Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 08:37:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Интернет пазаруване II част  (Прочетена 180658 пъти)
 
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: януари 14, 2010, 13:06:08 »

И аз май ще си напазарувам някои неща,но имам един въпрос относно номерациите на обувките-съвпадат ли?защото аз от италия съм си купувала и съвпадат,а като гледам таблицата от сайта излиза,че според техните номера и сантиметри аз трябва да съм 35 номер,а нещо не ми се вярва тая работа *crazy*Иначе съм си 37 номер....та, ако някой има опит ще съм благодарна да сподели pardon

Тони аз си взех от La Redoute обувки тип пантовки № 38, а аз съм 37 и ми паснаха перфектно. smile Или затова че обувките са по-стеснени отпред или просто 37 отговаря на 38! *crazy*Предпочитах един номер по-голям и улучих. За другите модели и обувки от естествена кожа не мога да помогна.
Аз си поръчах за 5 лв. две потничета-много хубави, скъсах ги от носене. Като ги получих реших да погледна къде са шити - и познайте - MADE IN BULGARIA. и си представете колко е реалната им себестойност!
А в  La Redoute наистина има намаления на стоките за разлика от тукашните магазини, но е хубаво да се комбинира доставката с още няколко души, за да ти излезне почти без пари доставката.  good

Момичета дайте някакви идейки за други сайтове с хубави намаления на дрешки  blush- сега гледам SportsDirect има добри предложения и особено ранички, сакчета, потници.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: януари 14, 2010, 16:38:00 »


♥maslinka♥,за каква сума е доставката от Китай? По принцип нещата от Китай идват с фактури по евтини или като 'подарък'. Иначе лимита да не се плати мито си остава 150 евро,а ДДС-то падна на 30 лева,ако доставката е между 30лв. и 150 евро-се плаща само 20% ддс върху цялата сума(вкл.доставката).
за 23лв беше,не сме плащали нищо повече smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: януари 14, 2010, 19:23:42 »

Аз с тез неща като онлай пазаруване още се уча  tease
Сефтосах редута, сега обаче се мъча с ей тоз сайт да си поръчам количката, която искам, реших да го споделя тук с вас, може и да го знаете де ама  pardon Количката ми от 1350 лв в Бг тук идва 460 евро + 25 евро доставка, което си е супер  blum
https://www.babyartikel.de
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: януари 15, 2010, 10:31:07 »

Вероника,

Много хубав сайт, а ти на какъв модел и марка си се спряла? На пръв поглед наистина излиза около 250-300 лв. разлика с БГ цените на количките. Би ли споделила как се оправяш с немския? Има ли доставка до БГ?
За съжаление и аз все още се уча с онлайн пазаруването, и някои нещо не са ми ясни! shok
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: януари 15, 2010, 13:11:55 »

Вероника,

Много хубав сайт, а ти на какъв модел и марка си се спряла? На пръв поглед наистина излиза около 250-300 лв. разлика с БГ цените на количките. Би ли споделила как се оправяш с немския? Има ли доставка до БГ?
За съжаление и аз все още се уча с онлайн пазаруването, и някои нещо не са ми ясни! shok
Аз съм се спряла на тази количка и точно на този цвят:
http://www.babyartikel.de/produkt/reisesysteme/chicco_trio_tour_4_fuego_kollektion_2010
която в бг е 1350 лв а тук е простоооо супер и доставката за България е 25.90 евро  yahoo
С немския се оправям с Гугъл преводача : http://translate.google.com/?hl=en#de|bg| и така всичко си оправям. Ако има нещо пиши ми на лични ще ти помогна, но сайта си заслужава  good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: януари 15, 2010, 13:15:22 »

както казва Вероника аз "сефтосах" спортдиректа,сега чакам ,нещо ми е притеснено,ще видим какво ще пристигне.Вяра в този сайт който си дала гледам една количка на АВС -алексчето имаше такива за без пари ,и искам да те питам 25евро доставка независимо от поръчката ли е или варира сумата за доставка  crazy
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: януари 15, 2010, 13:33:48 »

Маслинче, 25 евро си  независимо от доставката, просто за Бг е толкова  smile
Сайта работи с всички и само със страни от ЕС и за сега се ядосвам много, че не мога да платя с албанската карта да му се невиди, сега търсим варианти за да поръчаме количката  GROAN
Направо ще е самоизям  sad къв име проблема пък картатаааааа, карам Диман да им пише сега имейл.

аа и доставката за България пристигала 6-8 дни  good
« Последна редакция: януари 15, 2010, 13:36:09 от Вероника » Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: януари 15, 2010, 14:09:30 »

Вер не може ли да преведете парите в бг и някой да я плати от тук, дето ще се занимавате с да им пиешете
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: януари 15, 2010, 14:11:03 »

Вер не може ли да преведете парите в бг и някой да я плати от тук, дето ще се занимавате с да им пиешете
Права си, то се иска акъл малко  tease Сетих се че кумовете могат да я свършат таз работа, та довечера ще говорим с тях.
Ма то мойто е мерак и бързане, да не ми я вземе сякаш някой количката - припряна работа, вместо да помисля първо  blush
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: януари 15, 2010, 14:16:29 »

АЗ поръчах на Толито ето тези пуми без пари са
http://euro.mandmdirect.com/products-Puma-Infant-Girls-Drift-Cat-Trainer-White-Heavenly-Pink_PU1571.htm


Вер ако искаш и аз мога да ти помогна
« Последна редакция: януари 15, 2010, 14:18:11 от goldi » Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: януари 15, 2010, 14:27:44 »

goldi Благодаря ти, ше те имам впредвид сериозно  good ако с кумовете не излезе нищо  smile
Много са хбави пумите , сега ще разгледам и тоз сайт  smile
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: януари 15, 2010, 15:41:56 »

Записвам се да следя темата...наистина е доста полезна!!!!
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: януари 15, 2010, 16:00:43 »

Браво Goldi  Bravo  сайта е много добър, на бързо си харесах разни неща  blum Може ли да споделиш как става доставката и има ли такси?  girl_wink
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: януари 15, 2010, 16:03:54 »

Аз да кажа, че ако бях видяла този сайт по-рано със сигурност щях оттам да си поръчам количка, ама като съм блейка и не се информирам навреме:


http://www.mytoys.de/

Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: януари 18, 2010, 09:37:55 »

момичета, някой да е пазарувал от тук?
http://www.mysticbulgaria.com/начало,30.html
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines