Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 07:30:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Интернет пазаруване II част  (Прочетена 180657 пъти)
 
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 04, 2010, 17:27:48 »

Благодаря ти много miss™! give_rose
Искам да си поръчам сандали и обувки от този сайт http://www.gojane.com ,то май и вие говорите за него?! blush
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: януари 04, 2010, 17:31:16 »

Ами не знам дали някой ще поръчва от там,сега всеки чака да види какво ще стане с новите изисквания,защото ако налагат мито-няма смисъл,обувките не са чак толкова качествени и излизат прекалено скъпо. Особено както се прави поръчка от 300лв.,а лимита е вече 30лв.-излиза много неизгодно.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: януари 04, 2010, 17:36:03 »

Ясно,но тогава препоръчйте ми някой друг....или,ако може ми помогнете да намеря в "ebay" обувките,че нещо немога да се ориентирам! badgirl
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: януари 04, 2010, 17:55:20 »

Ами никой не мога да ти препоръчам,във всички форуми изчакват да видят какви ще са таксите. Иначе в амазон съм срещала обувки от GoJane. Ти какво точно търсиш,нещо определено ли си си харесала?
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: януари 04, 2010, 18:07:22 »

Търсете европейски сайтове,там няма ддс
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: януари 06, 2010, 10:34:23 »

Охххх, започнаха намаленията в Ла Редут  Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 08, 2010, 18:39:44 »

И аз тъкмо това гледам и мисля да се възползвам.
Не както предни години cray, но няма как да се подмине жилетка за 7 евро или риза за 3  danceg

Живот и здраве, лятото на следващите намалениш, ще напазарувам повечко.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 08, 2010, 19:12:48 »

И аз май ще си напазарувам някои неща,но имам един въпрос относно номерациите на обувките-съвпадат ли?защото аз от италия съм си купувала и съвпадат,а като гледам таблицата от сайта излиза,че според техните номера и сантиметри аз трябва да съм 35 номер,а нещо не ми се вярва тая работа *crazy*Иначе съм си 37 номер....та, ако някой има опит ще съм благодарна да сподели pardon
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 08, 2010, 20:07:43 »

Аз съм доволна от обувките им и номерацията им съвпада с българската. Тук съм 37-ми номер и по техните съм така.
« Последна редакция: януари 08, 2010, 20:09:37 от lionelsa » Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: януари 08, 2010, 21:02:45 »

Тони,да съвпадат номерата на обувките.
Аз днес си получих последната поръчка и да ти кажа изпаднах в шок защото на Поли едни много сладки обувки и поръчах 35ти номер и са и точно/към малки.Не знам какво става,ама сигурно на 18години ще носи 43ти номер.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: януари 09, 2010, 13:39:35 »

момичта това за митата дето го говорят напоследък нали не важи за стоките от франция crazy защото ние чакаме доствака от китай и сигурно няма да я вземем заради митото,и не ми се иска и сега да стане и от ларедута sad
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: януари 09, 2010, 14:39:44 »

За страни от ЕС не важи-от ла редут няма мито и ддс.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 14, 2010, 11:49:41 »

Aз се замислям за една поръчка от Laredoute blush нещо нищо не може да ме впечатли,само едни чаршафи си харесах и една олекотена завивка  blush Вие пуснахте ли поръчки? Похвалете се с нещо интересно (,че да открадна някоя идейка).
♥maslinka♥,за каква сума е доставката от Китай? По принцип нещата от Китай идват с фактури по евтини или като 'подарък'. Иначе лимита да не се плати мито си остава 150 евро,а ДДС-то падна на 30 лева,ако доставката е между 30лв. и 150 евро-се плаща само 20% ддс върху цялата сума(вкл.доставката).
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: януари 14, 2010, 12:10:13 »

miss™ и аз не съм много доволна от сегашните им колекции. Миналата година едва си избирах danceg И то  май по-добре така, че нямам възможност да поръчвам много неща. Предните две години направо за 100-200 лв и си сменях целия гардероб. :sarcastic:като паарувах и ненамалени неща. Лошото е, че повечето неща, които харесвам са на фирми нешиешти моя номер, номера ми е изчерпан (щото кльощавите сме много) или въобще не е намален nea

Уви, не мога да ти покажа какво си поръчх, защото повечето не ги намирам, но поръчх 10 неща за 60 лв. С изключение на един бански, всичко останало е пролетно. Имам много летни неща и се въздържах.

Сега, докато ги търсех, видях, че много от нещата са намалени още  Bravo
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 14, 2010, 12:12:21 »

И аз така, чакам няколко поръчки, но ме мързи да ги търся сега да показвам. Основно са маркови парцалки, които дебна от няколко месеца да ги направят по-поносими като цени. Обувки някакви май поръчах, потници, тениски.... Май това беше.
Тези намаления са много добри като смъкване на цените, спор няма. Въпросът е, какво гледаш и какво ти хваща окото. Аз просто си следя определени неща.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines