Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 22:26:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба на kungfupanda - 09.10.2009  (Прочетена 21880 пъти)
 
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« -: септември 10, 2009, 13:45:09 »

Започна и твоето обратно броене. Пожелавам ти много спокойствие и усмивки до финала. Разкажи ни подробно как върви подготовката и да не забравиш и за снимки Wink


* lubimi.jpg (4.08 KB, 125x125 - видяно 2581 пъти.)
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 10, 2009, 14:22:54 »

Честита темичка, чакам с нетърпение разкази и снимки give_rose
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 10, 2009, 14:44:05 »

Честита темичка и лека и спорна подготовка! give_rose
Активен
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 10, 2009, 15:18:48 »

Честита темичка и от мен,
пожелавам ти много усмивки и забавление с финалните приготовления преди  weddingday give_rose
Активен
новата_Павлова
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Нашата нестандартна приказка продължава....


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 10, 2009, 15:23:34 »

вече си женена жена  Bravo Честито!!! smile
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 11, 2009, 13:34:35 »

Панде, честита темичка! Успешни и спокойни последни дни като мома и да ъпдейтваш скоро!
Активен
новата_Павлова
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Нашата нестандартна приказка продължава....


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 12, 2009, 01:16:27 »

вече ЩЕ БЪДЕШ женена жена  Bravo Честито!!! smile
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 23, 2009, 11:17:55 »

Роси Боси, мерси за темичката!  give_rose  give_rose  give_rose Ще давам инфо за подготовката, макар че такава нерва ме е хванала,че се опитвам да не мисля изобщо някакси (все едно като не мисля и проблемите ще изчезнат сами  crazy ) .
Мили момичета, благодаря за хубавите пожелания! настана наистина обратното броене, ей!   Girl_hide
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 23, 2009, 11:59:16 »

честита темичка и от мен, спорна подготовка  smile
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 24, 2009, 09:16:10 »

Честита темичка и от мен
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 24, 2009, 17:18:02 »

здравейте всички! благодаря за честитките! скоро сигурно ще имам снимки от последните приготовления и ще качвам !  danceg
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 26, 2009, 09:27:18 »

Здравейте от мен! качих снимки на някои от дреболийките, които са готови и под ръка smile  Girl_hide
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 26, 2009, 17:39:15 »

Всичко е много нежно и красиво! give_rose Bravo
Активен
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 27, 2009, 09:02:32 »

kungfupanda-браво! :bravo:много са красиви!дръж ни в течение,следя темата ти с голям интерес
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 27, 2009, 09:06:04 »

благодаря ви момичета  give_rose опитвам се да правя всичко много семпло, защото ние обичаме нещата да изглеждат така  blush ще пиша пак ,като има нещо ново и интересно! Girl_hide
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 01, 2009, 07:51:40 »

вчера се занимавах с едни табелки за маса, то беше чудо-3 варианта зацъквах досега, но накрая , на моя принцип за простотата, избрах да правя един съвсем семпъл вариант!  blush има го в галерията smile
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 01, 2009, 08:02:09 »

А в събота мацките ми готвят парти или по-скоро - женско излизане  blush казвам "излизане", защото няма да има стриптизьори и т.н. ,а ще ходим да хапнем и после на бар  Girl_hide където ще има танци-манци  danceg  danceg  danceg
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 03, 2009, 16:10:37 »

4естито теми4ка и от мен...макар и с доста закъснение... blush
пожелавам ти леки последни дни до сватбата...
варианта за табелки е много нежен и на мен специално много ми харесва по из4истена идейка... good good good

само ако ми позволи6 да изкажа леко мнение (извинявай не искам да те засягам или убиждам)
мисля 4е ако смени6 цвета на номерцата от 4ерен на някой друг с темата на сватбата ти може би...6те е по свежо...

Ли4но мнение извинявам се о6те веднъж   give_rose give_rose give_rose
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 03, 2009, 17:30:07 »

BeRa, мерси за коментара, приемам мнения винаги, повече глави мислят винаги повече и различни варианти и дават идеи smile за по-тъмния цвят, избрах го , т.като ст.петербург е сравнително тъмен според мен ресторант и да се вижда отдалече (аз нали недовиждам и съдя все по себе си  blush ). 4акам паролата, за да видим твоите снимки ,а и от другото парти да пуснеш, като имаш възможност!!! а аз като има инфо, също ще пускам, да не трябва да наваксвам после много!  Girl_hide до скоро!!!  give_rose  give_rose  give_rose
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 04, 2009, 00:38:41 »

честита темичка и от мен , почти не остана  smile нещата ти са много красиви а роклята е прекрасна  Bravo Желая ти денят на твоята сватба да се превърне в най-красивия, най-емоционалния, изпълнен с много любов и щастие ден в живота ти  smile
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 04, 2009, 14:32:37 »

Благодаря  give_rose дезманд, много се радвам,че ти допадат нещата ми smile има да кача още някои снимки, но като изготвя нещицата, мислех си и за някаква украса у майка ми ,по стълбището, тук някъде бях гледала едни снимки с нещо като вакуумчета -за цветя по колите, но и за перилото стават,че е плоско  и гладко. ако има някой спомен къде беше темата ,  give_rose      Girl_hide
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 05, 2009, 11:21:49 »

 Hide Ахой  sarcastic Какво става, пандичке? Как е настроението! Пожелавам ти приятна доподготовка и страхотна сватба!
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 05, 2009, 18:56:18 »

ахой и от мен! ами днес беше важен ден- занесохме документите в гражданското, бяхме и до църквата, до ресторанта,пуснахме менюто и т.н. др. уточнения, поръчах питите, купихме шампанското за посрещането в р-та, разни дреболии, бонбони и т.н. с 2 думи, отметнахме мн.задачи и все важни и съм мнооого доволна, а - с дж-ят говорихме и дадохме листа с песните... остана да се видим в сряда с фото и видео и с музиката за извеждането, четвъртък ще носим алкохола, фигурката за тортата и номерата за масите, а в петък, внимание, ако някой вече е заспал от дългите ми обяснения,  blush , в петък по това време ще съм омъжена и ще съм си изиграла 1вия танц, живот и здраве да има!  Girl_hide  Girl_hide  Girl_hide ще давам още инфо smile
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 05, 2009, 23:54:56 »

Ей пандичке , колко много емоции са около подготовката - може ли въобще да заспи някой  smile Толкова е хубаво като чета та чак ти завиждам ( съвсем благородно ) Да можех да върна времето и пак да ми остават няколко дена до сватбата  smile Като следя как пишеш май всико върви гладко и няма нерви и непредвидени ситуации което е прекрасно. Дано все така да върви и да е по мед и масло  smile
Относно парапетите - защо не пробваш панделки и балони или тюл увит около тях  Yes
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 06, 2009, 22:05:36 »

да да дезманд, не остана, приготвленията сам към своя край, а коридорът ще го накипря с някакви блони наиситна и може някоя китка, то стълбите у майка ми не са най-красивото нещо,ама ще видим какво ще реша,ще украсявам ли, щп ли  blush
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 07, 2009, 23:23:58 »

Миличка , всички ще са вперили очи в теб - такава красива булка ще си - убедена съм , та никой няма да забележи парапетите.Връчи си апаратчето на някоя приятелка и я накарай да снима защото снимките от фотографа ще са готови най-рано след седмица две а ние както знаеш сме много любопитни и ще искаме да видим най-щастливата и красива булка  Wink smile blum
Активен
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 08, 2009, 07:29:29 »

Пандичке,пожелавам ти спокоен ден,продължавам да следя с инререс нещата при теб!Не ми остава много време да пиша,но това е обяснимо!Ами спокойствие и повече усмивки! @}->--Не остана! Girl_hide
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 08, 2009, 07:52:36 »

моми4ета,чудо е ,такива нерви,само крещя,хората бягат от мен веч, май и мажото ще прогоня накрая  shok , надявам се утре сутрин да съм мирясала,просто не мога да се укротя... днес маникюр, цветя, балони, др. глупости, сладки,абе 1000 неща, още мед нямам, жсеки ден по 10 пъти влизам в магазина, накрая утре преди самия час сигурно ще се сетя... diablo ще разправям, а приятелките трябва да снимат,100%, та ще пускам Wink до скоро!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 08, 2009, 08:51:02 »

Вярвам, че всичко ще бъде на ниво утре и ще си една много красива и усмихната есенна булка. Нервите са нормално нещо в деня преди големия ден.
Пожелавам ти много слънце утре и да бъде незабравимо, а после и на нас да разкажеш Wink Sunshine Sunshine Sunshine
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 08, 2009, 09:03:44 »

Ако ти звучи успокоително преди големия ден и аз бях в изтерия - имах хиляди задачи да свурша, закъснявах за всичките оговорки и телефона ми не спираще да звуни - това продължи и сутринта преди сватбата - не си харесах косата и булчинската кола тръгна със закъснение...  Girl_hide Всичко премина при пурвото звунване на вратата, когато мои приятели дойдоха и аз си казах - това е - аз съм булката, почва се и от мен си зависи как ще премине! Те ми казаха ,че имам страхотна прическа и разбрах, че само усмивката ми е важна  и никой не забелязва детайлите, които съм пропъснала да направя. Всичко при мен мина чудесно - повече от мечтите ми!
Пожелавам ти най - искрено да се насладиш на твоя ден и не позволявай на нищо да помрачи усмивката ти!!!
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 08, 2009, 22:43:41 »

благодаря момичета, вече съм много по-добре, нещата изглеждат най-накрая под контрол.,дан и утре е така... приятелите и фотографа идват към 2, ще видим какво ще стане...стискайте палци,ще разправям... blush
Активен
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 09, 2009, 01:40:01 »

Мила Пандичке,
знам че ще бъдеш най-прекрасната булка в този ден!Наслади му се и се отдай до край на емоциите!
Желая ти най-приказните мигове,най-щастливите усмивки и ...ами не позволявай на нищо да помрачи този празник!Това си е вашият вълшебен миг!Очаквам с нетърпение да споделиш звездните емоции! @}->--Само спокойствие(че аз вече и сама не се трая Girl_hide)иииииииииииии ГОРЧИВО! weddingday
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 10, 2009, 09:27:36 »

Ей ГОСПОЖО Пандичке , ГРЧИВООООООО  weddingday marriage Bravo Бъдете много щастливи , обичайте се , разбирайте се, много усмивки и разбира се  PREGQ Сега вече ние чакаме снимки и разказчееееее  smile
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 10, 2009, 10:08:59 »

Честито и горчиво  heart heart heart
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 10, 2009, 10:24:00 »

Честитооои много семейно щастие и любов
Активен
galka80
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 10, 2009, 10:43:41 »

Честита сватба!
С пожелания за здраве, благополучие и много щастие! Нека добрите мигове да остават и никога да не съжалявате за изминалото време!
Горчиво!  weddingday
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 10, 2009, 14:13:25 »

Честито! Много семейно щастие, усмивки и любовта ви никога не стихва! Горчиво! nazdrave
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: октомври 10, 2009, 16:09:11 »

ето ме и мен  danceg  danceg danceg мина тя сватбата, ще разправям! като взема и снимки от приятелите, ще кача, отивам да си натопя букетите и после ще отваряме подаръцитееее! вс. мина мн.добре, но наистина по-късно ще навляза в подробности!
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 10, 2009, 16:45:54 »

                                                   Честитооооооо! yahoo yahoo yahoo
              Пожелавам ви много семейно щастие и нестихваща любов през целия ви живот! give_rose

П.С.чакам с огромно нетърпение снимкитеее и разказааааа!  pardon
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 10, 2009, 18:13:13 »

Честито и и от мен. Пожелава ви дълаг и шастлив семеен живот. give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 11, 2009, 18:05:11 »

Честита сватба, Пандичке!

Нека тя бъде само началото на по-красивата част от твоя живот, споделена с любимия човек и изпълнена с хармонията на обичта.
Пожелавам ви да постигнете всичко, което желаете и да запазите живи буйните пламъци на чувствата между вас!


Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: октомври 11, 2009, 18:16:47 »

Честита сватба мило семейство!!!
Пожелавам Ви здраве, защото то е безценно, много такива щастливи моменти, който да споделите с приятелите и любимите хора и любов безкрайна като времето Wink
ГОРЧИВОООООООООООООООООО!!!


* 1.gif (48.54 KB, 360x360 - видяно 2295 пъти.)
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: октомври 11, 2009, 19:52:54 »

мерси мили моми4ета  give_rose  give_rose  give_rose качих за вас няколко снимки от приятели, като има др. по-ясни, пак ще кача! give_rose  Girl_hide
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: октомври 12, 2009, 21:18:03 »

Еххххх,че хубава булкаааааааа! Girl_hide Чудесни сте мила,личи си,че сте щастливи и че се обичате истински! give_rose give_rose give_rose
Хайде чакам с огромно нетърпение и всички останали снимки,за да ви се насляда напълно!  good
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 13, 2009, 08:56:15 »

Хайде чакам с огромно нетърпение и всички останали снимки,за да ви се насляда напълно!  good[/color]
good
КРАСОТА Wink
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: октомври 14, 2009, 01:18:55 »

4естито на младото семейство...пожелавам ви много семейно 6тастие много лиубов и попътен вятър...страхотно сте на снимките оито си ка4ила...искаме о6теееееееееееее  Bravo tease Bravo невероятна булка си...страхотна.... Bravo Bravo Bravo
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 14, 2009, 08:40:33 »

момичета, тука съм, съжалявам,че не се включвам, но от 12 съм на работа и хич нямам време за нищо, а вс.вечер сме по гостита, всички искат да ни видят ,да си рпавим коментари и разбори... но ще кача, обещавам. има и проблем,че са над 2 мб, трябва да помисля другаде да ги кача и да дам линка!
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: октомври 14, 2009, 12:21:27 »

ето, успях да сложа няколко набързичко!
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: октомври 15, 2009, 10:53:21 »

Панде, честито!

Желая ви всичко щастие на земята! То крие в себе си здравето, любовта, споделените мигове, дечица! Обичайте се! Прекрасна булка си!
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: октомври 16, 2009, 14:03:42 »

Анабела, благодаря много за милите думи! За всички вас качвам снимки  blush  blush  blush
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: октомври 16, 2009, 14:42:26 »

пу, първа разгледах снимките Wink
Първо искам да ви пожелая да си останете толкова щастливи и влюбени като в деня на сватбата
За буклата искам да кажа, че е много красива give_rose
Снимката с тортата, която си хапна шаферката е много сладка blum обаче най ми хареса снимката ви до голямото дърво, пожелавам ви да изградите толкова здраво и устойчиво семейство Wink
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: октомври 16, 2009, 15:25:43 »

Да, много добре станаха снимките, хванахме супер време smile а и Митко Яков е истински професионалист фотограф! give_rose  give_rose  give_rose
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: октомври 18, 2009, 19:36:50 »

май дойде време и аз да разкажа за нашата сватба smile не мога да повярвам,че мина, както и какво хубаво време беше ,а сега е мрачно и студено...само седмица по-късно...
та 09.10. ни посрещна с едно свежо синьо утро, станахме с половинката (реших,че няма да спя предната вечер у родителите ми, защото най-добре се спи в собственото легло), закара ме у нашите и започнахме подготовката ни поотделно!
родителите ми изглеждаха видимо спокойни,но аз малко бях притеснена и явно се поизнерви майка ми то мен, но така или ина4е денят "тръгна" и нямаше  връщане назад!
с баща ми ходихме да вземем балоните за колите, които щяха да дойдат незакичени у нашите, и няколко с хелий -за украса там,върнахме се и аз покрасих, сложих малки вазички по масите, изпратих майка ми на фризьор (ходим при една фризьорка сигурно от 10 години  danceg), моят час беше в 11, но още 10 и половина заминах, след пристгането на майка ми. косата ми отне 2 часа ,но все пак накрая стана, малко позакъснях и 13 и малко бях обратно у нашите. в 14 бяха поканени желаещите да ме видят там-роднини,мои приятели, фотографът. естествено, вече ме затресе треската,защото като се прибрах баба ми и вуйчо ми  и още една роднина, бяха дошли и веднага се притесних,че време няма, то и нямаше де  angry започнах да се гримирам, поскарахме се с майка,че съм закъсняла,но аз си знаех моето, подготвих се, а първите роднини и гости вече идваха, а бях по бельо и ..абе ужас, взеха да напират да влизат да  ме гледат, а аз - по гащи още.. .както и да е, намъкнах набързо роклята, братовчедка ми дойде и я стегна и хоп-бях готова, бижута, парфюм, приятелките ми дойдоха,взеха да ми се радват и ефуфорията и хаосът съвсем ме налегнаха, фотографът пък си гледаше да снима, гледай насам, натам, аз блея,приканя ме да си сложа червилото, ама аз пак, здравейте, здрасти, докато чуя какво трябва да прая...исках  да видя всияки,да им се порадвам, а те -искаха съптветно да видят мен, колко добре м изглеждала, и т.н. което винаги ме е смущавало.
добре,яе времето беше кратко и още по-бързо излетя, и дойде време да идва младоженецът с кумовете. наблщдателни приятели и мобилните услуги направиха възможно да разберем ,яе са долу (още не бяха засвирили) и аз вече си сипах малко концентрат -да задишам по -спокойно  blush и ето на, засвириха музикантитем зачу се глъчка, настана суматоха, братовчедка ми, която трябваше да ме продава,  ето я на - остана от вътрешната страна на вратата  Girl_hide ха така, продаваха ме с викове през вратата, отпорът беше подобаващ, но накрая за благото на всички, след определено пазарене, бутане на парим, викове, малката ми племеничка се уплаши зверски горката,едва я успокоих, та канрая пазителите ми пуснаха,за да задействаме церемонията нататък, а именно- да разберем кой за какво е дошъл и как смята да ме вземе без обувка.... (край на 1ва 1аст  give_rose)
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: октомври 20, 2009, 15:32:30 »

Да, много добре станаха снимките, хванахме супер време smile а и Митко Яков е истински професионалист фотограф! give_rose  give_rose  give_rose
good good good и аз това мога да кажа за него

А какво става с втора част на разказа
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: октомври 20, 2009, 17:47:18 »

2ра част  Girl_hide
Въш втора част се появи младоженецът и кумовете, с искане да ме вземат ...м, ок, ама може ли човек да ходи бос, пък камо ли булка  crazy , и подадох аз един бос крак изпод роклището и казвам "боса няма да тръгна" и започна търсенето на обувката. Младоженецът нали си е находчив, с малко помощ от "топло-студено" бързо намери заветния чепик , скрит в един дънер с катерички (плюшена игачка), и дойде време да видим точна ли е обувката, дали мога да ходя с нея...  blush естествено, като всяка булка, аз бях си взела "по-големи" обувки и младоженецът трябваше да подложи ,за да мога да тръгна с него   chee
накрая бях в комплект с обувка и букет от кумата и тръгнахме да излизаме, съответно баща ми да ме извежда. беше странно, защото хем много емоции, хем се връщаш към реалността постоянно -докато слизахме по стълбите с татко -да не се претрепя като си настъпя роклята... накрая бяхме долу, баща ми ме "предаде" на младоженеца ( l_bye_girl  l_bye_boy) и се хванахме на хорото! естествено ,всичко ти се струва нереално , бързо, гледаш роклята, гледаш къде са ти краката, гледаш да се усмихваш на камерата ,а не да се вижда,че само си гледаш тоалета и краката, абе който го е минал, знае как е  Girl_hide ...след хората се метнахме по колите и хайде -към централния дом на Пловдив. Там естествено имаше др. булка, която трябваше да излиза (много народ се жени, ееееей  CHEERS ), та обърнах гръб на дома и гостите и зачаках да дойде моя ред smile междувременно на паркинга пазача и един в една кола щяха да се сбият ще се плаща ли паркинга, или не -наистина е мн.странно, теб те тресат такива важни емоции, няколко санта си над земята, а до теб - животът продължава, даже в най-тривиалната му сивота и безхаберие,.... както и да е, дойде и нашия ред, качихме се, за малко ни оставиха с кумовете да се "пооправим", едно червилце,малко парфюм ииииии, хайдеее-- да подписваме!
Влязохме в залата, музиката беше от запис (доста слабо чуваема, особено при наличието на дечица, който си мърмореха и хленчеха, децата си им е скучно, особено като са бебета Wink, заговори онази леля и наистина за миг все едно не бях там, виждах стаените хора, дечицата, родителите ни, сякаш някак отстрани.... а после трябваше да се подпиша, а докато го правех -половинката ме настъпаааа  Oh my ... !
След тази изненада, бързичко се приземих, подписа и той, кумовете и ето - подадоха ми свидетелството,вече сме женени!  weddingday приехме поздравления, цветя, беше чудесно вс. да минат да кажат по някоя дума, много беше мило... после имаше носене на ръце, хвърляне на късмети, както и няколко снимки в близка закътана уличка със стари къщи. През това време гостите са тръгнали към църквата св. Константин и Елена в Стария град. А ние - малко след тях. след като заринахме с коли района около църквата и Хисар Капия, оставихме гостите ,а ние с кумовете отидохме на фотосесия на "Рахат" тепе.  twohearts станаха много свежи и слънчеви снимки  pleasantry
 pleasantry,а после дойде време за венчавката. Отчето води чудесна церемония (Специално искахме да сме при него, от сватба на наша приятелка там съм го запомнила, много съвестно си води церемонията).
Много хубави думи, нито много дълго, нито мн.кратко, тъкмо добре, и се врекохме и пред Бога!!! А навън ни посипаха с жито и стотинки , което беше чудесна идея на моя приятека (половинката щотто не щеше) , но фризурата ми се напълни брутално със зрънца  sarcastic (край на 2ра 4аст)  give_rose
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: октомври 21, 2009, 06:25:57 »

Пандичке, много ти е интересен разказът!  smile Чакам 3-та част. И още снимки  blush защото сте много хубави и весели и не мога да ви се нагледам smile
Аз направо се бях отнесла в четенето и като те настъпал младоженеца, чак се стреснах, и аз се приземих  ROFL ROFL ROFL
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: октомври 21, 2009, 08:40:29 »

Не е честно, трябваше да се настъпвате след като и милото ти подпише blum
Много интересно разказваш, нямам търпение за следващата част Wink
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: октомври 22, 2009, 23:13:54 »

мила, трябва да напишеш книга  smile много интересно и увлекателно разказваш  smile чакам с нетърпение и трета част  smile
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: октомври 23, 2009, 07:30:59 »

 give_rose  give_rose  give_rose благодря, благодаря! най-скоро ще дойде и 3та част!
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: октомври 25, 2009, 09:30:07 »

 mail-for-you във 3та част гостите се ориентираха по колите  да тръгват към Ст. Петербург ,а ние- подкокоросани от фотографа и камерата, отидохме за още снимки на Хисар Капия. Не знам на нас ли ни беше по-забавно,или а тях  girl_wink накрая трябваше да ги ръчкам да тръгваме,че гостите ни чакаха ,а и началният час за посрещането беше настанал  shok но при все това,добри кадри станаха и от тези избрахме една снимка, която мислим да изпратим за спомен на гостите ни ( не бяхме предвидили никакъв вид подаръчета, но това във форума го прочетох някъде-да се изпратят нчколко благодарствени думи, та реших,че е добра идея, и текстът ще е на гърба на снимката! ). Пристигнахме ние в хотела, наредиха ни набързо с шаферите и кумовете за welcome drink-a  и започнахме посрещането: наздравици, пожелания , куп прекрасни букети, подаръци , болшинството от които в плик (За наша радост -почти 2г.живеем сами и всичко сме си понакупили тъй или иначе). посрещнахме всички - стари и млади, междувременно гаврътнахме по 2-3 чашки шампанско с тез наздравици, та ми се обади колита, цял ден като нищо не е ял човек, това пенливо вино не е най-дбрата подложка за престоящата дълга вечер,ама нейсе - кеф цена няма, а и булка да не се става всеки ден?! след 
приемането на поздравленията ни качиха с кумовете в кабинета на упражителя да си починем ,а междужременно зжънна наш близък приятел ,който е в Щатите, да ни поздррави, което беше много мила и приятна изненад, и след минута-2, хайде,да слизаме към гостите. слизането е жсъщност по витото стълбище от 2рия етаж наж ресторанта. Заслизахме ние с баавна стъпка (всяка една беше наръба да бъда настъпана иж да се търколя като мечо-тарамбечо надолу по стъпалата, та тъкмо до бялото платно  girl_haha).преминахме и последнотот стъпало успешно и ето ни пред бялото платно на живота , където свекърва ми ни закхрани с питка и мед, а баща ми подаде чашите с горчиво вино (майка беше толкова ошашкана,че баща ми трябваше дца го свърши това). незнайно и досега кой от 2ма ни не успя да си счупи чашата (ще го видим на видеото ), но нали приятелите са за това, кумецът ни бързо реши проблема, скокна към чашата и я трясна в земята,да няма съмнение,че работата е цвършена, много мило ми стана, като го направи това,наистина почувствах подкрепата на хората около нас, вниманието ,което бяха съсредоточили към нас.. ох, разнежих се, след чашите дойде ред аз да ритна менчето ,ама тоя път реших,че грешки трябва да няма и така го шутирах, плисна към фотографа, който беше заел съответно позиция срещу краката ми. аз изобщо  ъсответно това не съм го разбрала, досатъчно далече бях ,пук и имах мисия=да го ритна и да го обърна! а не само да се приплъзне по пода! така и стана, но фотографът трябвало после да си бъърше обектива, споделиха наблюдателни гости  Makeup след този ритуал седнахме на сватбената маса, което беше върхът!! от сума време чаках да си изпъна гърба и направо се родих,да седна и да се облегнааа! но дойде време друг да се стяга -нашият обичен кум ,който явно се беше вече попритеснил (на другияж ден ми показа листа с речта, която е писал, която  наполовина каза, а другата половина-импровизира) , но устоя до края и каза много искрени думи, за нас младоженицте, за тях с кумата и за нашите отношения, пожеланията му бяха от сърце, одбре се получи!
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: октомври 25, 2009, 09:30:56 »

любимите ни другари го засмиваха от единия край на залата, но и на тази малка провокация устоя кумът и тържествотот продължи! Изтанцувахме първия ни танц под звуците на david coverdale - take a look at yourself , дадохме с нея заявка ,че  всички трябва да се готвят за една по-рокаджийска сватба ,  междувременно 2 балона ми бяха заели място под обръча и се борех да ги изритам ,ама накрая вдигнахме просто роклята и ги изритах навън. поради което пък имам 1 снимка за албума , всички други гледам надолу към роклята ,заради тези балони, та не стават ни за албум, ни за нищо, но това да му е , от неофициланите снимки и имам алтернативни кадри от апаратите на при1ятелите от почти всеки миг  yahoo кумовете ни танцуваха на robbie williams angels и всички бяха поканени на дансинга, за да направим първия масов танц  Bravo . след коетоооо се случи нещо неочаквано, дори и за самите нас младоженци,защотото се бяхме опитали всияко да организираме и да знаем иии изненадата беше пълна за мне особено - дадохме на дж-я списък с песним както се бяхме уговорили, някои от които любими и да ги упска там ,акто реши с другите. да ама нещо стана ,каква беше първата наретба не знам, ама още от началото като гръмнаха едни рокове яки, викам си "край, изгонихме огстите..." аз такава музика слушам ,ама я бях планирала за към края, а то тръгна таак от самото начало, доста се притесних. направо да кажа, потънаха ми гемиите, реших ,че убихме хората и никой няма да стане, лошичко м истана направо! че не една, ами 2-3 такива песни! майко мила! ама при все това наборите наскачаха, нали сме си по тази музика и  започнаха яки танци, та се поочупи ситуацията, пък и хората като видяха народ на дансинга и помалко взеха да се навдигат  Bravo  Bravo   Bravo поотдъхнах си ,ама цяла вечер бях на тръни дали това начало няма да обърка цялата вечер ,но за моя радост -след последвалото хоро и " по-ядлива" музика ,влязохме в ритъм и дансингът беше вече по-пълен   yahoo
вечерта се заниза неусетно, песни, танци, ГЛААААДДД  (никой не те оставя са седнеш брате, нашраво вземах-давах там ,ама -на дансинга ! никой няма милост към горките младоженци, а аз цял ден -глад, накрая успях да хапна малко салатка , а после - 2-3 хапки от предяститето и хайде пак- на дансинга) , хорото водих, още танци, блусове, влакче правихме с младоженеца, та се изви накрая цял влак от хора  yahoo , много добре беше, естествено, времето летеше неусетно, неусетно... за малко нях излязла навън към фоайето (в т.ч. да правя опити да ида в тоалетната, една приятелка ми даде наставления как да набутам и обръчите с мен в тоалетната, но се справих де  banana  ). в това време гедам част от приятелките ми навън си пийват биричка в голям,ото фоайе - и аз се намърдах. няколко блажени глътки и ми донесоха един телефон да говоря с канада, където са други наши приятели и донякъде -роднини. чудесно е да знаеш, че в твоя ден толкова хора са се сетили за теб  give_rose . вечерта пордължи с още песни и танци ,  смях (детето на наша приятелка направи покушение на мен (влизаше ми много кратно под роклята,чак ме събори единия път, добре, че някой ме видя и ме подхвана откъм гърба, та не се строполох нацяло ) , та този малък разбойник виза под роклята ми сума пъти, на играта за пилето и торттата подскачаше към таблите, опъна на кумаи  шафера панталоните надолу, шаферката и кумата и те не останаха без внимание, дърпаше ги за роклите, стискаше ги за краката, абеимаше шанс в надиграването да паднат невинни жертви, но слава богу, всичко се размина и пилето и тортата бяха спечелени във веселото надиграване! скоропостижно настъпихме и ние на дансинга и настана една масова ръченица- знаете, всеки обича почти да играе, особено възрастните!!! Преди това обаче нашите кумци и шаферката ни (ние мсе дълги години от 1 компания) ни подариха един плакет (колаж е по-тояно) от наши снимки от разни празници и събития, които сме има заедно и с рекста на песента от филма "приятели"- беше много трогателно и наистина фактът ,яе се бяха сетили и постарали , много ни зарадваха!!!
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: октомври 25, 2009, 09:56:44 »

наистина много хубави моменти изкарахме, много поздравления и усмивки събрахме, всички много ни се  радваха! с песни и танци го докарахме до тортата, която беше красива и вкусна (Според гостите, аз не исках да я опитам даже, бях много уморена, само вода пиех, ама накрая и аз едно ъгълче вкусих,да не е без хич-все пак нашата сватбена торта е smile ) рязането беше съпроводено от друга изненада - моя любима песен ,която никой не е поръчал, просто дж-ят я беше нацелил 100%,явно усетил основната линия на музиката,,,много се зарадвах - the crown and the ring -manowar , та много ми беше приятно и захранването с тортата smile 2ма страхонти младежи хванаха съответно букета и жартиера и имаше много усмивки, намеци, смях, а евентулно и можем да чакаме някоя сватба, особено букетааа, отиде у една пприятелка, някакси ми се струва ,че им се е заженило, супер се радвам! с течението на вечерта напитките се лееха, уискито явно се поуслади на "екипажа" на сватбения ни кораб и имаше много интересни физиономии, реплики, танци и кикот! имаше хора, вадиха си личните карти да си ги снимат, явно за да си спомнят по-късно кои са  disappear  funnytooth така с много забава и смях го докарахме до новия ден и към 1 и половина сутринта ,вече уморените герои заедно с последните издържали - 20тина чоовека, закрихме паеритот в хотела smile след кратка пауза и преобличане ( и миг не исках повече в роклята ,то 100 пъти се потих, спъъвах се, беше станала наеузнаваемо мръсна простоооо  blush ), отпрашихме към дискотеката, където ни чакаха последните издържали , там последваха още танци, напитки и към 4 вече съвсем залязохме и се отправихме обратно към хотела  sleeping Sleep на другия ден пихме протяяяяяяяяжно кафе с яаст от гостите ни, отседнали в хотела, а накрая се наканихме да си изнесем цветята и подаръците smile следсватбеният ден пордължи с лежерен обяд с пици и лазаня , още освежителни кафера и бирааааа , заедно с кумовете и така - на 10.10. вече бяхме женени, а на sealight представям си какво яице и се е пекло - течала е нейната сватба....чакаме нейния разказ  give_rose
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: октомври 25, 2009, 09:58:33 »

това е разказът ми до тук, сигурно пропуснах нещо, ноооо, ако някой има нужда от съвет или се интересува конкретно за нещо по организацията ,хотела и ресторанта, т.н. спокойно да пита!
Благодаря за вниманието !!!  give_rose  give_rose  give_rose
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: октомври 29, 2009, 01:44:18 »

миличка , като чета и ми се прижени отново ! Много увлекателно разказваш  Bravo И при нас беше така с музиката и аз се бях притеснила , че ще сгафя но слава богу  гостите приеха жиците нормално , пък и между тях имаше доста фенове  danceg  Радвам се за вас , че всичко е минало толкова добре,било е супер интересно и весело  Bravo
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 09, 2009, 09:51:09 »

Мило семейство, честита месечинка!!!
Много любов и щастие ви желая от сърце Wink
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 09, 2009, 11:40:15 »

благодаря, благодаря!  give_rose  give_rose  give_rose с поздрави, г-жа Секова Wink
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 09, 2009, 13:00:26 »

П.С. Качих още някои снимки, но за съжаление хич не съм забелязала и по подразбиране са отишли в папка "Церемонията"  blush  за което се извинявам, но там могат в момента да се видят още някои щрихи от нашия празник!  give_rose  give_rose  give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: ноември 09, 2009, 17:01:14 »

честито първо месече...  give_rose
пожелавам ви с всеки изминал месец л<бовта да расте и да става все по изгаряща и страстна...
и все по често да си казвате ГОТчИВО...

 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #68 -: ноември 10, 2009, 11:06:07 »

Г-жо Секова, много са хубави снимките. Пожелавам ви много любов и разбирателство! И много усмивки за всеки ден от вашият съвместен живот!
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: ноември 11, 2009, 09:48:01 »

Благодаря, да се връща двойно на вас хубавото пожелание!  give_rose
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: октомври 10, 2010, 18:17:26 »

А вчера празнувахме 1вата ми семейна годишнина!!!  blum
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines