Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 01:20:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на кола  (Прочетена 107825 пъти)
 
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 19, 2008, 21:09:38 »

ей на нещо такова ще се спра, имате ли идеи за други акценти по бялата лента вместо естествени рози? имате ли идеи къде да търся такава по-широка лента - по кинкалериите в софия съм виждала до 3-4 см   blum
Не съм много сигурна дали те разбрах правилно, но нашата кола отпред беше с две бели ленти органза или воал или каквото там беше, в тях-по една тънка зелена, и на двете ленти по 2 лилиума, завързани с малка зелена панделка..Охх, чакай да видя дали нямам снимка някъде да кача, че така стана едно обяснение.... girl_impossible Намерих, но за съжаление не е отблизо  pardon

Иии, моля, не обръщайте внимание как булката вътре е по розово яке, защото тук кумът ме кара на гримьор веднага след украсяването  blush




Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 20, 2008, 07:10:42 »

Fenix, точно нещо такова имах предвид, при вас много хубаво се е получило. в крайна сметка се отказахме от цветята, но преплетохме 2 вида ленти - 1 по-плътна сатенена и 1 по-широка и ефирна. щом станат снимките, ще пусна  danceg
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 03, 2008, 14:47:59 »

Украсата на Феникс и на мен много ми харесва, семпла и всъщото време многостилно, тези платове за нея от къде ги взехте или наехте някой да ви я направи?
Активен
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 03, 2008, 15:18:29 »

Момичета, това с V образната окраса много ми харесва Bravo и аз искам в този стил да е украсена колата, още повече че повечето собственици не желаят да им се лепи нищо по колата. За това закрепване с вакуума съм чувала и аз, но дали е издръжливо?
А някой може ли да препоръча някоя фирма в София, която извършва такива услуги по украса на коли?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 03, 2008, 20:59:40 »

За гъбата с вакум мога да ти гарантирам сто процента че е издражлива стига да бъде залепена правилно.Трябва хубаво да се намокри с вода колата и после се издърпват двете ръчки отстрани и няма да мръдне.
Активен
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 04, 2008, 13:12:49 »

От къде може да се намери такава гъба. Никога не съм използвала подобно нещо и нямам представа как изглежда pardon.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 04, 2008, 13:18:45 »

От къде може да се намери такава гъба. Никога не съм използвала подобно нещо и нямам представа как изглежда pardon.
в някой цветарски магазин good
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 04, 2008, 13:19:26 »

Ето и нашата украса за колата.. Има и една панделка, която съединява двете малки части с голямата. Разполагат се във формата на V.  girl_wink


* ukrasa_kola.jpg (72.35 KB, 1062x1082 - видяно 323 пъти.)
Активен
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 04, 2008, 14:42:01 »

Мерси за инфо-то. Ако решим да има цветя ще проверя в цветарските магазини. Но според мен по-лесно ще стане ако направо на панделките, които са опънати V-обазно сложим малки цветчета. Много нежно изглежда, само трябва да измисля как точно да го направя  Wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 04, 2008, 15:32:30 »

Да и така става ама може да имаш проблем със закрепването.Иначе панделката с прихванати цветя е много нежно решение.
Иначе както са ти отговорили може да намериш в цветарски магазини или магазинчетата за китайски стоки.От кой град си.
Активен
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 05, 2008, 15:11:50 »

От София. Аз си мислех, че може да купя от тези панделки, с които се връзват чашите и на края имат по едно цвете направено от плат, та да използвам тези цветя и да ги сложа върху панделкита за колата и ще стане много красиво.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 05, 2008, 19:40:51 »

Аз ти препоръчвам да го направиш с лилиум или с други живи цветя.
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 05, 2008, 20:30:12 »

това с панделката на капака е сладко:)
Активен
Velislava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 05, 2008, 21:33:30 »



Нашата украса беше скромна.Букетът,от рози и крем,беше закрепен с вакуум гъба.Так не се уврежда боята на колата,а и май вече повечето така ги правят.
Активен
tsvetenden
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52


Най-истинските неща са невидими, те се чувстват


« Отговор #44 -: юни 05, 2008, 21:47:35 »

Аз ти препоръчвам да го направиш с лилиум или с други живи цветя.

Лилиума е красиво, но нежно цвете и ако не е на гъба с помпа(такива букети правят в почти всеки цветарски магазин) няма да издържи много особено и ако деня е топъл бързо ще повяхне и няма да изглежда добре.
Мерси за инфо-то. Ако решим да има цветя ще проверя в цветарските магазини. Но според мен по-лесно ще стане ако направо на панделките, които са опънати V-обазно сложим малки цветчета. Много нежно изглежда, само трябва да измисля как точно да го направя  Wink

А тези цветчета  ,за който говориш можеш да закрепиш със силикон към панделката или ако са от плат и те и панделката можеш просто да ги пришиеш. Със силикон можеш да закрепиш и по-издържливи живи цветя почти без дръжките,например малки хризантеми,гербери.слънчогледи.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines