Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 01:10:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Гримът - 4 "  (Прочетена 161096 пъти)
 
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: януари 07, 2011, 23:38:40 »

Момичета, някой ползвал ли е услугите за грим на студио Miroir? Смятам да ползвам тях за прическата. Имам позната там и мисля, че ще се чувствам добре в ръцете на близък (макар и не толкова) човек. Предлагат и професионален грим, но от снимките нещо не мога да се ориентирам как се справят.
И още едно въпросче. На сватбата мисля да комбинирам бяло с шампанско и бордо за декорация в ресторанта и поканите. Не си представям обаче това като цветове за грим.  crazy
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: януари 07, 2011, 23:42:32 »

Момичета, някой ползвал ли е услугите за грим на студио Miroir? Смятам да ползвам тях за прическата. Имам позната там и мисля, че ще се чувствам добре в ръцете на близък (макар и не толкова) човек. Предлагат и професионален грим, но от снимките нещо не мога да се ориентирам как се справят.
И още едно въпросче. На сватбата мисля да комбинирам бяло с шампанско и бордо за декорация в ресторанта и поканите. Не си представям обаче това като цветове за грим.  crazy
Не е задължително да си гримирана в същите цветове. Ако украсата е в жълто няма как булката да е с жълти сенки. Това не бива да те притеснява изобщо. Направи си пробен грим за да няма изненади в деня на сватбата.  good
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #227 -: януари 08, 2011, 12:33:30 »

unicusbg, то не е задължително да си със същите цветове и в грима, пък и кой ли би забелязал, ако не си или ако си със същите. Но иначе пробвай с жълти сенки, аз редовно си се гримирам с жълти и много се харесвам. Пробвай, виж се, пък после му мисли, ако толкова държиш да са еднакви с цвета на украсата.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #228 -: януари 10, 2011, 11:51:58 »

Момичета, започнахте ли вече да си уговаряте срещи с гримьорите? Аз се чудя дали да звъня вече...Все пак по-известните са със запълнен график от рано май  crazy А пробния грим кога го направихте? Защото ако звънна отсега предполагам ще трябва да си запиша час за пробен грим този месец, а ми се струва май раничко...
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #229 -: януари 10, 2011, 13:16:35 »

Няма какво да му мислиш, а си звъни good Аз вече си записах час при Джулия и тя ми каза, че вече много и звънят за часове през май заради баловете.
Активен
neviadv
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: януари 10, 2011, 16:09:35 »

Здравейте,
И аз след много чудене си записах час за Джулия, но проблема е че в същия ден има по-късен ангажимент и при мен може да дойде в 12.30ч. Та се чудя не е ли прекалено рано, понеже "вземането" ще е в 15ч. ? Дали няма да ми поостарее грима дотогава ? Пък и редно ли е да карам фризьорката ми да идва още по-рано, защото нали прическата е преди грима !? girl_impossible
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #231 -: януари 10, 2011, 16:18:48 »

По принцип е хубаво прическата да е преди грима, но не е задължително. Ако мислиш, че е по-добре, извикай фризьорката си след грима и така ще си готова в 15 часа. Но дори и да си готова към 13,30 с всичко, не смятам, че нещо ще стане на грима ти. Сега няма жеги, няма да се потиш и така да рискуваш нещо да се размаже, а и тъкмо ще имаш време на спокойствие да се облечеш, да изпиеш едно кафе и да дойдат да те вземат good
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: януари 10, 2011, 16:21:57 »

neviadv не мисля че това е твоя грим. Нито твоите цветове, нито формата на поставяне на сенките(ако мога така да се изразя)... Според мен потърси друг гримьор. Аз веждите ти не мисля че трябва да са така подчертани, това се прави на тънки вежди, а твоите са си нормално. Защо така ги е направила?! Не се обиждай, че така директно ти оворя. Без грим според мен ще си 10 пъти по-добре отколкото с този. Според мен ще е хубаво да се подчертае красотата на лицето ти, а не да те намажат със 100 тона сенки и молив за вежди и ти да не се виждаш под тях. И за прическата, малко  Offtopic мислила ли си за някакъв акцент отпред, някакъв бретон, спуснат кичур, знам ли и аз, или някакъв аксесоар smile Отзад е много хубава прическата, но отпред изглежда по-обикновена. Роклята е трепач, страшно красива и много хубаво ти седи според мен smile

За ранния час на грима, мисля че няма да е проблем. Знам че Джулия прави много хубав грим и мисля че трябва да ти издържи и цялата вечер след взимането, така че това не бива да те притеснява според мен smile Ааа, да, и друго исках да кажа. Аз бях навита на рокли и през това време ми правиха грима, а после ми довършиха косата. Така че не мисля, че има проблем ако първо ти направят грима, а после косата smile

Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #233 -: януари 10, 2011, 16:43:13 »

Не съм била на пробен грим, но тя ме е гримирала веднъж по друг повод и знам как работи. Според мен някъде около 13 - 13,30 е добре като час. Ние трябва да сме в гражданското в 16.40 и аз си записах час за 13 часа, но при нас снимките ще са преди церемониите, т.е. аз пресметнах, че трябва да ме вземат около 14,30 часа, за да имаме около час време за снимки и аз трябва да съм готова с гримове, прически и обличане до 14,00 най-късно smile Самото гримиране е около 30-40 мин. Ама и аз как го обясних, дано си ме разбрала  blush
« Последна редакция: януари 10, 2011, 16:46:38 от Тiama » Активен
neviadv
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: януари 11, 2011, 11:33:30 »

Благодаря ви много за отговорите и съветите.
Капризче, много ценя откровеността ти.... остава ми още съвсем малко време и почвам да се шашкам и притеснявам за всякакви неща. Благодарение на вас ще си потвърдя часа за Джулия, за да не рискувам грима си, а ако трябва ще стоя като "изтокана" един час докато ме вземат  crazy
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #235 -: януари 11, 2011, 13:00:30 »

Честито! За мен честно казано, може и без пробен грим, най-малкото, защото доста момичета казват, че пробният им грим е нямал нищо общо с този от деня на сватбата. Тогава имаш и прическа, и рокля - може да се създаде една цялостна концепция. Хубавата страна на пробния грим е, че можеш да видиш как работи човекът и да прецениш дали ти харесва, но според мен специално за Джулия има доста снимки на булки, по които можеш да се ориентираш. Прецени си, ако имаш финансова възможност, няма нищо лошо да пробваш good
Активен
AnitaP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #236 -: януари 11, 2011, 15:22:31 »

Момичета бихте ли ми препоръчали някой гримьор/ка за София, трябва ми за след около месец и досега не съм ползвала услугите на такъв, към кого да се обърна, къде се ходи за пробен грим, някакви телефони или адрес. Благодаря  give_rose
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: януари 12, 2011, 12:01:13 »

Привет и в тази тема, дами! smile
Четях, четях дълго, пък реших да се включа.
neviadv, и аз смятам че това не е твоя грим. Дори съм сигурна, че ако се гримираш сама ще бъде по - сполучливо. Може би Капризче е права и за метода на поставяне на самите сенки и за веждите. Бъди чиста, акцентирай на миглите, така окото ти ще е по - отворено, пробвай и мигли ако щеш. smile
На мен някой може ли да ми препоръча добър гримиор тук в Пловдив? Аз си нямах и идея, дори че ще ми трябва такова чудо на чудесата. По принцип не ми утива почти никакъв грим, сякаш каквото и да сложа ме загрозява, или може би аз не си го правя като хората. Засега съм се спряла просто на лек тен от солариум и вграждане на мигли...
някой да посъветва нещо... дори незнам какво би ми утивало, харесвам сенки, но незнам дали на моето лице не стоят смешно.  sad
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #238 -: януари 12, 2011, 12:08:10 »

 manuela_dobromir, за този гримьор съм чувала много добри отзиви:

http://www.slavistoyanov.com/bg/

 А булките, които съм виждала, гримирани от него, изглеждат просто невероятно!
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: януари 12, 2011, 12:22:35 »

о, евала на човека! страхотен гримьор! дано само не ми излезе през носа, сигурно ще е скъпичко... гразгледах галерията, много красиви снимки и грима е уникален, май винаги на мъжете им се е отдавало повече да гримират... и готвят  danceg
благодаря ти за информацията, беше много полезна!
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines