Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 16:36:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първа седмица от Горещниците 29.07 - 04.08.2013г.  (Прочетена 17769 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #30 -: август 02, 2013, 09:04:23 »

Хехе, scilla , то след толкова ядене още повече ще ни налегне лятната умора Wink.
Все пак е петък и аз започвам да мисля по посока работа след пенсия. За фирмата, която ще създаваме, намерих ето това като идея. За новите: Дейността е плетене на човешки дрехи за домашни любимци и животински дрехи за малки човеци и последващо снимане. Всеки помага с каквото може - едни ловят и стискат животни, докато ги обличаме и снимаме, други раждат деца за фотосесии, трети плетат и шият и други подобни.


* riba_n.jpg (27.07 KB, 570x307 - видяно 361 пъти.)
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #31 -: август 02, 2013, 10:41:24 »

Свекърва ,аз също се включвам към бизнеса blum Мога да участвам с намирането на кучета...всичките ми приятели имат различни породи, а аз лично имам един малък закръглен мопс,който много обича да го кипрят с рокли,шапки и всичко ,за каквото се сетиш dog
Ето идея за дрешка и от мен blum

Поздрави на всички и да си изкарате един страхотен,пълноценен и релаксиращ уикенд give_rose
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 02, 2013, 10:59:05 »

Свекърва и аз кандидатствам за място в екипа Wink Мога да бъда полезна в художествения отдел (нали съм си човек на изкуството), но мога и да осигуря модели бебета ( в това число и бъдещия ми наследник) Мога да бъда и звероукротител, ако се налага и на животните и на бебетата pardon Така че кандидатствам за 3 позиции наведнъж blum
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #33 -: август 02, 2013, 15:15:34 »

Юххууу ето ме и мен отново в 21-ви век както каза Мунчето.
Свекърва предполагам си много щастлива да си видиш инвестицийката . Моята малка сестричка също се прибра,но не съм я видяла още. Надявам се скоро да я нагушкам и нацелувам.
Муунче честито за новия дом. Аз също съм в нова квартира но се надявам в най - скоро време да изпитам вашаата радост и да се насладя на собствено жилище.
Али страхотна си пу пу
Свекърва на мен също ми се ходи по любов  :danceg:ама май се оказах голям каприз.
Хайде приятен петъчен ден и страхотен уикенд ви желая.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #34 -: август 02, 2013, 15:25:46 »

Урааааа! Още броени минути......
Миши, казвай къде ходи и какво прави Wink
На моята инвестицийка и търся мома. Нямаме си гадже и е голям проблем....Иска да идва с нас на планина за почивните дни. crazy Нямаме големи изисквания, добре ще е да е височка и да носи майтап, че той е къде- къде с по- добро чувство за хумор от мен. Ако пък е и хубава и умна, ценя няма да има. Той е тук до 20-ти, след това може и българска американка да препоръчате.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 02, 2013, 16:27:06 »

Свекърва, аз мога да ти дам една снаха. Висока и стройна е, а и иска още да расте /сега е 172-3/. Не пие, не пуши, горе-долу носи на майтап. Готви стриктно по рецепта, ако й дадеш  pardon Още не е пълнолетна, ама карай. А сина ти в кой щат беше? Защото другата ми братовчедка, сестрата на кандидат-снахата живее в Маями.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #36 -: август 02, 2013, 19:01:42 »

ratatui, много го е страх от непълнолетни /то направо е психоза при тях/. Сега е в Канзас, там ще кара магистратурата 2 години. Сестрата също ли е височка? Готвенето не е проблем, той се справя в общи линии. Давай да ги запознаваме...Само да повторя, че е 213 с маратонките, да не изплашим някого.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 02, 2013, 19:41:18 »

Леле, свекърва големи мъже си родила  girl_impossible. Нашето момиче се надява още да порасне, не знам вече на къде, аз си останах най-ниска 160. А сестрата е малко стара за него на 29 е, ама това е най-малкия проблем тя е леко омъжена и малко бременна  blum
Ама, малката като поотрасне още някоя година ти я подарявам- шкафове отваря, помага в къщи /като й кажеш какво да прави, действа безотказно  Wink/
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 04, 2013, 07:59:03 »

в неделя рядко някой пише в темата, но аз да сложа едно голямо кафе  give_rose лудницата при мен е на макс, изобщо имам нужда от огромна почивка  nea сега сме с една колежка по-малко и графика пак е ужасен  sad
Но днес мисля да си почивам и хич да не ми пука  Bravo

Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 04, 2013, 08:06:41 »

Добро утро и от мен! Аз пък до сега бях в отпуска и от утре съм отново на работа, не всеки ден, ама пак си ме домързява доста...


* istock_000016197707xsmall.jpg (30.27 KB, 454x301 - видяно 518 пъти.)
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines