Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 03, 2024, 23:55:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Интернет пазаруване II част  (Прочетена 181375 пъти)
 
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: януари 17, 2011, 23:51:55 »

Естествено, че не всичко е изгодно да се купува от интернет. Аз пазарувам главно за детето - дрешки и обувки. И със сигурност тук нещата, които съм и купила, няма да ми струват толкова малко, а и май повечето няма откъде да ги купя. За качеството няма да коментирам, незнам или аз не съм добре, или не влизам в правилните магазини, ама нещо не ми се нравят турските и бг дрешки  sad . За марковите като Зара, Фокс, Некст (който си имат в София) не коментирам - там и цените са приказни, а аз си ги купувам на невероятно сносни от сайтовете и май най-вече от ebay. Детски маратонки не мисля, че ще намеря в някой от нашите магазини за около 20-тина лева, че някои даже и 10-тина са ми излизали. За себе си предимно спортни неща купувам, които тук със сигурност струват доста повече. От Ларедут и аз правих няколко поръчки, но не съм особено очарована, на мен също не ми станаха дрехите и спрях да си правя експерименти. Последно поръчвах анцуг за детето, пристигна си навреме, не съм се разхождала до пощата, ама и на нас винаги ни оставят известия, че имаме пратка. И от китайския www.dealextreme.com сме правили поръчки за приятели, за нас не, доста по-бавно пристигат нещата, ама си идват. Едното нещо само беше някакъв телефон, имаше си проследяващ номер, стойността му беше над 100 лв., ама не платихме нищо допълнително.
А най-успешната ми покупка е часовника ми, който в магазина струваше 350 лв., а на мен ми излезе 260 лв.  shok . Ето този:
P.S. Гери, аз също в началото бях така - все нещо не можех да се ориентирам и нищо не ми се струваше изгодно и т.н., ама се свиква и с времето много бързо започваш да намираш разни неща  girl_wink
« Последна редакция: януари 18, 2011, 00:02:54 от Вили » Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: януари 18, 2011, 09:47:06 »

Вили часовника ти е супер  good Явно си трябва "стаж" в тая област, за да започнеш да правиш изгодни покупки... Моето питане в никакъв случай не беше някакъв упрек към пазаруващите, първо наистина ви се радвам на умението да пазарувате и второ беше ми интересно да разбера какво ви привлича в този вид пазаруване  good

Ще почна и аз да попоглеждам сайтовете  Wink
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: януари 18, 2011, 16:48:11 »

Днес си получих поръчката от Ларедут и бързам да се похваля!Поръчката направих на 6 януари,значи съм ги чакала 12 дни.
Специално за Герганчето ще покажа тук покупките ми,а ако е редно да са в темата за бебешките покупки,моля модераторите да ме коригират.

Гери,всичко ми излезе 38лв,като в това влиза и част от доставката,защото се комбинирах с други момичета.Дрешките са си памучни,не са кой знае какво.Честно казано не знам по нашите магазини колко биха стрували,защото не съм започнала да пазарувам дрешките за бебка.

Miss,много благодаря за помоща! give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: януари 18, 2011, 17:01:05 »

dodo23 дрешките са супер  Bravo
А ето я и моята проста сметка върху една покупка в случая твоята  blum
- 2бр клинчета х 5лв. = 10лв.
- блузка памучна макс. 10лв.
- компектче ...тука съм зависи но между 15-30лв.
Тоест в БГ магазин би ми излязло между 30-50лв., ето за това говоря че явно нещата като цени са си същите, просто разнообразието е по голямо (сигурно де че аз нали вече казвах че не мога да се ориентирам в тия сайтове)  Wink За качество дано са ОК  good
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: януари 18, 2011, 17:41:04 »

Мацки пак съм аз  Girl_hide та, относно моя прословут шезлонг, най-накрая си харесах модел  Xixixi
но... е в Амазон.com  за $61.54 (просто никъде не фигурира в англ сайтове )  crazy та в-са ми е  колко горе долу ще ми излезе поръчката и към кой посредник работи с тях.
П.С успях единствено в uk сайт да го намеря в http://www.ebay.co.uk/, там цената му е US $74.95
Approximately £47.19 - (това какво е ) и пише  Location: USA ето напр сайта http://cgi.ebay.co.uk/FISHER-PRICE-ZEN-COLLECTION-INFANT-SEAT-NEW-/220672977652?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3361226af4

та от къде ще ми излезе по-евтино ... май от никъде де .. insane
Ама пусти инат страшно ми хареса този шезлонг.


* 41rURwP-ctL._SS400_.jpg (14.84 KB, 400x400 - видяно 2486 пъти.)
« Последна редакция: януари 18, 2011, 17:43:33 от ♥_Veni_♥ » Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: януари 18, 2011, 17:41:49 »

Диде, мила мн са готини дрешките за мадамата да си ги носи със здраве  give_rose
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #276 -: януари 18, 2011, 17:49:22 »

♥_Veni_♥ , тъй като гледаш в co.uk ти дават приблизително цената от долари колко е в лири. Продавача дал ли е опция, че прави International shipment  (т.е. изпраща и в държави извън щатите),  но ще ги праща от US. Тук трябва да предвидиш, че ще имаш обмитяване в България.
« Последна редакция: януари 18, 2011, 17:52:07 от Violet » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: януари 18, 2011, 17:53:54 »

Диде, мила мн са готини дрешките за мадамата да си ги носи със здраве  give_rose
Мери Вени!

Да добавя само,че поръчката ми е правена преди голямата разпродажба,така,че сега сигурно биха излезли още по евтини!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: януари 18, 2011, 19:00:22 »

П.С успях единствено в uk сайт да го намеря в http://www.ebay.co.uk/, там цената му е US $74.95
Approximately £47.19 - (това какво е ) и пише  Location: USA ето напр сайта http://cgi.ebay.co.uk/FISHER-PRICE-ZEN-COLLECTION-INFANT-SEAT-NEW-/220672977652?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3361226af4

та от къде ще ми излезе по-евтино ... май от никъде де .. insane
Ама пусти инат страшно ми хареса този шезлонг.
Доставят я до тук,но таксата е 60$ и ще заплатиш ддс,понеже е над 30$(но поне под 150 и няма и мито да плащаш)-излиза 155$ с ддс.Approximately £47.19-означава,че приблизително е толкова паунда,понеже я гледаш в английския сайт на ebay smile Не знам колко струва този модел тук(ако изобщо го предлагат),но едва ли ще я намериш някъде по изгодно,от сайтовете които аз знам никъде я нямаше.
 Може би трябва да се разстърсиш из англ.сайтове  blush Някой я имаше тази люлка,но не помня кой  sad
« Последна редакция: януари 18, 2011, 19:02:00 от miss™ » Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: януари 18, 2011, 19:15:26 »

miss™ Отново ти  give_rose за изчерпателният отговор, ще се разровя из някои англ сайт, дано го открия...а ако между др се сетиш кои има такова пиши на лични ако е удобно някакво инфо от къде го е купил smile
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: януари 18, 2011, 20:54:51 »

Е хайде и аз да се включа в тази тема. В така любимият ми е-Bay си купихме фототапет за идният ремонт вкъщи...  yahoo
http://cgi.ebay.de/Komar-Fototapete-Gold-368-x-254-cm-8-703-/220714671564?pt=Tapeten&hash=item33639e9dcc
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: януари 19, 2011, 13:42:12 »

Имам малко по-различен въпрос-имам магазин за дрехи втора употреба.В ebay.co.uk намирам употребявани дрехи по £0.01 и ми се струва страшно изгодно,а повечето дрехи хубави,се чудя не може ли да си поръчвам от там понякога,но се  страхувам  да няма уловка,а и , убийте ме,не можах да се регистрирам,за да си напълня кошницата и да видя каква цена ще ми иска.
Регистрирах се!!!
« Последна редакция: януари 19, 2011, 13:46:52 от angel4e » Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: януари 19, 2011, 13:52:42 »

ЗА да ви излязат цените в различни сайтове, може да влезете в английския гугъл google.co.uk да напишете нещото което търсите и после от ляво в прозорчето има иконка с етикетче жълто и пише shopping цъкате на него и ви излизат центите от най-различни продавачи give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: януари 19, 2011, 14:06:46 »

Имам малко по-различен въпрос-имам магазин за дрехи втора употреба.В ebay.co.uk намирам употребявани дрехи по £0.01 и ми се струва страшно изгодно,а повечето дрехи хубави,се чудя не може ли да си поръчвам от там понякога,но се  страхувам  да няма уловка,а и , убийте ме,не можах да се регистрирам,за да си напълня кошницата и да видя каква цена ще ми иска.
Регистрирах се!!!
Уловки има навсякъде.Но хубавото на ebay е ,че се плаща чрез Paypal и ако продавача е некоректен почти в 99,5% от случаите Paypal ви връща парите. Крайната сума е цената + цената за доставка,която понякога е под цената на продукта,а друг път я търсиш в Postage and payments (под снимката се намира).
Има и една разлика за някои стоки може да наддаваш(Auctions),а други да купиш директно (Buy It Now).

Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: януари 19, 2011, 14:21:40 »

То трябвало да се гледа blushБлагодаря ти!Ако при наддаването цената не достигне тази ,която и иска продавачът?
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines