Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 03:23:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба на kungfupanda - 09.10.2009  (Прочетена 21920 пъти)
 
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: октомври 25, 2009, 09:30:56 »

любимите ни другари го засмиваха от единия край на залата, но и на тази малка провокация устоя кумът и тържествотот продължи! Изтанцувахме първия ни танц под звуците на david coverdale - take a look at yourself , дадохме с нея заявка ,че  всички трябва да се готвят за една по-рокаджийска сватба ,  междувременно 2 балона ми бяха заели място под обръча и се борех да ги изритам ,ама накрая вдигнахме просто роклята и ги изритах навън. поради което пък имам 1 снимка за албума , всички други гледам надолу към роклята ,заради тези балони, та не стават ни за албум, ни за нищо, но това да му е , от неофициланите снимки и имам алтернативни кадри от апаратите на при1ятелите от почти всеки миг  yahoo кумовете ни танцуваха на robbie williams angels и всички бяха поканени на дансинга, за да направим първия масов танц  Bravo . след коетоооо се случи нещо неочаквано, дори и за самите нас младоженци,защотото се бяхме опитали всияко да организираме и да знаем иии изненадата беше пълна за мне особено - дадохме на дж-я списък с песним както се бяхме уговорили, някои от които любими и да ги упска там ,акто реши с другите. да ама нещо стана ,каква беше първата наретба не знам, ама още от началото като гръмнаха едни рокове яки, викам си "край, изгонихме огстите..." аз такава музика слушам ,ама я бях планирала за към края, а то тръгна таак от самото начало, доста се притесних. направо да кажа, потънаха ми гемиите, реших ,че убихме хората и никой няма да стане, лошичко м истана направо! че не една, ами 2-3 такива песни! майко мила! ама при все това наборите наскачаха, нали сме си по тази музика и  започнаха яки танци, та се поочупи ситуацията, пък и хората като видяха народ на дансинга и помалко взеха да се навдигат  Bravo  Bravo   Bravo поотдъхнах си ,ама цяла вечер бях на тръни дали това начало няма да обърка цялата вечер ,но за моя радост -след последвалото хоро и " по-ядлива" музика ,влязохме в ритъм и дансингът беше вече по-пълен   yahoo
вечерта се заниза неусетно, песни, танци, ГЛААААДДД  (никой не те оставя са седнеш брате, нашраво вземах-давах там ,ама -на дансинга ! никой няма милост към горките младоженци, а аз цял ден -глад, накрая успях да хапна малко салатка , а после - 2-3 хапки от предяститето и хайде пак- на дансинга) , хорото водих, още танци, блусове, влакче правихме с младоженеца, та се изви накрая цял влак от хора  yahoo , много добре беше, естествено, времето летеше неусетно, неусетно... за малко нях излязла навън към фоайето (в т.ч. да правя опити да ида в тоалетната, една приятелка ми даде наставления как да набутам и обръчите с мен в тоалетната, но се справих де  banana  ). в това време гедам част от приятелките ми навън си пийват биричка в голям,ото фоайе - и аз се намърдах. няколко блажени глътки и ми донесоха един телефон да говоря с канада, където са други наши приятели и донякъде -роднини. чудесно е да знаеш, че в твоя ден толкова хора са се сетили за теб  give_rose . вечерта пордължи с още песни и танци ,  смях (детето на наша приятелка направи покушение на мен (влизаше ми много кратно под роклята,чак ме събори единия път, добре, че някой ме видя и ме подхвана откъм гърба, та не се строполох нацяло ) , та този малък разбойник виза под роклята ми сума пъти, на играта за пилето и торттата подскачаше към таблите, опъна на кумаи  шафера панталоните надолу, шаферката и кумата и те не останаха без внимание, дърпаше ги за роклите, стискаше ги за краката, абеимаше шанс в надиграването да паднат невинни жертви, но слава богу, всичко се размина и пилето и тортата бяха спечелени във веселото надиграване! скоропостижно настъпихме и ние на дансинга и настана една масова ръченица- знаете, всеки обича почти да играе, особено възрастните!!! Преди това обаче нашите кумци и шаферката ни (ние мсе дълги години от 1 компания) ни подариха един плакет (колаж е по-тояно) от наши снимки от разни празници и събития, които сме има заедно и с рекста на песента от филма "приятели"- беше много трогателно и наистина фактът ,яе се бяха сетили и постарали , много ни зарадваха!!!
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: октомври 25, 2009, 09:56:44 »

наистина много хубави моменти изкарахме, много поздравления и усмивки събрахме, всички много ни се  радваха! с песни и танци го докарахме до тортата, която беше красива и вкусна (Според гостите, аз не исках да я опитам даже, бях много уморена, само вода пиех, ама накрая и аз едно ъгълче вкусих,да не е без хич-все пак нашата сватбена торта е smile ) рязането беше съпроводено от друга изненада - моя любима песен ,която никой не е поръчал, просто дж-ят я беше нацелил 100%,явно усетил основната линия на музиката,,,много се зарадвах - the crown and the ring -manowar , та много ми беше приятно и захранването с тортата smile 2ма страхонти младежи хванаха съответно букета и жартиера и имаше много усмивки, намеци, смях, а евентулно и можем да чакаме някоя сватба, особено букетааа, отиде у една пприятелка, някакси ми се струва ,че им се е заженило, супер се радвам! с течението на вечерта напитките се лееха, уискито явно се поуслади на "екипажа" на сватбения ни кораб и имаше много интересни физиономии, реплики, танци и кикот! имаше хора, вадиха си личните карти да си ги снимат, явно за да си спомнят по-късно кои са  disappear  funnytooth така с много забава и смях го докарахме до новия ден и към 1 и половина сутринта ,вече уморените герои заедно с последните издържали - 20тина чоовека, закрихме паеритот в хотела smile след кратка пауза и преобличане ( и миг не исках повече в роклята ,то 100 пъти се потих, спъъвах се, беше станала наеузнаваемо мръсна простоооо  blush ), отпрашихме към дискотеката, където ни чакаха последните издържали , там последваха още танци, напитки и към 4 вече съвсем залязохме и се отправихме обратно към хотела  sleeping Sleep на другия ден пихме протяяяяяяяяжно кафе с яаст от гостите ни, отседнали в хотела, а накрая се наканихме да си изнесем цветята и подаръците smile следсватбеният ден пордължи с лежерен обяд с пици и лазаня , още освежителни кафера и бирааааа , заедно с кумовете и така - на 10.10. вече бяхме женени, а на sealight представям си какво яице и се е пекло - течала е нейната сватба....чакаме нейния разказ  give_rose
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: октомври 25, 2009, 09:58:33 »

това е разказът ми до тук, сигурно пропуснах нещо, ноооо, ако някой има нужда от съвет или се интересува конкретно за нещо по организацията ,хотела и ресторанта, т.н. спокойно да пита!
Благодаря за вниманието !!!  give_rose  give_rose  give_rose
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: октомври 29, 2009, 01:44:18 »

миличка , като чета и ми се прижени отново ! Много увлекателно разказваш  Bravo И при нас беше така с музиката и аз се бях притеснила , че ще сгафя но слава богу  гостите приеха жиците нормално , пък и между тях имаше доста фенове  danceg  Радвам се за вас , че всичко е минало толкова добре,било е супер интересно и весело  Bravo
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 09, 2009, 09:51:09 »

Мило семейство, честита месечинка!!!
Много любов и щастие ви желая от сърце Wink
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 09, 2009, 11:40:15 »

благодаря, благодаря!  give_rose  give_rose  give_rose с поздрави, г-жа Секова Wink
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 09, 2009, 13:00:26 »

П.С. Качих още някои снимки, но за съжаление хич не съм забелязала и по подразбиране са отишли в папка "Церемонията"  blush  за което се извинявам, но там могат в момента да се видят още някои щрихи от нашия празник!  give_rose  give_rose  give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: ноември 09, 2009, 17:01:14 »

честито първо месече...  give_rose
пожелавам ви с всеки изминал месец л<бовта да расте и да става все по изгаряща и страстна...
и все по често да си казвате ГОТчИВО...

 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #68 -: ноември 10, 2009, 11:06:07 »

Г-жо Секова, много са хубави снимките. Пожелавам ви много любов и разбирателство! И много усмивки за всеки ден от вашият съвместен живот!
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: ноември 11, 2009, 09:48:01 »

Благодаря, да се връща двойно на вас хубавото пожелание!  give_rose
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: октомври 10, 2010, 18:17:26 »

А вчера празнувахме 1вата ми семейна годишнина!!!  blum
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines