква ти е темата на сватбата и водещия елемент, може да направиш малки красоти, които да се слагат по купето, по капака, на огледалата или където си избереш.
Няколко примера
- леки хартиени пепруди (може и да си ги купиш, а може и да са калинки, звездички, птички и каквоо друго се сетиш) - могат да се залепят за капака, за тавана, за вратите и изобщо където си избереш или да се закачат вместо балони и да летят около колите
- цветя (продват всякакви видове изкуствени цветя) - можеш да направи някакви малки композиции (може да са концентрирани на едно място или разхвърляни) и да се монтират по колите в деня на сватбата. Можеш да ги комбинираш и с украсата на булчинската кола
- панделки (каквито и колкото си искаш), най-лесно и непретенциозно могат да се прикрепят към страничните и задните части на колите (броня, прозорци, огледала, задна чистачка) и да са цветово ориентирани към булчинската кола и цветовете на сватбата

Надявам се да съм ти била поне малко полезна :wink:
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 20, 2007, 11:47:49 »

Alucinado, много хубави и и нтересни идеи си дала  Bravo Bravo Bravo
Активен
vilism
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #7 -: юни 21, 2007, 08:09:53 »

Благодаря Ви момичета за идеите.идеята  е и да не е скъпо /че вече съм се хванала за главата с цените на булчинските работи/ и да не изисква много работа по монтирането в деня на сватбата.Мисля да се възползвам от идеите на Alucinado   danceg
Активен
dobi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 24, 2007, 15:11:45 »

Знаете ли момичета, аз искам да ви дам една идея за украса на кола.На нашата сватба украсихме колата така и аз бях много доволна. Направихме си я сами.Когато мога ще кача и снимки.Купихме 10 разноцветни гербера, купихме един пакет от онези готовите панделки с които украсяват подаръците с големина горе-долу колкото гербер, и от магазинче за левче купихме от силиконовите закачалки дето се закрепят с вакуум.После счупих закачалките, а на герберите отрязах дръжките почти до тичинката.Пробих с една дебела игла панделките и герберита, завързах ги за вакуумчетата и ги залепихме хаотично по предния капак на колата.
Обяснението ми стана малко дълго, но на мен много ми хареса украсата, надявам се и на вас.Дано да помогна на някой, който още няма идея какво иска girl_wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 24, 2007, 16:23:12 »

това е нашата украса


* m_kkk.JPG (54.49 KB, 600x427 - видяно 649 пъти.)
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 24, 2007, 16:23:53 »

и една снимка отблизо


* kk.JPG (41.58 KB, 544x398 - видяно 646 пъти.)
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 24, 2007, 22:29:47 »

Ами да покажа и аз нашата украса, и тя като тази на маслинка беше решена в бяло и червено give_rose

След като стигнахме в ресторанта я свалиха и я сложихме пред сватбената маса и по стълбището в ресторанта. Получи се много красиво blush





Активен
лин
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #12 -: ноември 24, 2007, 22:52:33 »

Little_Sweet_Didka украсата ти е уникална.Само дето не ми е ясно как се е задържал този гирлянд на колата и как ли е карал шофьора за да не го повреди или да не изпада.
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 24, 2007, 23:10:19 »

Айде и аз да покажа нашата укаса за кола. Беше подобие на булченския ми букет - от бели лилиуми и прасковен цвят рози. На фона на големия джип малко бледнее...е не беше чак толкова малък букет, колкото се вижда на снимката... blush




« Последна редакция: ноември 24, 2007, 23:21:32 от summer_sky » Активен
dobi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 26, 2007, 10:24:13 »

Момичета качвам снимка на украсата, която обяснявах. Дано помогна на някоя от вас girl_wink


* PIC_0025.JPG (54.82 KB, 640x480 - видяно 1228 пъти.)
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines