Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 23:09:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Гримът - 4 "  (Прочетена 161253 пъти)
 
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: декември 08, 2010, 22:54:54 »

За нищо:) Джулия и Слав са ми фаворити от това, което съм виждала като грим от тях. Успех и дано много се харесаш smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #211 -: декември 08, 2010, 22:56:44 »

Аааа, ти попадна в десятката - тъко се колебаех между Джулия и Слав  sarcastic Благодаря, обезателно ще споделя отзиви!
Активен
gerimeri
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #212 -: декември 08, 2010, 23:12:15 »

Момичета дайте координати на тази Джулия ,ако е възможно разбира се
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #213 -: декември 08, 2010, 23:31:59 »

http://juliaangelova.com/ 0888 650 609
Активен
neviadv
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: декември 21, 2010, 15:21:24 »

Здравейте момичета,
Скоро си правих пробен грим и прическа. Нещо обаче ме притеснява в грима и не мога да разбера какво. Качила съм снимки в галерията, много ще съм благодарна ако изкажете мнения и препоръки.
Мерси предваритлено  smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #215 -: декември 21, 2010, 15:39:19 »

 neviadv, каква е била идеята ти за сватбен грим? Мога да ти кажа на мен какво ми допадна и какво не, но то може да не съвпада с твоята идея за сватбен грим. Прави ми впечатление, че много хубаво са уцелили цвета за лицето, кожата изглежда свежа, направо сияе. Устните са също хубаво оформени и с подходящ цвят. Мен ме смущава само начинът, по който сенките за очи са сложени. Да не би целта да е била да се получи "опушен" грим около очите в сребристо?
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #216 -: декември 21, 2010, 15:40:07 »

Според мен това не е твоят цвят (на сенките имам предвид). Мисля, че трябва да са в малко по-топли цветове и не мога да разбера дали имаш руж, но ако има е много слаб, а ако няма, мисля, че ще е добре да имаш нещо розовко на бузките си smile Иначе лицето ти изглежда много свежо good
Активен
neviadv
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: декември 21, 2010, 15:55:58 »

neviadv, каква е била идеята ти за сватбен грим? Мога да ти кажа на мен какво ми допадна и какво не, но то може да не съвпада с твоята идея за сватбен грим. Прави ми впечатление, че много хубаво са уцелили цвета за лицето, кожата изглежда свежа, направо сияе. Устните са също хубаво оформени и с подходящ цвят. Мен ме смущава само начинът, по който сенките за очи са сложени. Да не би целта да е била да се получи "опушен" грим около очите в сребристо?
Наистина целта беше "опушен грим", а цветът го решихме в сиво, понеже втория цвят на сватбата е сребрист. Разбира се не е задължително да е сив, но аз пък никак не харесвам кафявата гама, така че другия ми вариант е розово. Чудя се да си правя ли при друг гримьор пробен или простона тази гримьорка да и кажа да смени цвета в деня на сватбата  pardon
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #218 -: декември 21, 2010, 16:14:46 »

 "Последната редакция" на сватбения ми грим беше точно като твоята  Wink Първоначално бях настроена много против "опушен грим", както и сребристото. Може би, защото първият ми пробен ме стресна-беше силен, а аз се гримирам леко в ежедневието.
 Доколкото забелязах имаш кафяви очи, нали? От свой опит мога да кажа, че сивото подхожда на такъв цвят очи. Дори и искрящо сребристото. Обаче не и когато сенките са поставени по този начин. Накратко така светлосиво-сребристо изглежда като петна около очите ти(макар да е старателно поставено). Защо не опитате с по-тъмни тонове на сивото? За мен гримьорката избра тъмносиво и розово. Слагам 3 снимки в галерията си, за да видиш за какво ти говоря. Едната е чернобяла, ала на нея си личи контраста на цветовете на клепачите.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: декември 21, 2010, 16:28:08 »

Според мен опитаи и друга гримьорка, не мисля че начина, по които са нанесени сенките е подходящ за твоята форма на лицето, според мен трабва формата да е по издължена, също мисля, че веждите са подчертани доста странно  pardon
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #220 -: декември 21, 2010, 19:54:33 »

Според мен също цветът не е подходящ...Била си облечена в тъмно на грима, а ако си сложиш и бялата рокля ще изпъква още повече. Аз си те представям в нещо в розово-лилавата гама. Стои много нежно, според мен, и такъв трябва и да е сватбеният грим...пак може да е леко опушен, но в тези цветове изглежда съвсем различно. СПоред мен опитай друго и прецени... give_rose
Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: декември 22, 2010, 10:27:00 »

Намен това сивото ми идва малко дискотечно... казвам два снимки в галерията си - едната е моята другата на кумата от сватбата и двете сме с опушен грим, аз съм с розово и черно, а тя в лилаво...
Активен
neviadv
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: декември 22, 2010, 10:39:53 »

Момичета благодаря ви за отзивчивостта и искреността. Със сигурност ще пробвам друг грим.Аз също си мисля за розово или светло сиво, а "опушеното" да е дискретно, само покрай миглите. Ще говоря със същата гримьорка, че тя ми е и фризьорка за сватбата. Ако не се разберем с нея ще потърся друг гримьор. Мерси още веднъж.  girl_wink
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #223 -: декември 22, 2010, 15:52:24 »

Според мен ако е подходящи цветове може да не е само около миглите...в смисъл, че може да си е в края на клепача и няма да изглежда грозно...Но се ориентирай към по-свежите цветове. А пък и не е задължително гримът ти да е в цветовете на сватбата. Моите цветове са бяло и резеда, но също мисля да съм с нещо розово или лилаво (светли тонове)....Зелените ми очи ще се вписват с интериора  DANCE
Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: декември 22, 2010, 15:57:24 »

И аз подкрепям мнението на Mariaid , няма нужда да е в тоновете на сватбата.. моята беше в оранжево, прасковено и жълто, а аз бях със розово и черно грим и розов лак smile
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines