Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 01:15:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Гримът - 4 "  (Прочетена 161108 пъти)
 
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #240 -: януари 12, 2011, 18:36:58 »

аз бъркам Слави и Слав....Слав не беше ли от Пловдив също?
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: януари 13, 2011, 00:14:42 »

Аз също съм супер впечатлена от работата на Слав - единствено от снимки на булки, невероятен е наистина, но така и на мен не ми се изясни в кой град е smile
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: януари 13, 2011, 00:42:10 »

Аз също съм супер впечатлена от работата на Слав - единствено от снимки на булки, невероятен е наистина, но така и на мен не ми се изясни в кой град е smile
Milataaa за този Слави питаш, нали? http://www.slavistoyanov.com/
наистина е страхотен yahoo и е в Пловдив
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #243 -: януари 13, 2011, 12:35:27 »

Нина, аз си запазих вече час при Джулия, спокойна съм!  Bravo

Аз говоря за този - http://www.slavmakeup.com/ . Слави Стоянов и Слав не за ли различни личности?
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: януари 13, 2011, 21:32:24 »

Да, същият:) Само знаех, че не е във Варна, колебаех се за София, но той бил в Пловдив:) Истинска благословия за булките там smile
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: януари 28, 2011, 22:48:16 »

Момичета,спешно ми трябва гримъор от Пловдив!На 05.02. е сватбата ми.Ако някой може да ми даде контакт бих била мнооого благодарна! good Благодаря ви много  give_rose
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #246 -: януари 28, 2011, 23:24:21 »

http://www.slavmakeup.com/ , защо не пробваш този? Чувала съм хубави неща за него, 90% съм сигурна, че е от Пловдив!
Активен
kiara04
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #247 -: януари 30, 2011, 13:27:13 »

a за гримьори от Плевен много съм неориентирана понеже не съм по грима освен молива за очи и гланца за устни  Girl_sing имам много време до сватбата но ми се иска отрано да се подготвя   
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #248 -: януари 30, 2011, 20:19:01 »

За жалост не намирам нищо в интернет за гримьор в Плевен..Защо не питаш в темичката за сватби в Плевен? http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,2246.0.html
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: февруари 23, 2011, 12:05:23 »

Оф, аз пак се чудя сега пък за грима... Чудя се струва ли се да дам примерно едни близо 100 лв за грим при Джулия или да се въоръжа с палитра грим и да се гримирам сама... Истината е, че нещо не съм във възторг от сватбените гримьори, включително и от прехвалената Джулия и май накрая ще разчитам на себе си, а и гримове имам не малко и нови не са ми излишни. Мисля да ползвам и разни видео уроци от Youtube и да си направя няколко проби пред големия ден. А и гримът няма да ми е акцент - роклята, букетът и всичко останало ще са доста пищни и гримът ще е по-скоро ненатраплив и по-лек, така че мисля да се справя. Пък ако толкова видя, че не мога да се направя красива blum, ще се обръщам вече към професионалист.
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #250 -: февруари 23, 2011, 15:12:46 »

И аз като soulless най-вероятно ще пропусна този разход.. И то не заради разхода, ами проблема ми е, че сватбата ще е в Павликени и там май няма гримьорка, а не мога да си позволя да викам от СФ, защото местата са ограничени, то има два хотела на кръст с по пет стаи в Павликени, аз няма гостите си къде да настаня, камо ли да взимам излишни хора.. Та сега кумата ми предложи да ме гримира и каза, че гримирала сестра си на нейната сватба и се справяла добре. Мога да взема и професионални гримове от фотографа ни, който е братовчед на мъжа ми и ще ни ги даде назаем предполагам, пък то на мен това ми е важно - да е с хубави и качествени гримове, за да не се размаже, а иначе самият грим няма да е кой знае какво, така че се надявам да ме направи добре. Тя ще дойде един ден в нас и ще ми направи пробен, може да се снимам и да кача снимки тук, да си кажете и вие мнението smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #251 -: февруари 23, 2011, 15:23:29 »

Аз именно това щях да кажа - важни са гримовете, ако имате професионални и сте сръчни, то не виждам защо да не се справите и сами...А и друг момент е, че гримът е много важен за снимките, така че аз от това не бих пестила... pardon
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: февруари 24, 2011, 10:46:53 »

Момичета видях, че коментирате Слав и Слави Стоянов- двамата са различни. За Слав нищо не мога да кажа, даже не съм убедена, че е от Пловдив, но пък за Слави Стоянов мога да кажа, че е най-добрия в този град (виждала съм булки, модели, певици гримирани от него). Аз лично се спрях на него и ще го резервирам за моята сватба, а цената не е никак висока за това, което предлага, като се има предвид, че гримира много известни личности (ако някой се интересува да ми пише на лични, защото мисля, че не е етично да я коментирам тук smile
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: февруари 24, 2011, 16:35:51 »

Момичета, трябва ми телефон на гримьорката Джули. Ако има сайт ще съм много благодарна някой да ми го прати. Моля, ако някой го има, нека ми го прати на лични. Много мерси предварително!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: февруари 25, 2011, 22:16:31 »

Mariaid, моят е в 18:00. smile До колкото знам на Джулия винаги трябва да се напомня, например предния ден, защото е доста заета. Аз със сигурност ще й звънна, защото ме е страх да не стане така, че заради някоя пайнерка да забрави да дойде! laugh
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines