Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 21:33:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Интернет пазаруване II част  (Прочетена 186608 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: март 16, 2010, 00:29:36 »

http://www.lombard.bg/
Цитат
LOMBARD-WEB SHOP е търговска фирма, която осъществява доставки до България от всички интернет сайтове.
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: март 17, 2010, 10:57:27 »

Аз да питам, някъде в Ла редут може ли да се види докъде е стигнала пратката или не? Ние я пуснахме на 02,02 а още не е пристигнала  nea
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: март 17, 2010, 11:15:08 »

Не,не могат да се проследяват. Но може да отидеш до пощата и да попиташ дали няма нещо на твое име,защото често забарвят да донесат известията  smile
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: март 17, 2010, 13:51:51 »

Ей сега дойде жената от пощата, че имам колетче, баяяя голямо  yahoo  danceg След малко отивам да си взема първата пратка. Много съм щастлива  blush
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: март 18, 2010, 14:29:27 »

Предварително се извинявам, ако питането ми не е за тук, ама не виждам къде другаде мога да го отправя.
Та значи, вчера регистрирах една карта в Paypal и нали при регистрацията взима 1.50 евро, а след това се възстановяват, ама незнам защо, като проверих в банкирането, освен тези евра, са дръпнали и още 1 $, това пък за какво. Не че съм за 1$, ама никъде не видях, че и такава такса трябва да удържат. Имал ли е някой подобна случка? И след колко време възстановяват това 1,50 евро?
Да кажа, все пак откъде си пуснах една малка поръчка: www.asos.com. Поръчах си това: http://www.asos.com/Adidas/Adidas-Sleek-Foil-Logo-Tank/Prod/pgeproduct.aspx?iid=840426&cid=1344&Rf-400=17&sh=0&pge=0&pgesize=20&sort=-1&clr=Black , днес са ми го пратили, сега остава да си чакам.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: март 18, 2010, 21:05:05 »

До ден два. На мен по погрешка тогава ми изтеглиха (при регистрация) два или три пъти по 1,5 и до ден -два ми ги възстановиха и двете тегления,но 1$ не са ми взимали  blush Пиши им и ги питай  pleasantry
Хубава покупка си направила good
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: март 24, 2010, 16:45:41 »

Да се похваля, вчера си взех пакетчето от пощата, супер много съм доволна  danceg . Туниката е страхотна, една тъничка и приятна памучна материя, супер е за лятото. А и дойде доста бързичко. А относно Paypal, тези пари не се отразявали в банкирането, ами в акаунта в Пейпал, поне така ми обясниха, ама там така или иначе не могат да се видят. Така че и аз незнам кво да правя, май ще оставя нещата така.  angry
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юни 11, 2010, 11:27:03 »

Момичета малко помощ от приятел  pardon
Преди време, мисля тук, се беше коментирал един евтин чуждестранен сайт за вадене на снимки  blum Ако някой се сеща, моля да го сподели.
Благодаря предварително  Wink   give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юни 11, 2010, 18:40:40 »

Предполагам става въпрос за този сайт http://www.photobox.co.uk/ . Иначе за бг сайт и по принцип ти препоръчвам http://snimkitevi.com/ цените им са много добри и качеството е добро  pleasantry
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юни 16, 2010, 12:41:36 »

Някой може ли да ми обясни как се пазарува от ebay? Знам, че директно се плаща през Paypal,  задавам като търсене цена+доставка, но това може би си е доставка за Германия /немското e-bay гледах/, а не за други страни. И друго не ми е ясно - какви са тези оферти които се правят и наддаване и примерно Остават  еди колко си дни...
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юни 16, 2010, 14:17:30 »

Zahira, ние често пазаруваме от ebay.co.uk - това е английското, като зададеш за търсене цена+доставка, автоматично ти излиза списък с държави от които ти трябва да избереш за къде да е доставката, има и БГ ако вече конкретния продавач не прелага доставка до БГ, няма да ти излезне цена. А за офертите и аз много не ги разбирам, понеже мъжа ми повече се занимва, веднъж наддаваше за една оферта но така и не я спечели - до колкото разбрах е нещо като българските онлайн търгове - предлагаш най-ниска цена над обявената и ако никой друг не е предложил същата, ти печелиш търга и съответно можеш да купиш стоката на цената която си предложил..ох незнам дали съм била полезна  girl_impossible
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юни 16, 2010, 17:00:55 »

И аз само от англ.сайт пазарувам  blush С търговете не знам как стават неща,аз купувам само неща
Доколкото разгледах немския сайт,над цената има Preis + Versand nach DNK или нещо подобно накрая и кликваш върху DNK и от там ти дава да го смениш с България  good И ще ти показва колко искат за доставка.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юни 17, 2010, 08:59:05 »

Да ви питам  blum вие като пазарувате от английските сайтове Пр. - next, mother care и т.н. кои посредници използвате за БГ и как става работата? Аз попаднах на едни donesi mi - имате ли отзиви за тях? ако може и някой др. да ми предложите? Благодаря предварително...
Miss- че благодаря за бързия отговор за сайта със снимките, скоро ще се възползвам от техните услуги  Wink
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #178 -: юни 17, 2010, 09:06:32 »

Момичета малко помощ от приятел  pardon
Преди време, мисля тук, се беше коментирал един евтин чуждестранен сайт за вадене на снимки  blum Ако някой се сеща, моля да го сподели.
Благодаря предварително  Wink   give_rose

И аз позвам сайта, който miss™ ти е посочила - http://snimkitevi.com/ - наистина са им много изгодни цените, а снимките са супер като качество и стават бързо
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юни 17, 2010, 09:09:35 »

Да ви питам  blum вие като пазарувате от английските сайтове Пр. - next, mother care и т.н. кои посредници използвате за БГ и как става работата? Аз попаднах на едни donesi mi - имате ли отзиви за тях? ако може и някой др. да ми предложите? Благодаря предварително...
В бг-мамма има тема по този въпрос и там са дадени посредници и отзиви за тях  pleasantry
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines