Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:50:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Гримът - 4 "  (Прочетена 161293 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #150 -: август 18, 2010, 11:39:43 »

 И аз така си мислех-че ще издържи. Да, пробвах при друга, но не стана добър резултата откъм цветове. Там нямах подобен проблем. Единствената ми надежда е, че пробният не е бил толкова стабилен, но ме плаши как ли ще изглежда в сватбения ден, ако тогава го направят такъв?
 Ariel , marchela , благодаря ви  give_rose И аз си мислех за този фиксатор. Притеснява ме дали ако вземе мерки да е по-траен няма да стане нещо, което няма да ми хареса?
 gudrun , лошото е, че вече няма как да пробвам още. На километри разстояние съм  sad Ясно е, че ще рискувам, пък ако трябва сама ще се гримирам отново после  sad На теб ти благодаря сппециално за препоръката на лични   give_rose
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: август 18, 2010, 17:34:10 »

michelle, ами надявам се, че няма да има странични ефекти. Ето какво пише за продукта на Кларинс:

- Silica microspheres reduce the appearance of shine throughout the day.
- Grapefruit and Vitamin C extract revives make-up colour and restores radiance.
- A precise micro-spray system imparts gentle feelings of instant freshness.
- A Protective 3D film-forming polymer creates an invisible, highly-resistant protective screen, helps maintain the hydrolipidic film, sets make-up and prolongs flawless complexion.

3D полимер запечатва грима. Мисля, че това е точно, от което имаш нужда.
Активен
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #152 -: август 18, 2010, 20:36:10 »

Аз се насочих към професионалната козметика МАС!От няколко месеца се снабдявам с нещата,които ще ми трябват,така че да съм уверена и спокойна ако се гримирам сама...
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: август 20, 2010, 08:42:03 »

Michelle, и моята кожа се омазнява много на определени участъци. Аз си бях направила два пробни грима, но това беше още пролетта, така че нямаше как да добия съвсем ясна представа какво ще стане с грима в жегата през лятото. Бях предупредила и двете гримьорки за омазняващите се участъци. Едната, на която в крайна сметка не се спрях, ми предложи кърпички. Тъй като обаче се спрях на другата, ми беше неудобна да ида само за кърпички, а не знаех откъде мога да намеря. Та, просто се оставих в ръцете на гримьорката. Истината е, че нямах някакви проблеми с грима. Единствено 2 пъти си сложих червило. За пудра изобщо не ми дойде наум в цялата еуфория  tease Като гледам снимките, има някои моменти, в които са се появили малко лъскавини по челото, но не е нещо грозно и фрапиращо  Wink
Това, което всъщност исках да кажа, е, че в този ден ти ще си най - красивата и най - щастливата (поне така се чувствах аз  blum) и дори евентуалната поява на някоя лека лъскавина няма да успее да ти съсипе настроението  girl_wink Затова моят съвет е да не позволяваш такива дреболии да те разстройват, а да се оставиш в ръцете на професионалистите и да се насладиш на последните дни от подготовката на този прекрасен и вълнуващ ден  good
Активен
cinderella_11
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #154 -: август 20, 2010, 11:30:15 »

Моята гримьорка ме беше предупредила да си взема пудра и червило или гланц да си освежа по-късно грима. Пробният грим ми изтрая доста дълго и затова не се притеснявах. И аз съм със смесена кожа и бързо лъсвам. И на сватбата се получи така, но съвсем леко и доста по-късно като се бяхме развихрили на дансинга. Тогава леко се напудрих и всичко беше ОК!

Но ако при теб, michelle, лъсването е било след втория третия час и то доста, то си заслужава да помислиш за друг вариант. Кърпички не съм ползвала, а и не са ми предлагали, но можеш да опиташ.
Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: август 23, 2010, 19:53:04 »

здравейте момичета. моята сватба е през май 2011, но относно гримът бих искала да Ви споделя няколко неща.
За омазняващата се кожа, бих ви препоръчала нещата на Клин § Клиърс зелената серия за измиване с ексфлуриращи чъстици, моята кожа се узпъва усезаемо в областта където се омазнява.Използва се за ежедневно измиване. Относно тези спрейчета за фикасиця, това е чист лак за коса, но в друга опаковка. Е не от тези за по 3 лева, а от тези от класа на Тафт с кашмир мримерно. Понеже средата ми е такава ми се налага често да съм със силен грим и то в продължение на 4-5 часа, винаги използвам фон дю тен, пудра и руж и, за да не се разваля пръскам с лак от околоо 20см разтояние както и сама си правя гримът.
В галерията ми има снимки без и със грим, както и с по-лек такъв. Вижда се къде точно се омазнава кожата ми, както и снимки с вечерен грим на дискотека и след като съм се прибрала от клуб (снимката с плитка като диадема и прибрана коса).
Активен
Hishten_pilec
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: август 24, 2010, 12:44:25 »

При мен пробният грим издържа дълго, но от пудрата след няколко часа се появи някакъв сърбеж. Ако се пипнех ми оставаше по ръцете. Някакви идеи за справяне с това?

И малко  Offtopic въпросче: как смятате да свалите грима и да развалите прическата в първата брачна нощ? Аз вече си представям как младоженецът стои до сутринта буден да вади фибички от косата ми, докато аз свалям сто и петдесет слоя фон дьо тен и пудра...  crazy
Активен
Gnometo
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #157 -: август 24, 2010, 14:13:53 »

Пробната прическа ми отне около 1 час в банята, много търпение и определено е препоръчително да държиш на болка  tease
На сутринта си открих още 3 фиби в косата crazy
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #158 -: август 26, 2010, 23:15:57 »

Някоя варненка може ли да ме снабди с координати на Маруся. Girl_hide
Извинявам се за спама,но Gnometo,гледам по снимката май сме на една дължина на косата каквва ти беше прическата smile
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #159 -: август 27, 2010, 16:51:02 »

 danceg
Благодарение на Milataa и аз си записах при Маруся .
Само,че единствения свободен час беше в 2 ,а ние трябва да се изнесем от нас в 3. huhhuh.gif
Понеже просто ще дойдат да ме вземат без каквито и да е ритуали, оркестри,обувки и барикади... дали е късно ?
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: август 27, 2010, 18:00:53 »

Радвам се, че съм била полезна smile Според мен времето е достатъчно - мин някъде е грима при Маруся/тя така ми каза на пробния, иначе в самия сватбен ден не бях при нея/ и 10 мин да се облечеш...От моя опит напълно достатъчно, при положение че ще дойде при теб на адрес. smile
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #161 -: септември 02, 2010, 08:26:50 »

И мен почна да ме тресе предсватбена треска вече май.
Почнах откровено да се терзая за избора на гримьорка.
Просто масово като гледам творенията и са... как да кажа мноооогооооо семпли по снимките...както аз си ходя в ежедневието.Но има и такива, които е правила така както аз искам.
И се чудя дали да я сменям или явно трябва ясно и точно да си кажа какво искам....

Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: септември 02, 2010, 09:14:11 »

И мен почна да ме тресе предсватбена треска вече май.
Почнах откровено да се терзая за избора на гримьорка.
Просто масово като гледам творенията и са... как да кажа мноооогооооо семпли по снимките...както аз си ходя в ежедневието.Но има и такива, които е правила така както аз искам.
И се чудя дали да я сменям или явно трябва ясно и точно да си кажа какво искам....


 Offtopic лично мое мнение е да и кажеш точно какво искаш и ако имаш някаква идея да и я покажеш, ако не е точно както си го представяш, да и обясниш какво точно искаш да е така и какво да промениш.
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: септември 02, 2010, 22:26:30 »

ВасиТy, при пробните фримове ме изнервяше силно изречението - ама как така по-силен грим, булката трябва да е семпла и нежна! Ама и аз като бях гледала снимки ...и повечето гримове ми се струваха като да ги няма - въпрос на личен вкус, но и аз харесвам по-изразителен грим, без да е много силен. В деня на сватбата ми се чувствах доста силно гримирана, а на снимките въобще мисля, че не изглежда така...Даже във форума съм виждала снимки на булки, гримирани с по-силен опушен грим и им стои невероятно, но зависи много от чертите на лицето, аз не можах да се харесам с опушен грим...Но май най-добре е  да отидеш със снимки на това, което харесваш и ако гримьорката е добра трябва да ти каже кое е най-доброто за твоето лице...Понеже един грим на една жена стои по един начин, на друга въобще не и стои... Но мисля, че с прекрасната си рокля си сложила основния щрих към красивата си визия:)
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: септември 03, 2010, 07:04:23 »

Да гримьорите са професионалисти ,но не всички и тъй като незнае човек на какъв улучва ,малко или много трябва да се довери и на собствената си преценка.Все пак на дали някой от момичетата тук, на които ни предстоят или вече е минала свадбата и са се сблъскали с тази фаза от приготовленията, не се е гримирвала сама и не е преценила кое до колко и утива.Ако изведнъж се направите корено различно ,е малка вероятноста да се харесате.Все пак трябва да има поне малко от вашия си стил на гримирване ,като добавите естествено нещо малко по специално.Смятам че така ще се получи най -добре.Успех в търсенето на подходящия гримьор и грим и дано удовлетворят напълно вашите изисквания. smile
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines