Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:50:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Гримът - 4 "  (Прочетена 161295 пъти)
 
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #165 -: септември 03, 2010, 07:18:17 »

Milataa  give_rose , благодаря ти много за комплиемнта.
Аз искам изразителен грим,но не опушен,защото мисля,че не  ми отива, пък и моя годеник е един взискателен и "вещ" по въпроса.
Аз като цяло съм решила как искам да изглеждам .... остана да си намеря и фризьор.
В галерията съм сложила снимки на русо момиче-за прическата и тъмнокосо с прибрана коса за грима.
Мисля,че такъв ще ми отива smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: септември 03, 2010, 07:25:36 »

И гримът и прическата ми харесват много BacuTy ,моите поздравления за добрия избор. Bravo
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #167 -: септември 03, 2010, 20:21:04 »

Върнах се от пробен грим.
Наистина момичето отговори на всичките ми капризи.
Но аз се възприех с нещо... с което и сама мога да се справя и почнах да се чудя струва ли си да ги дам тези пари или да се направя сама.......
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: септември 03, 2010, 21:41:51 »

Моят съвет е да се гримираш сама и да се снимаш - да видиш как стои на снимки този грим, това е по-важното! И ако е добре - не се замисляй да се справиш сама, аз самата след всички пробни гримове се чудих дали да не се гримирам сама, понеже при никой не се получи ефекта - като се видя и да кажа уау smile Просто човек е свикнал да се възприема по един начин и нещо по-различно лично мен ме кара да се чувствам неуверено...
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #169 -: септември 04, 2010, 00:32:18 »

Според мен, щом се чудиш, се направи сама, в противен случай, при такива колебания, които имаш, гримьорката ще излезе накрая виновна и ти ще се чувстваш недоволна, че си платила, а не се чувстваш уверена в крайния резултат ...
Активен
Enti
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #170 -: септември 05, 2010, 10:12:32 »

Преди няколко дни ме изненадаха с пробния грим и бяха извикали Джули у дома преди моминското парти (за което също разбрах в момента, в който влязох в заведението) smile
Плюсовете на грима бяха следните: на снимки излиза прекрасно, не ми се омазни изобщо лицето, иначе лъсвам на 1-вия час, очите ми останаха перфектни до 6 сутринта (тогава се изтрих), лицето също щеше да е такова, но стрийптийзьорите се погрижиха да не остане нищо girl_wink, гримът беше опушен, на живо изглеждаше по-умерен, на снимките се открояваха доста очите. Не мисля, че някой може да смеси фдт, пудра и руж и да знае къде да е по-светло, къде по-тъмно. Това си е работа само за професионалист. Иначе и аз в ежедневието ползвам всичко и то от доста добри продукти, но не бих си позволила никога за такова събитие да сложа моите гримове.
На мен Джули също ми каза, че обича булките й да са по-нежни, при което аз пак реагирах уплашено, че предпочитам да не съм от най-нежните smile Но тук се има предвид да не е много черен грима и много цветове ярко натрупани. Все пак това е бяла рокля...Смятам, че количеството на грима ще е същото, просто смесването на цветовете и преливането ще е по-плавно.
Иначе времетраенето със слагането на миглите беше макс. 40 мин (+ 3г ми син скачаше около нас и трябваше да му обръщаме внимание)

« Последна редакция: септември 05, 2010, 14:42:39 от Enti » Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #171 -: септември 05, 2010, 12:59:04 »

Enti - абсолютно подкрепям мнението ти, че това, което може да постигне добър професионалист, човек сам не би могъл и като трайност и като стил и като съобразяване с предназначението на грима за камера/снимки/сцена и т.н. Но това е решение, което всеки лично си взема и ако не е убеден в него или не знае какво иска, ще е винаги недоволен и накрая ще обвини гримьора и ще се чувства набутан, от тази гледна точка е по-добре сам да се оправя ... Самите гримьори се пазят от такива клиенти. Колкото и момичета да кажем, че по-добро няма от професионалния грим за специални събития, ако BacuTy не е била на 100% очарована от резултата при гримьорите, при които тя е ходила и си мисли, че сама ще се справи, то и да отиде при професионалист, накрая пак няма да е доволна ...
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #172 -: септември 05, 2010, 17:13:24 »

BacuTy, моят съвет е да се довериш на професионалист от гледна точка на това, че не се знае до колко ще си спокойна през сватбения ден. Аз например реших да се гримирам сама за абсолвентския си бал, но след едно несполучливо посещение при една фризьорка така се бях ядосала, че единственото, което успях да си сложа беше червило и спирала...
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #173 -: септември 06, 2010, 08:11:51 »

Момичета, колко време по-рано ангажирате гримьор?  blush Аз засега съм се спряла на Джули или Слав, но още не съм 100% сигурна кой да избера. А пробният грим при професионалните гримьори си се заплаща както този в деня на сватбата, предполагам? Или греша?
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #174 -: септември 06, 2010, 08:19:39 »

За тях двамата специално поне 3-4 месеца по-рано, още повече, че така като гледам сватбата ви ще е покрай баловете. Мисля, че началото на годината ще е подходящо да им звъннеш. До колкото знам те не правят пробен грим, т.е. и двата пъти ще си платиш като за официален грим - 60-70 лв.
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #175 -: септември 06, 2010, 18:37:07 »

Благодаря ви момичета за съветите . smile
Аз не съм се отказала от професионалния грим и утре имам пробен там, където правиха сестра ми за бала й. И колкото повече мисля за предния си пробен грим толкова повече се разубеждавам,че е моята nea
Аз обичам кожата ми да има естесвен вид, а преди да "попие" бях като набрашняна...
На нещо такова съм се спряла.smile


* хмхмхм.jpg (68.81 KB, 720x540 - видяно 226 пъти.)
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: септември 06, 2010, 20:06:13 »

Много нежен грим, дано намериш твоята гримьорка! Има нещо друго за грима - всяка от нас има изградени навици на гримиране, които възприема за добри, но които не са особено подходящи за конкретното лице. Аз самата като се гледам по снимки, се изумявам как съм се гримирала. Така че, ако гримьорът е добър, трябва да намери най-подходящия грим за твоето лице и да подчертае всичко красиво в него...Успех smile
Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #177 -: септември 07, 2010, 12:15:11 »

Доколкото аз съм чувала, такова понятие като пробен грим няма. Гримът си е грим. А ние си го рпавим пробно преди сватбата, за да уточним детайли и да се харесаме разбира се. Също така много е важно и гримьорът да работи с професионални гримове, защото те са много по-трайни. Успех момичета!!! Аз си имам своя гримьорка, на която безпрекословно се доверявам. Винаги отивам при нея и казвам само какъв е повода, какъв ефект искам и дотам. Досега не ме е разочаровала smile

Успех на всички!!!
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: септември 08, 2010, 11:22:03 »

Разбирам колебанията на момичетата относно пробния грим, но бих искала да потвърдя изразеното дотук мнение, че за подобни събития професионалният грим е най-добрият избор. Това обаче не означава, че всеки професионален гримьор ще се справи добре на вашето лице. Аз например ходих при двама различни на проба, тъй като първия път меко казано не бях очарована.
За сватбения си грим се спрях на Слав и мога с чисто сърце да кажа, че това беше едно от най-добрите решения, които взех покрай сватбата.
Аз съм човек, който почти не се гримира – в смисъл, "гримирам се" често, но съвсем малко. Имах впечатлението, че силен грим не ми стои добре, но Слав промени мнението ми изцяло. Този човек е художник, артист, както щете го наречете, но изкара наяве най-красивото в лицето ми! Не съм си мислела, че мога да изглеждам така...
За илюстрация качвам няколко снимки, едната е преди грима (по-точно в началото му, но в галерията имам и други "негримирани" снимки), а три са след... Това сама нямах никакъв шанс да го направя, да не говорим колко бях нервна тогава. Предполагам, че ако трябваше да се гримирам сама, не само нямаше да изглеждам така, но и щях да съм изпаднала в истерия.  smile
Активен
cinderella_11
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #179 -: септември 08, 2010, 14:04:12 »

asseto, много хубава булка си била. И гримът много ми хареса, но ми се струва че пробния ти грим се различава от официалния. Вторият по ми харесва! Наистина професионалния гримьор си е професионален гримьор. Успял е да изтъкне хубавите ти черти.  smile
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines