Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 10:38:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица в разгара на лятото и отпуските 22.-28.07.  (Прочетена 28926 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #60 -: юли 27, 2013, 11:32:15 »

Чудя се аз защо се скарах и с майка ми и с мъжа ми, че сложил една саксия не точно в средата на прозореца, пък то си имало причина....Почвам да тавам добра smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 27, 2013, 13:15:24 »

почвай,че вчера и онзиден пък наште за глупости пак се караха, та даже си въобразиха, че и мен ще занимават с това. ама аз неее, астрологично ще стоя далеч от конфликти. и избягах по тъч линията. tease
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 27, 2013, 13:24:40 »

И пак с булото,както с роклята нищо не ми харесва. Записах иначе час за венчавка и се чудя дали да звъня в ресторанта,че ще отидем по-късно или да направим част от фотосесията след това. Дневна сватба е и фотосесия в 13ч ми звучи ужасно. Ама се чудя дали няма да сме изморени...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 27, 2013, 13:30:08 »

що не земеш да си поръчаш було , аз съм много доволна от моето от нета.
lightinthebox е сайтът.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 28, 2013, 17:50:26 »

Привет, отдавна не съм писала; сега си почивам приятно на терасата под чадърчето, на вилата  blum добре че слънцето вече се поскрива;
напоследък все работа... вчера след 12ч работа ходихме с милото на РД на заведение, горе долу беше приятно; като изкл че бяха дошли по едно време тези които мислехме да са ни кумове, но отказаха защ. живеят в Германия-голямо надуване и самочувствие за това че имат пари... и разбира се любимите ми въпроси - имате ли бебе, се едно не може да сме женени без да планираме бебе...
Утре планираме едно плажче, че до сега срам не срам един път не сме ходили ... но пък ходим на разходки по хладното  heart
Дет ви бях писала за завивките и топличкото, имах предвид че рано сутрин като захладнее малко и се гушкам в тялото на милото, защото той е горещ -все му е горещо, не е като мен ... и по-скоро имах предвид че ми се спи и искам пак на уютно до него-в топлата му прегръдка heart
Като мога пак ще пиша  give_rose give_rose
Приятна лятна вечер  heart
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines