Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 21:27:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Интернет пазаруване II част  (Прочетена 186596 пъти)
 
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: март 10, 2010, 14:31:57 »

 В Май Тойс има кодове за отстъпка от 5 и 10 евро при доставката за нови клиенти. Мисля че срокът за доствака е 10 дни. Моята поръчка пристигна след 8,9 дни.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: март 11, 2010, 10:42:30 »


И да ви се похваля какво ми дойде днес,аз се бях приготвила за 6 пакетчета,а ми дадоха само 3 в пощата  sad
Това за обем.

miss™ къде го намер това,дали ще мога сама да си го сложа crazy
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: март 11, 2010, 21:00:56 »

Можеш да,аз лично само малките съм пробвала,но за другите си има малко упътване. Иначе е от www.ebay.co.uk ,аз лично исках да е от продавач от Англия,а не от Китай-за да дойде бързо и да не плащам евентуално ДДС. Ето това е моето http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280472476444&ssPageName=STRK:MEWNX:IT
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: март 12, 2010, 14:19:06 »

Ех Наде, цвекето ти е убиец, как искам и аз такова  Wink така и не се научих да пазаря от тоя ebay  angry
Някои не е ли мяркал такива цветя и по нашите родни магазини?
Наде може ли линк към цветенцето?
« Последна редакция: март 12, 2010, 14:20:57 от fiamaa » Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: март 12, 2010, 19:44:16 »

Някоя мама пазарувала ли е оттук : www.gojane.com - има страхотни неща, а доставката е 30 долара + тнякаква комисионна на кг. с американските пощи. Ако искате можем да се комбинираме.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: март 12, 2010, 20:04:35 »

Вики,пазарували сме .. даже и форумска обща поръчка 2-3 пъти сме правили  pleasantry Комисионна няма,а таксата е в зависимост от цената ,само ДДС се плаща до 150 евро ако е поръчката,а над 150 евро -мито  tease Ако се сформира обща поръчка,може и аз да се включа Wink
Фиамче ето линк към цветето http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190370010482&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_1510wt_939 ,ако не се справиш може да ми пратиш парички и ще ти го поръчам(и ще дойде на твоя адрес,вече на няколко съфорумки съм правила тази услуга и няма да ме притесниш). В България точно такова не съм виждала,затова и поръчах от ebay. А в поръката няма нищо сложно,даже напротив-а и при проблем PayPal ти връща парите(продавача де) tease
Иначе цветето и на живо е много хубаво и с някой изчистен потник или рокля/сако лятото ще седи много готино  blum
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: март 12, 2010, 22:21:58 »

Нали знаете, че за поръчки от САЩ от Нова година вече прагът за обмитяване е 15 евро, а не както преди 150 (това благодарение на министър Дянков) и вече хич не е изгодно пазаруването от там. Аз и затова само разни UK сайтове гледам. Сега съм на вълна ebay, харесала съм си едни обувки и мисля да им се метна тези дни. А иначе от Amazon.co.uk си поръчвах часовник миналия месец, дойде за 1 седмица без никакъв проблем и ми излезе с 90 лв. по-евтино, отколкото го продават тук в магазина, затова вече съм се поотказала да пазарувам от БГ, първо ровя из чуждите сайтове и сравнявам цените и така  good
P.S. Тъй де, имах предвид, че за над 15 евро се плаща вече ДДС, а не както досега - 150.
« Последна редакция: март 13, 2010, 00:21:37 от vilence » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: март 13, 2010, 00:09:11 »

Знаем знаем  blum От 30лв. до 150 евро се плаща ДДС,но казват че сумата е допустима и не се оскъпява толкова,има предложения и през Ломбарди да се поръчва(фирма за поръчки от амер.сайтове)-за да не се плаща ддс  smile
Аз сега си харесах яке и ботуши ,но са китайски и докато дойдат ще мине зимата,но пък много ми харесват ... кофтито е,че имахме същото яке в магазина и докато се чудя искам ли го-се изкупи  sad
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: март 13, 2010, 00:13:56 »

Да и с Ломбард е вариант пазаруването, ама тези техните 30% и 6$ на килограм ми идват малко в повече, някакси се обезмисля идеята на по-евтиното пазаруване (поне за мен, де), защото преди сме си поръчвали чрез сестрата на един приятел и беше ок, ама последния път такова разкарване му дръпнаха на човека за плащане на това-онова, че се отказахме от варианта тотално.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: март 14, 2010, 13:49:49 »

Аз си харесах неща за 60 долара и се чудя дали да ползвам Ломбард понеже са ми под носа а и нямам карта която да става за интернет пазаруване или да търся други варианти и директно да си поръчвам. Казвате,че вече и мито се плаща...
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: март 14, 2010, 20:02:04 »

Аз използвам карта на ПИБ,поръчах си я по интернет и я ползвам само за пазаруване-вкарвам си пари и я ползвам само при нет пазаруване,то и затова винаги е на 0.00лв.  smile
Вики,не се плаща мито ако поръчката е до 150 евро,а само ддс,което пък не е толкова голямо и максимум с 5-10лв. да ти оскъпи доставката,при 60$+6/7$ доставка ако си я делиш  с друг. В бг мамма правят общи поръчки . Като в 150 евро смяташ и доставката -грубо поне лятото се поръчват обувки до 140-150 $+40-45$ и не се надхвърля лимита за мито,за съжаление ддс от нова година се плаща и е за сума над 30лв.-до 150 евро.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: март 15, 2010, 08:56:29 »

Благодаря Наде!
А ДДС при доставката ли се заплаща или къде? На митница ли ги доставят? Защото ако е така аз с Анди съм закотвена вкъщи и никъде не мога да мърдам понеже няма кой да я гледа.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: март 15, 2010, 18:13:54 »

Аз вече поръчах чрез Ломбард и понеже нещата които поръчвам са над 50$ има free shipping за щатите и така ми излиза много евтино - надценката е около 5$ + 6$ за кг. А ето и нещицата, дано съм ги улучила като размер:


Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: март 15, 2010, 23:11:07 »

И освен вс друго си спестяваш разправии с ддс и загубата на време в митницата (което ти с малката няма как да имаш) smile Очаквам после да се похвалиш,аз имам техни обувки и съм много доволна от тях Wink 1:1 бяха с показаните в нет-а и скоро мисля пак за лятото да си поръчам няколко чифта чрез Ломбарди  pleasantry
Аз днес получих от ebay eто това портмоне ,имитация е на една извесна марка,но не се сетих каква беше марката и поръчах репликата  blum Но пак съм доволна и то много  danceg + две козметични чанти на ESTEE LAUDER . Очаквам няколко малки пратки с козметика и се чудя на един сет на Clinique  blush
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: март 16, 2010, 00:03:57 »

А какво е "Ломбард"? pardon
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines