Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 05:39:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Интернет пазаруване II част  (Прочетена 179459 пъти)
 
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: февруари 18, 2011, 14:14:52 »

И моята пристигна, много, много съм доволна.... Съжалявам за едни туники дето бяха по 0.80Е а аз си поръчах само една че ми се стори не особенно хубава, поръчах си я за вкъщи, пък като я облякох тя ми заспа... Жалко че не си взех поне още една  sad

Емили ти какво си си поръчала?  blush
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: февруари 18, 2011, 14:20:49 »

1 дънки, маратонки адидас, 5 блузи и за Ивон 1 рокля всичко за 80 лв  good
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: февруари 24, 2011, 11:23:23 »

Аз пък от френския сайт вече второ намаление нищо не си харесвам /не,излъгах на предишното си купих изгодно спално белъо/ .... и да ви се похваля с един дълъг гердан ,тук миналата година беше около 30-50лв./и понеже знаех ,че в ebay ги има за около 5-6 лв.,не си го купих/,а сега го намерих в един китайски сайт/от който скоро не бях поръчвала/ за 2.04$  yahoo
Сайта е . Доставката е безплатна.

Наде, получи ли си пратката от тези? Че аз направих поръчка още миналия месец, но все още не е дошла  crazy
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: февруари 24, 2011, 11:27:06 »

Не,тези дни съм решила да им пиша.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: март 04, 2011, 10:18:46 »

Мацки пак съм аз  Girl_hide та, относно моя прословут шезлонг, най-накрая си харесах модел  Xixixi
но... е в Амазон.com  за $61.54 (просто никъде не фигурира в англ сайтове )  crazy та в-са ми е  колко горе долу ще ми излезе поръчката и към кой посредник работи с тях.
П.С успях единствено в uk сайт да го намеря в http://www.ebay.co.uk/, там цената му е US $74.95
Approximately £47.19 - (това какво е ) и пише  Location: USA ето напр сайта http://cgi.ebay.co.uk/FISHER-PRICE-ZEN-COLLECTION-INFANT-SEAT-NEW-/220672977652?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3361226af4

та от къде ще ми излезе по-евтино ... май от никъде де .. insane
Ама пусти инат страшно ми хареса този шезлонг.

Има такъв шезлонг в момента в Продавалника http://prodavalnik.com/shezlong-fisher-price-zen-collection-i1492009, не знам дали си си купила вече.
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: март 06, 2011, 19:45:49 »

Ей, сериозно ли BASTET, веднага му хвърлям едно око.Благодаря ти  give_rose
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: април 14, 2011, 10:52:52 »

Мацки ще правя поръчка от АСДА, желаещи да се включат? Ще използвам Донеси ми за превозвач  Wink
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: май 11, 2011, 20:20:08 »

Момичета някои скоро да е пазарувал от Ларедт. Виждам,че са променила цената на доставката, до колкото рабрах вече не играят кодове за нея.Увеличили са й процента комисионна на 20% ако греша да ме поправи някои.Ако някои е решил тези дни да пазарева, може да се обдединим.
Ако не някои от мамите, които поръчват от интернет да споделят някои сайт с хубави намаления  good АСДА-виждам,че в момента има мн добри цени ако въобще някои е решил да пазарува да пише, д анаправим някои прИмоцийка  Bravo
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #353 -: май 13, 2011, 13:30:47 »

някой пазарувал ли е от тук http://www.lightinthebox.com
 blush
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: май 14, 2011, 11:51:59 »

Аз да питма в крайна сметка доволни ли сте от www.tinydeal.com и ако да как става поръчката и доставката, че го бях оставила отворена на компа и мъжа ми си хареса няколко часовника smile
Активен
AL_BI
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: май 16, 2011, 08:58:12 »

Аз да питма в крайна сметка доволни ли сте от www.tinydeal.com и ако да как става поръчката и доставката, че го бях оставила отворена на компа и мъжа ми си хареса няколко часовника smile
Плащаш през сайта с карта .Поръчката идва по пощата. Ако е до 30 лв няма ДДС , ако е по-голяма сума трябва да доплатиш ДДС , при получаване на пратката в Бг. Моята поръчка беше под 30 лв , но не знам защо китайчетата бяха написали малко по-висока сума на пакета и митническата служителка искаше да плащам ДДС , но носех извлечение от кредитната си карта и от сайта и успяхме да се разберем  :)В пощенския клон ми взеха някаква такса от 3.5лв , която така и не можаха точно да ми обяснят за какво е , но общо взето за `обслужване и обработка на документите` .
Часовници не съм поръчвала , а само по-дребни неща като калъфчета за телефон, фотоапарат, карта памет и бяха ок.
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: май 28, 2011, 15:38:03 »

Момичета, харесах дрешки от Теско за дребен.Знаете ли как се поръчва от там, само чрез посредник ли?
И ако е "да",кажете  някои с по-изгодни цени и коректен .
А ако някои желаяе може да се обединим и да си разделим доставката   blum
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: октомври 11, 2011, 09:39:09 »

Здравейте, искам да ви питам някоя купувала ли е количка или нещо по обемно от някой сайт. Аз много се замислям за количка, шезлонг, столче за кола, но се чудя все още.
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: октомври 11, 2011, 09:43:57 »

Аз си купих столчета за кола от kiddicare- поръчах си едно, а второто беше подарък:) Не ми излезе много доставката и си пристигнаха читави.
Активен
*mila*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: октомври 11, 2011, 10:03:31 »

И аз имам едно въпросче относно пазаруването от next.co.uk,дали сте доволни,поръчвал ли е някой,защото видях че има доставка за България директно и най странното е че пише че няма доставка smile

Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines