Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 26, 2024, 18:19:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Гримът - 4 "  (Прочетена 156594 пъти)
 
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #60 -: март 12, 2010, 15:27:42 »

Ако може и аз да задам тук едно въпросче ! Моето дълготрайно червило е точно на Макс Фактор и ми пада на люспички направо от устните- дали ви се е случвало нещо такова или може би аз не се го слагам правилно?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: март 12, 2010, 16:06:09 »

аз, както казах ползвам Гош и въобще не ми пада, не мога да го махна даже с толатено мляко, пише че се маха със специално олио, единствено ако ям много мазни неща леко се поизтрива и то като го търкам много със салфетка
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #62 -: март 12, 2010, 16:25:22 »

Момичета, още утре тръгвам на лов за такива червила. Страхотни сте! Благодаря ви!!!  give_rose

Сега се сетих, че като бях много малка, майка ми имаше едно червило, зелено на цвят, но червено като се сложи и то не се триеше с нищо. Братчето ми веднъж с един приятел се нарисуваха като индианци и не можахме да ги измием, та ходиха на следващия ден на даскало с "цветовете на войната".  smile Със сигурност идеята е добра.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: март 12, 2010, 16:32:18 »

И аз ги помня тези химическите червила , и аз много се бях наклепала  tease
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 12, 2010, 18:40:12 »

Ако може и аз да задам тук едно въпросче ! Моето дълготрайно червило е точно на Макс Фактор и ми пада на люспички направо от устните- дали ви се е случвало нещо такова или може би аз не се го слагам правилно?

luci, ако ти е старо червилото започва да пада така, точно както казваш. Моето след няколко месеца, когато беше остаряло и то така започна да пада. Или ако е седяло дълго време в магазина. Затова внимавайте откъде купувате - избирайте места, където има голям оборот и е сигурно, че зареждат често.

Още една причина да ти пада на люспи - ако го слагаш върху омазнена кожа или нечиста кожа. Например ако си мажеш устните преди това с вазелин или крем. За обикновени червила няма проблем, но за дълготрайните е пагубно.

Трето, стъпка две (гланцът) е хубаво да я сложиш два три пъти през деня, за да се освежи цвета отдолу и да се запазят устните ти хидратирани. Иначе остава само сухият долен пласт и може да започне да се люпи.

Относно химическите червила от едно време, тези нямат нищо общо с тях. За вредата от химическите червила след като ги махнаха от пазара имаше цели статии.
« Последна редакция: март 12, 2010, 18:58:49 от Ariel » Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #65 -: март 15, 2010, 15:02:10 »

Ariel, благодаря много за насоките! При мен явно е от "старост", защото като ми го подариха го мацнах веднъж и после чак след месеци се сетих отново за него! Значи ще бягам да си търся новичко! Wink
Активен
gabi_sl
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #66 -: март 20, 2010, 19:40:42 »

Здравейте бъдещи булки, казвам се Габи Славова и съм професионален гримьор, работя във Варна Добрич и София, пиша ви тук защото този месец Март и следващият- Април, можете да се възползвате от БЕЗПЛАТЕН пробен грим със ПРОФЕСИОНАЛНИ продукти, като това не е задължаващо да се обърнете към мен след това за самия повод. 
Можете да видите работата ми тук- www.artaby.com   
и ако някоя от вас има интерес може да ми пише на мейла който е даден в сайта.
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: април 29, 2010, 14:59:15 »

Аз бях решила да се гримирам сама. Дори се бях залетяла да си купувам професионална козметика на Kryolan, но моите близки успяха да ме убедят, че има вероятност да съм притеснена в последния момент и да ми се разтреперят ръцете.  girl_impossible Размислих и реших да се доверя на гримьорката Аделина Цанева. Някой може ли да сподели отзиви за нея?  smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: април 30, 2010, 08:46:22 »

Някой правил ли си е грим при Минка ,сестрата на Гаро Папазян в Пловдив?интересувам се  за отзиви за нея и цени
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: април 30, 2010, 12:23:30 »

roumyana, моята кума и още една приятелка си правиха грима за сватбата при нея. Беше миналото лято и се спряха на нея, защото Слави беше отказал тогава клиенти. Доволни бяха......но спрямо работата на Слави, няма база за сравнение...... Слави си е №1
Иначе цената беше 50 лв
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 30, 2010, 12:36:26 »

даааа, то ако ще е толкова по-добре Слави, все пак и за мен той е номер 1  smile
Понеже  ще ставам кума и ми се щеше да си направя грим, но по-евтин, който все пак да става, та за това търся алтернативи, то и булката ще се прави при Слави по моя препоръка, но се чудя Wink
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 02, 2010, 01:32:35 »

Аз бях решила да се гримирам сама. Дори се бях залетяла да си купувам професионална козметика на Kryolan, но моите близки успяха да ме убедят, че има вероятност да съм притеснена в последния момент и да ми се разтреперят ръцете.  girl_impossible Размислих и реших да се доверя на гримьорката Аделина Цанева. Някой може ли да сподели отзиви за нея?  smile
Един от вариантите ми е тя, но като гледам се справя и то все с лица от екрана, така че....важното е да се иде на пробен грим
Активен
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #72 -: май 02, 2010, 03:49:57 »

Здравейте момичет  smile
Исках да попитам конкретно момичетата от Пловдив някоя от вас знае ли нещо и дали е ползвала Минка Петрова. Една моя приятелка доста ми я похвали, разгледах и и нещата вав интернет, но ми се искаше мнение от някой с  pleasantry опит pleasantry да сподели мнение. Аз така или иначе ще отида на пробен грим преди сватбата, но все пак....... Wink Благодаря предварително. give_rose
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 10, 2010, 19:47:12 »

Малко е тъпо, защото за да не оспамвам темите, ще напиша почти едно и също, но все пак. В галерията качвам снимки на пробния ми грим. На мен ми се струва, че има какво да се желае. Ще ходя на още 1-2 места да сравня и пак ще се включа.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #74 -: май 10, 2010, 21:14:54 »

velvet , аз ще бъда съвсем откровена. Прическата много ми допада , всеки има вкус и тук се покрива с моя. Когато гледах снимките забелязах само прическата , а гримът все едно ти си си го правила. Не личи , че е професоинален грим. Аз не бях ходила до момента при професоиналист за грима специално и веднага видях разликата.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines