Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 01:19:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Интернет пазаруване II част  (Прочетена 179365 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 15, 2009, 19:44:06 »

Защо не си го поръчаш ти сама?
Регистрацията отнема секунди и плащането става и с наложен платеж при доставка.....

Това за наложеният платеж не го знаех!!! blush
Инче, много мерси, че ме светна!!! give_rose yahoo
Активен
clara
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #16 -: септември 18, 2009, 13:09:54 »

Моля ви ако правите пак обща поръчка ор gojane.com да се включа и аз към вас smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 29, 2009, 17:48:30 »

Инчеееее, добре, че ме светна как да си поръчам пръстена yahoo
Доставката е много бърза, казаха, че можа още на следващият ден да е при мен, но аз казах за след няколко дни! Много са любезни! Доволна съм и размерът ми е съвсем точен!!! yahoo
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 30, 2009, 14:28:03 »

оооох момичета!Че съм блондинка, то на всички е ясно,че съм тъпа, чак днес ми стана ясно.Не мога и не мога да се регистрирам в тоя ларедут и като се регистрирам, не знам как да поръчвам , чета , чета и нищо не ми става ясно.Моля ви някой да ме регистрира.И да ми обесни как да си поръчвам и къде да гледам за промоциите и за евтените неща и от къде да знам колко ще ми излезне доставката.
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 02, 2009, 22:05:42 »

Момичета, харесала съм си няколко неща от amazon.co.uk smile
някой поръчвал ли е от там и с коя фирма посредник?
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 03, 2009, 08:37:31 »

аз вевчра щах да поръчвам от там едно бънджи дето голди го показа.Милото се ядоса,каза че амазон били мушеници crazy crazy crazy и така и не разбрах имали нямали доставка до БГ.
от америка наскоро бяхме поръчали някой неща за Дея с ломбард,не мога да кажа нито че съм доволна нито че не съм(май пповече съм blum) но обще взето като гледам май няма много много смисъл или по-точно не излиза много на сметка с тези фирми посредници,поне ние решихме че е по-добре шопинг в близките и малко по-далечните европейски държави на място blum
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 08, 2009, 16:43:45 »

Момичета имам нужда от помощ.Искам да си поръчам ето това но не знем как.Ако може някой да ми помогне ще съм много благодарна.

http://cgi.ebay.com/FLOWER-Decor-Mural-Art-Sticker-Wall-Decals-PB-2001_W0QQitemZ390109406844QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item5ad455267c
http://cgi.ebay.com/SPRING-FLOWER-DECOR-MURAL-WALL-PAPER-STICKER-PS-58096_W0QQitemZ220412757907QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item33519fc793
« Последна редакция: ноември 08, 2009, 16:51:34 от gucci » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 08, 2009, 17:06:52 »

gucci регистрираш си картата с paypal и поръчваш(и двете се доставят до БГ),само първата картинка имаш шипинг 5долара,втората няма Wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 08, 2009, 19:32:22 »

Момичета имам нужда от помощ.Искам да си поръчам ето това но не знем как.Ако може някой да ми помогне ще съм много благодарна.


Аз мога да ти ги поръчам,ако искаш ми пиши на лс(ама във фейсбук,че тук продължава моя проблем с лс-тата). Иначе Маслинка ти е обяснила,трябва ти регистрация в пейпъл

 

eBay американски
еВау английски
в еВау се плаща чрез PayPal,тук е обяснено как да се регистрирате .[/b]
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 19, 2009, 17:51:11 »

Момичета искам да ви питам за доставката от Ла редут получаваш ли известие в пощенската си кутия,че ти е дошла пратката,ако не си си бил в къщи като са ти я носили?Понеже на мен предния път ми я донесоха у дома и то за 2 седмици,а сега нещо ми се бави-поръчах на 31.10.,а и нали по цял ден сме навън...И от къде се разбира дали колета ти е над или под 2 кг.,за да знаеш къде да го търсиш-в пощата или митницата?Аз съм поръчала 1 анцунг и 1 играчка за над креватчето crazy
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 19, 2009, 21:28:57 »

Aми преценяваш колко може да тежат,не знам каква е играчката,но не вярвам да е 2кг. Но и да е за митница,ти пак трябва да получиш известие,оставено в пощ.кутия. Ако имаш път към пощата иди и питай дали няма нещо на твое име от Франция. give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 20, 2009, 10:27:02 »

miss™ и аз така си мислех blushБлагодаря ти! give_rose
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 20, 2009, 15:19:34 »

оооох момичета!Че съм блондинка, то на всички е ясно,че съм тъпа, чак днес ми стана ясно.Не мога и не мога да се регистрирам в тоя ларедут и като се регистрирам, не знам как да поръчвам , чета , чета и нищо не ми става ясно.Моля ви някой да ме регистрира.И да ми обесни как да си поръчвам и къде да гледам за промоциите и за евтените неща и от къде да знам колко ще ми излезне доставката.

Регистрира ли се вече? Ако не - пиши ми на лични и ще ти помогна с голямо удоволствие.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: декември 04, 2009, 08:17:31 »

Искам да попитам момичетата които поръчват от мадъркеър за колко време им идва поръчката.А принципа същия ли е както при ла редут,до 2кг в пощата ,над 2 на митница.Благодаря
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 04, 2009, 08:18:40 »

Кали, аз от Мадъркеър съм поръчвала само с посредник, иначе доставката е към 30-тина паунда, ако не ме лъже паметта. И съответно винаги ми идва вкъщи с куриер поръчката, така че не мога да съм ти полезна с инфо за съжаление.

Какво си хареса?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines