Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 16, 2024, 12:38:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Гримът - 4 "  (Прочетена 160979 пъти)
 
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: февруари 26, 2011, 19:08:15 »

Аз май май ще се гримирам сама  blush ще си намисля някаква визия и започвам да  репетирам!Ако нещо не се одобря ,ще си търся специялист .
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: февруари 26, 2011, 19:18:01 »

Panteryx, значи като мен Wink Аз мисля до сватбата да се заредя с най-необходимото като гримове и да почвам да тренирам - така или иначе малко гримове не са ми излишни, а поне ще се направя както се харесвам blum
Активен
shosheto
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #257 -: февруари 27, 2011, 10:52:38 »

Момичета, някоя от вас гримирал ли я е Кирил Чалъков? Какво ви е мнението за него, какви пари взима за грим за сватба?
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #258 -: февруари 27, 2011, 16:26:52 »

До колкото знам на Джулия винаги трябва да се напомня, например предния ден, защото е доста заета.

 Oh my ... Наистина ли? Добре, че каза, защото единственото, което тя ме помоли след разговора ни беше да й пратя смс с деня и часа...Сега се притесних да няма дублиране на часове или нещо такова... crazy
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #259 -: февруари 27, 2011, 17:33:26 »

Доста непрофесионално ми изглежда да трябва да напомням на гримьор, че на следващия ден има час с мен... nea
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #260 -: февруари 27, 2011, 18:14:01 »

 Професионално или не, съгласна съм за необходимостта от напомняне. Още повече, ако самия/та гримьор/ка е поискал/а това. Мен например обаждането предния ден(трябваше да се видим тогава за доуточнение, но не се случи), не ме спаси в самия сватбен ден от неприятни изненади. Така че, обаждайте се. Това наистина са заети хора, всичко се случва. Особено по натоварените откъм сватби дати в по-големите градове гримьорите тичат в рамките само на един предиобяд  на 4-6 и повече адреса или имат булки в салоните си на всеки половин час. Грешки, разминавания, дублиране на часове действително са възможни. Затова-напомняне и да не ви пука, каквото и да се случи!
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #261 -: февруари 27, 2011, 19:43:42 »

Ооо, аз не казвам да не се обаждат...обаждайте се щом ви е помолил гримьора...просто за мен това е непрофесионално и аз не бих си записала час за гримьор или фризьор, който не уважава работата си с мен и трябва аз да му напомням...ще кажеш, че аз не съм клиент...а той е папата примерно...надявам се да не се хващате за думите ми и да сте разбрали идеята.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #262 -: февруари 28, 2011, 17:55:50 »

То лошо няма стига да предупреждават, че искат да им се напомня... crazy
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: март 01, 2011, 02:09:55 »

michelle го е написала много точно! good Според мен е напълно нормално да се обадиш и потвърдиш всички услуги, които си резервирал.
Относно това дали може да се гримираш сам...според мен не би се получило. Първо заради гримовете, които ще се ползват. За да бъде гримът целият ден такъв какъвто го искаме е необходимо гримовете да са професионални. Те са подходящи и много повече за снимките. Освен това, за да изглеждаш така както искаш трябват умения и познания относно кое е правилното и подходящото нанасяне най-малкото за твоето лице. Аз съм посещавала курсове за грим и между другото имам професионални гримове на Криолан, но не бих рискувала. Все пак всеки знае най-добре за себе си, разбира се! pardon
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: март 01, 2011, 02:23:14 »

Аз също смятам, че за този ден е добре да те гримира професионалист - точно както Monikamaria е казала. Качеството на гримовете, които имат професионалните гримьори е нещото, заради което ще имам гримьор. Все пак гримът трябва да е много траен - снимки цял ден и цяла нощ. А иначе аз не обичам да се клепам много - най-много спирала и леко червило и толкова /а в повечето дни даже ги забравям и тях/.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: март 01, 2011, 02:55:26 »

И аз не се гримирам всеки ден. Слагам тониращ крем и гланц (членувам в Анонимните Гланцохолици направо sarcastic). Гримирам се само, когато отивам на заведение. Но сватбата е специален ден! Той не е просто едно ходене на дискотека.  Girl_hide
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: март 01, 2011, 10:31:31 »

Естествено е, че е по-добре да се довериш на професионалист за грима - споделям това мнение. Само че е важно и да намериш професионалисти, чиято работа харесваш и които споделят твоите разбирания за грима в твоя сватбен ден... Аз поразгледах работата на най-известните гримьори, поне най-популярните тук във форума и изобщо не съм впечатлена - нито от работата им, нито от цената. Може и да премисля до Деня, допускам и този вариант, вероятно просто ще се разтърся за други професионалисти.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: март 01, 2011, 15:42:07 »

soulless, това, което казваш е много вярно! good Чувала ли си за Зоран Коцов? Или иначе казано Зоки. Имам подозрение, че неговата работа може и да ти хареса. Той прави много нежни гримове. Познавам го лично, бяхме в една компания преди. Доста е добър, виж работата му в интернет. good
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: март 01, 2011, 19:31:59 »

Момичета видях, че коментирате Слав и Слави Стоянов- двамата са различни. За Слав нищо не мога да кажа, даже не съм убедена, че е от Пловдив, но пък за Слави Стоянов мога да кажа, че е най-добрия в този град (виждала съм булки, модели, певици гримирани от него). Аз лично се спрях на него и ще го резервирам за моята сватба, а цената не е никак висока за това, което предлага, като се има предвид, че гримира много известни личности (ако някой се интересува да ми пише на лични, защото мисля, че не е етично да я коментирам тук smile
Аз се интересувам. Интересувам се и с каква козметика работи.
Активен
mielle
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #269 -: март 02, 2011, 16:30:34 »

За Слав не знам с каква козметика работи, но бях на една сватба, на която беше гримирал булката и гримът й беше страхотен. Много й отиваше, беше естествена и най-важното е, че гримът й не мръдна до 4-5 сутринта  shok а не го е подновявала, защото беше на дансинга нон-стоп  danceg
за съжаление обаче за мойта сватба няма да е в България sad
А държа да ме гримира професионален гримьор, защото не искам да лъщя на 100% от снимките ми, все пак ще е лято...
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines