Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 16:16:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на roxanne на 21.08.2010  (Прочетена 31613 пъти)
 
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #150 -: септември 22, 2010, 20:18:12 »

Честита първа месечинка и от мен  give_rose Виждам, че сте си прекарали чудесно по време на медената седмичка и ви пожелавам и за напред да сте все така влюбени и щастливи, както сега  heart
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: септември 23, 2010, 08:51:12 »

С малко закъснение Честита първа месечинка и от мен. От  heart ви пожелавам да сте много щастливи още дъъъъълги години  give_rose

Снимките от прекрасната ви седмичка са прекрасни. Пожелавам ви още много такива красиви кътчета да посетите.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: септември 23, 2010, 14:14:50 »

Охооо, кой се е върнал от меден месец? Много снимки, много нещо и кои от кои по-хубави! Как ви завиждам само!  smile
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: октомври 06, 2010, 21:47:35 »

Здравейте, булчици прекрасни  smile
Отдавна не ми беше оставало време да надникна в най-слънчевия форум, но ето - завърнах се smile
С голяма гордост мога да се похваля, че най-накрая качих снимки от сватбата в нашия албум. И, съвсем типично за мен, се поолях  blush Но на който му се гледа - там сме - и аз, и г-н съпругът ми, и кумовете, и шаферките, че дори и котаракът ни  blum - всичките сме се изтипосали  Wink
Остана ми да кача тези от ресторанта, но не ми останаха сили. Скоро обаче ще ги има и тях, че просто няма как да не споделя и това шоу с вас, не само на думи, но и в картинки. А и това е начин да задържа емоцията от онзи ден, който с напредването на есента, с дъждовете и студа ми се струва все по-далечен. Понякога се чудя дали е бил истински или само "просовиденията на една гладна кокошка", както казва Стайнбек sad. Но после си поглеждам дясната ръка и - няма лъжа, няма измама smile - камъчетата по халката си блещукат съвсем наистина.
Да не се отплесвам, значи - снимките са в албума smile.
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #154 -: октомври 08, 2010, 19:42:42 »

Е, доживяхме! Много хубава двойка сте roxanne - изглеждате прекрасно! Струва ми се, че сте и много забавни  good Разгледах набързо фотосесията и церемонията и бързам да пиша, отивам да доразгледам подготовката, че ме гложди любопитство да зърна котарака. Аз една седмица след сватбата вече се чудех как да скроя пъклен план за втора, ама още не съм го измислила. Хубаво е, че все още показваме снимки и клипчета (които ще пусна по-късно тук) - така пак се пренасяме в онази приказк :)а, нали
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines