Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 13:48:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Гримът - 4 "  (Прочетена 153052 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« -: септември 09, 2009, 21:17:17 »

" Гримът - 3 част "
« Последна редакция: юни 28, 2010, 14:53:03 от Данитка » Активен
andreeva11
Любопитен
*
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 13, 2009, 12:13:54 »

Здравейте! След два неуспешни пробни грима, и аз най-накрая открих своя гримьор! Вчера бях на пробен грим и съм много доволна.  *YAHOO*Не знам дали мога да напиша тук кой е и в кой салон работи...
Активен
andreeva11
Любопитен
*
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 13, 2009, 16:54:07 »

Салонът е Dobo&Capelli / за Пловдив става въпрос / . Страхотно отношение и наистина хубав, професионален грим. Преди мен правиха друго момиче и тя също стана страхотна.
Активен
pepitta_84
Ентусиаст
**
Публикации: 67



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 15, 2009, 15:38:05 »

Ето ме и мен да ми видите грима малко не съм доволна но така е в последния момент като търсих гримьор
http://media.snimka.bg/4295/014844702.jpg
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 15, 2009, 15:51:35 »

Аз се гримирах сама и не съжалявам...сега си имам гримове..., а и главното ми притеснение как ще е горещо и ще се размажа не се случи.....защото валя дъжд цяллллл ден!/ей това вече не беше много хубаво/
« Последна редакция: септември 15, 2009, 15:57:47 от LOSHKA » Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 15, 2009, 17:28:30 »

аз също се гримирах сама. като голямата изненада за мен беше, че след жегата 40 градуса, гримът ми издържа без да се размаже цяла вечер smile
Активен
Pauliana
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #6 -: септември 20, 2009, 19:51:02 »

Здравейте, можете ли да ми препоръчте гримьор във Варна. Добър гримьор или гримьорка. и знае ли някой как върват цените?

Мног благодаря предварително smile
Активен
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #7 -: септември 29, 2009, 10:43:20 »

Аз ще се гримирам сама. В сайта на Есте Лаудер има три булченски визии с описание на продуктите и техниките на гримиране. Избрах си естествения вид, отидох в магазина в София и вече се снабдих с всичко необходимо. Получава се много красиво, вече няколко пъти пробвах.

Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #8 -: септември 30, 2009, 13:06:44 »

Здравейте, и в тази тема ще си позволя да дам един малък съвет, нещо за което не знаете и няма как да знаете.Ако имате наети професионални фотографи и оператори, и желаете на снимките и филма да изглеждате неотразимо, е нужно специално да осведомите своя гримьор.Може би не знаете , че грима в телевизията и киното се различава от този с който излизате на среща.За сватба обаче е нужно хем добре да изглеждате пред хората, хем пред камерите.В противен случаи много ще "светите" или лъщите на снимките и филма.Нужно е гримът да е нещо средно между двата способа.За съжаление обикновените квартални гримьори идея си нямат за какво става въпрос, много от тях и не разполагат с необходимите материали.Не случайно известните гримьори ходят с един голям куфар.Със сигурност искам да знаете че обикновен грим от 30лв, или самоделно направен в домашни условия може да даде впоследствие плачевен резултат.Нищо , че в огледалото изглеждате добре.
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 30, 2009, 14:33:26 »

Deliysky много "съвети", много чудо... след като си толкова запознат с абсолютно всичко, защо не си отвориш сватбена агенция? по принцип се предполага, че тези форуми са нещо положително и са да си помагаме. прочетох 10 твои мнемия и някак си звучат леко заядливо и надменно.
много е хубаво, че искаш да помогнеш, ама карай го малко по полека.
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 01, 2009, 08:30:29 »

Atsuki, браво за куража - аз не се гримирам често и заложих на професионален грим. Резултатът беше много добър по мое мнение. Бях помолила гримьорката да прецени какво червило да ми избере и че после ще го задържа за себе си - няколко пъти си слагах по време на тържеството и снимките, и така. Не се наложи да освежавам лицето като цяло или да попивам нещо излишно, въпреки че беше страхотна жега. Благодарности на Семи, справи се страхотно!  Girl_hide
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #11 -: октомври 01, 2009, 11:55:03 »

Аз не мога да се гримирам сама...просто съм ужасно некадърна в тази област...затова определено искам професионален гримьор...и то не от този тип гримьори, които са и фризьори и козметици...а някой наистина, който се занимава само с това. Моята сватба е чак юни и затова сега предимно ви чета   smile
Polia, изглеждаш страхотно ... много естествена и красива... give_rose
Активен
NansyCraft
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



« Отговор #12 -: октомври 03, 2009, 16:59:05 »

Поля гримът е супер!
Аз нямах късмет да ползвам професионалист и определено видях резултата в снимките. Чак ми става мъчно, и косата не ми се получи и определено момичета не правете компромис с външня вид,че остава само горчивина.
Активен
voyager
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #13 -: октомври 07, 2009, 14:59:57 »

На мнение съм, че колкото и добре да можеш да се гримираш сам, друго си е професионалиста. Не мога да се гримирам сама и затова заложих на гримьор. Аз уж всичко си бях организирала, всичко беше наред и в последения момент като настана един хаос... И вероятно щях да се появя на сватбата или без грим, или омазана. А така знаех ,че идва човека и няма мърдене.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 12, 2009, 21:14:15 »

Момичета относно грима веднага бързам да ви кажа че имах честа да се запозная с една от гримьорките на фолк дивата Ивана .  В събота Ивана имаше участие на една от сватбите и видях нагледно това момиче какви чудеса прави . Казва се Мария . Поговорихме на дълго и нашироко и разбрах, че  доста булки и други певици гримира . Работи със уникално скъпи и професионални гримаве
 които видях с очите си . Най интересното е че цените и ми се видяха доста нормални . За пробен грим 30лв. а за самия ден 60лв. Поне аз си мисля че цените са добри на фона на козметиката която ползва . Момичето е от Пловдив но доста пътува и затова доста време преди това трябва да се записват часове . Хубавото е че ходи и на място . Очаквах много по високи цени ,защото повечето гримьори на фолк певици и прочие взимат доста пари за това удоволствие . Може би и затова съм толкова очарована от нея ! Координати на лични да не ме подгонят модераторите .  good
« Последна редакция: октомври 12, 2009, 21:16:36 от NINA STYLE » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines