Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 00:05:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на _sealight_ 10.10.2009г.  (Прочетена 17625 пъти)
 
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 27, 2009, 18:49:16 »

честита темичка и от мен! всичко при теб изглежда наред, напредвате, много хубави халки също,  Bravo , аз ще взема назаем връхно за 09.10. , жилетка или едно такова, като кожено плюшено болерце smile  danceg пожелавам всичко най-най  give_rose
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 27, 2009, 18:58:32 »

Мадам всичко е много хубаво, аз покрай моята сватба нямах много време, но да знаеш, че следя подготовката. Ще видиш как времето ще отлети и денят ще дойде, така че се наслаждавай на подготовката. give_rose
Активен
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 03, 2009, 20:40:10 »

Здравейте отново.След кратка пауза да ви кажа до къде сме стигнали.Времето наистина лети,а аз все още си ходя на работа и не ми остава време да се свъртя вкъщи.Поръчахме тортата от Амбелино(заедно с тортата и за кумата).Ходих на пробен грим и съм доволна от резултата.Намерих си и връхна дреха,в понеделник ще я взема и обещавам да пусна снимчица.Сега остана пробната прическа,която още не съм измислила :girlhide:Какво да ви кажа,имам чувството,че сме доникъде все още, girl_impossible
Ами това е за сега,влизам да разгледам и другите темички,предполагам,че сте напълнили с прекрасни снимки и разказчета girl_wink
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 04, 2009, 00:23:19 »

ами честита темичка и от мен , все още имаш малко снимки но пък всичко е много красиво  Bravo Наслаждавай се на подготовката, когато дойде денят наслаждавай се на всяка минута, изживей си всяка секунда щастие защото всичко ще мине така бързо и неусетно и после ще останат само спомените и пеперудите в стомаха от изживяното
Активен
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 05, 2009, 23:05:55 »

такаааа....вече мога да се похваля,че платихме ритуалите-и в църквата,и в ритуална зала.Няма смисъл да казвам колко смешни изглеждат в ритуалната по повод на фотографите и правата за фото и видео,но както и да е-просто ритуална зала Варна! :girl_impossible:Отпадна още едно задължение.Платихме и тортата,и тортата на кумата,взех си и връхната дрешка.Остана да се видим с ДЖ-я,координатора и не на последно място,да отида на пробна прическа,която още не съм измислила,но...на прима виста Girl_hide
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 06, 2009, 09:40:53 »

Поздравления за свършената работа. Честно да ти кажа не мога да ги разбера тези вашите от ритуалната зала. При нас в Пловдив няма такива неща. Миналата година бях на сватба там и ми искаха 4 лв за снимка.  Oh my ... Те са си направо за "Господари на ефира". А за прическата, ако си познаваш фризьорката хич и да не се притесняваш. И моята беше на прима виста и останах доволна.

А сега да те зарадвам с нещо. На 10.10 времето във Варна го дават +22 градуса. Утрото ще е малко облачно, но като види слънцето, каква красива булка си, ще изгрее и ще избута всички облаци назад за да е слънчев и весел денят ви.
Пожелавам ти спокойни последни дни като мома  give_rose
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 06, 2009, 22:03:14 »

хей sealight , не остана, на мен -2 ,а натеб 3-дни smile  blush как са последните приготовления, аз съм леко уморена, но и ние свършихме ресторанта, църквата и гражданското вчера,  като организация имам предвид. утре ще се грижа за себе си, малко гримчета да си донакупя, още чифт чорапи силиконови и т.н. освен това и времето май ще е с нас, ей, не остана,,,, остана само да се забавляваме Wink
Активен
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 07, 2009, 08:24:03 »

Благодаря ви момичета!Наистина не остана!Валенце,мерси за прогнозата!Не бях се сетила да я погледна последните 2 дни-ама много тичане,а и до вчера бях на работа.Ще гледам по-късно да кача снимчици,а след малко бягам на пробна прическа! girl_wink
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 07, 2009, 23:15:19 »

sealight, за събота и неделя наистина прогнозата е слънце и само слънце  Sunshine Пожелавам ви прекрасно време , слънчо да ви сгрява вас и вашите гости и да ви носи много хубаво настроение  danceg  yahoo Как се чувстваш ? Усещаш ли вече тръпката в стомаха? Наслаждавай се  Girl_hide
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 08, 2009, 07:40:50 »

хей sealight,не останаааааааааааа  danceg  danceg  danceg
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 08, 2009, 08:54:31 »

Bravo за свършената работа. Вече не остана, скоро и ти ще преживееш вълненията на сватбения ден Wink
Активен
voyager
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #26 -: октомври 08, 2009, 15:36:42 »

_sealight_ ,честита темичка! Пожелавам ти един слънчев и усминат ден, и без притеснения!  give_rose И чакаме снимчици smile
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 10, 2009, 09:55:01 »

Ллеле sealight не остана много положителни емоции ти желая  heart heart,,,
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 10, 2009, 10:51:06 »

                                     
Честитоооооо госпожо! yahoo yahoo yahoo
Свързахте сърцата и съдбите си и така напражихте поклон пред живота!Пожелавам животът ви да ви се отблагодари като дари с много щастие всеки ден оттук нататък!


                     
Активен
voyager
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #29 -: октомври 10, 2009, 12:02:46 »

Честито! С пожелание днешните усмивки никога да не свършват и да бъдете все така влюбени,както днес! Горчиво  nazdrave
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines