Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 08:57:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ, фотографи, видеоопратори!  (Прочетена 211517 пъти)
 
gudrun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: юни 17, 2010, 00:15:44 »

E, аз пък БЛАГОДАРЯ на всички отговорили на моя въпрос,  Bravo "старашно" много ми помогна тази тема !!!
ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ В СЪЩИЯ ДУХ!!!
 Bravo
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #496 -: юни 17, 2010, 01:29:59 »

            Здравейте уважаеми колеги. Сериозно осрахте темата.Обръщам се към вас с молбата да не се показвате тук колко сте велики. За тези от вас които не са разбрали - това не е място за набиране на клиенти. Ще помоля модераторите да поразчистят малко последните 4-5 страници.Според мен 80% от постовете в тях са на колеги, повечето маскирани като лъжебулки. Ще приложа и аргументи към твърденията си.
         1. Първа група - Булка ненадейно пита за името на конкретна фирма, и много бързо 2-3 и отговарят.В повечето случаи и едните и другите имат малко постове, никакви снимки, за албум да не говорим.Е как да има албум като не е имало сватба, а колегата си отговаря сам?
         2. Втора група -  По-мързеливите - направо си пишат, отговарят и се рекламират без никой да ги е питал.
         3. Трета група - Най-усърдните - отдавна са тук, имат по 1500 поста.Трудно се разпознават, обикновено няма пълно инфо за тях(например не знаем кога е минала сватбата или най-често няма снимки от нея). Зад такива лъженикове най-често стои сватбена агенция. Пише навсякъде, даже може да опише реална сватба.
         Внимателното изчакване и проследяване показва , че хора с такива постове след няколко месеца изчезват(тоест ни постове , ни снимки, ни сватба). После операцията се повтаря отново и отново. Искам да попитам въпросните колеги, криещи се под многото и непрекъснато сменящи се никове - Що ни зимате за толкова прости? Що си мислите че другите пасем трева?.Изводите ми са валидни не само за последните страници, а за всички теми, за целия форум.
        Ще се извиня на всички ако съм нарушил добрия тон в темата, както и бих обяснил какво ме подтикна да си напиша поста.Когато бях малък,  имаше банани само за Нова година и се чакаше на огромни опашки.Винаги когато има опашка има и разни тарикати , които смятат другите за будали и се предреждат. И сега е така. Аз никога не си трая , защото се обиждам когато ме смятат за глупак.
Колеги , така клиенти не се печелат, хванете се да работите, тогава хората сами ще ви потърсят!
« Последна редакция: юни 17, 2010, 01:37:37 от Deliysky » Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #497 -: юни 17, 2010, 09:14:55 »

Делийски. good
Прав сте за много от нещата! Искам само да ви попитам: След като твърдите пишейки , че тук не е място за набиране на клиенти вие самият го казвате и дори имате голяма реклама която води към вашия личен сайт нали? Тя не е ли с цел набиране на клиенти? Май нещо си противоречите.. pleasantry А и вие ,често си пишете и четете форума в което няма нищо лошо разбира се Wink
Оставете хората да си пишат каквото искат то се разбира кое е истина и кое не. + това си има модератори .,които най-добре знаят кой кой е в този форум и дали коментара му е уместен или не. На потребители с 1 2 поста без имена и снимки , предлагам мненията да НЕ им бъдат зачитани и смятани за реклама или влизане в конфликт. Аз също се занимавам с сватби но никога не съм си позволила да се рекламирам или хората с които ми се случва да работя. Имам си лично мнение , дори и с булки си пишем ,но на лични. Всеки има право на мнение и глас форума е свободно пространство good
« Последна редакция: юни 17, 2010, 09:17:39 от didka-kotze » Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: юни 17, 2010, 09:59:29 »

Irinka  smile не искам да те нападам. Просто не смятам тона ти за коректен. Не има се вързвай на тия които са тук да се ракламират. Все пак всеки носи глава на раменете си и преценява за себе си. Girl_sing
Освен това всеки има различни изисквания и очаквания, това което на теб се харесва - не е нужно да се харесва на всеки  pardon, и смятам че така си е добре........
ДО ВСИЧКИ, моля не правете тема от такива глупости.  Тук сме за да си помагаме и да отвърнеш с игнорация на рекламите е най-добрия начин да се научат, че така не става  good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: юни 17, 2010, 10:03:34 »

didka-kotze или kostazet имаш напредък, доскоро отричаше, че си в сватбения бизнес, вече си признаваш. Bravo
поне напоследък си смекчила тона, браво.
Смятам, че публикации от хора в сватбения бизнес не могат никога да са обективни, най- малкото защото всички са навързани и се препоръчват взаимно.
От вашите постове истинските булки не могат да разберат, какво е мнението на реалния потребител. да, верно то не всеки път е хубаво, но пък всеки си има своята истина.
Не виждам и какво лошо има ако бившите булки хвалят професионалистите, от които са доволни. Aз лично дойдох в този форум именно, за да науча мнения и да направя по-добрия избор. Разбира се, не приемам всичко за чиста монета, но си правя изводи.
« Последна редакция: юни 17, 2010, 10:40:48 от roumyana » Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #500 -: юни 17, 2010, 10:28:57 »

Предлагам и моля всички - на такива постове като на Иринка и didka-kotze (ако модераторите не ги изтрият своевременно) просто да не се пишат дуплики и да бъдат оставени без кометар за да не се нарушава все още запазения добър тон в темата.
« Последна редакция: юни 17, 2010, 11:12:25 от DjNick Mc » Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #501 -: юни 17, 2010, 10:29:22 »

Мога ли и аз да споделя мнение smile Все още не съм си избрала фотограв и видеооператор. Не мога да преценя просто. Цените са толкова различни при всички. Някои пък имат много едни такива никакви снимки, а други правят страхотни фотосесии. Чувала съм и за ужасяващи случаи, като не получаване на никакви снимки от фотографа ( някаква куца оферта).
Аз се регистрирах в този сайт, за да си помогн апо някакъв начин и без това по цял ден стоя пред лаптопа smile
Но повярвайте ми тази тема ме изнервя и уморява. Аз лично за себе си не намирам нищо полезно в тази тема. Само хора, които нещо се карат като в скайп. Или я изтрийте или бъдете коректни и поне като се рекламирате дайте цени и ваши снимки, знам ли и аз?
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: юни 17, 2010, 10:40:00 »

Katrine честно да ти кажа на мен тези тем също не ми беше полезна. След дълго четене и непрекъснато следене на темата стигнах до извода че всичко това няма смисъл. Затова си отидох в темета Сватба във Варна и погледнах албумите на вече „били булки“ т.е. по-задни страници (съответно ти отиваш в страницата на твоя град). Като си харесах нещо (начин на работа, светлина, обработка и т.н.) пратих запитване до булката и готово....... Мисля ,че да се довериш на собствената си преценка, е най-правилно. Поне всеки си има вижданията и не е казано че ти ще харесаш това което ти се препоръчва.
« Последна редакция: юни 17, 2010, 10:42:19 от anelcka80 » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #503 -: юни 17, 2010, 11:26:31 »


 След като твърдите пишейки , че тук не е място за набиране на клиенти вие самият го казвате и дори имате голяма реклама която води към вашия личен сайт нали?.... Май нещо си противоречите.. pleasantry А и вие ,често си пишете и четете форума в което няма нищо лошо разбира се Wink

  Първо рекламата ми е платена - който иска да рекламира, му е  предоставена такава възможност, и то  ясно регламентирана.Второ  - пиша , да, но прочетете ми постовете. В тях никъде не се саморекламирам. Обикновенно давам общи и с нищо неангажиращи консултации по темата. Нищо лично срещу вас,(или всеки друг), просто се ядосвам на дребните селски номера, които се разиграват от време на време.
« Последна редакция: юни 17, 2010, 16:13:05 от Deliysky » Активен
gudrun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: юни 17, 2010, 11:57:14 »

Да ... и аз възлагах много надежди на тази тема, ама не би!
абсолютно съм съгласна с Katrine и anelcka80
Активен
Irinka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3


WOW


« Отговор #505 -: юни 17, 2010, 12:18:39 »

Темата е полезна ,но не и за селски изцепки и реклами ! ! Също се ядосах и не се стърпях не им стигат всичките реклами ами почнаха и тука да се тикат без никой да е питал .  Не съм искала да влизам в спорове ,изказах личното си мнение а и мисля ,че за нищо не съм си измислила или излъгала. Не е редно и правилно да се трият коментари! ! И тука ли се работи за определени личности? !? angry
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: юни 17, 2010, 12:20:06 »

Аз пък в духа на феър плей, помолих модератора да ми редактира поста.....бях цитирала име и емоционално споделих негативна обратна връзка ... след две нощи угризения, че вероятно повлиявам неоснователно в ущърб на един, помолих модератора за редакция...

влязох в темата, защото нямам идея как да ангажирам DJ и какво да договоря с него. не съм ходила на сватби, в ресторанта, където ще бъде сватбата, нямат DJ.

благодаря на тези от тях, които ми пратиха лични съобщения. благодаря и на тези от вас, които споделят принципни, по-общи насоки, опит и са реални булки.

все още нямам DJ за сватбата, със сигурност споделеното тук ми разшири познанията. т.е. от темата има полза, и тъй като не могат да се ограничат фалшивите потребители, трябва повече проверка ... аз ще пиша лични съобщения с доказателствен материал, когато имам какво да споделя и то е реално, макар доста субективно smile  
Активен
moni80
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58



« Отговор #507 -: юни 18, 2010, 02:54:25 »

Ама тая тема наистина се превърна в арена и с нищо не помага. Май по-добре да си стои заключена ми се струва!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: юни 18, 2010, 07:37:44 »

Заповядайте в новата тема и дано няма излишни спорове и нарушаване на добрия тон!  good
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines