Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 06:44:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: препоръка-видео петър делийски и фото мартин алексиев  (Прочетена 5236 пъти)
 
petia67
Регистриран

Публикации: 1


« -: септември 03, 2009, 21:48:31 »

Искам да кажа едно голямо благодаря на моите фото и видео оператори на сватбата ми - видео петър делийски и фото мартин алексиев. Заслужава си да се доверите на тези момчета. Резултата от работата им е прекрасна.
Активен
none
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #1 -: октомври 10, 2010, 19:53:38 »

И аз съм много доволна от избора ни за видео  - Петър Делийски. Независимо, че се обадих почти в последния момент, всичко беше изпълнено както се бяхме уговорили - кое и как да се снима, какви да са песните за фон, обложка, меню и т.н. Никакви забележки! Мога само да благодаря за добре съхранените моменти от това незабравимо събитие! Благодаря! Bravo
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #2 -: август 19, 2011, 19:27:29 »

И аз съм много доволна от избора ни за видео  - Петър Делийски. Независимо, че се обадих почти в последния момент, всичко беше изпълнено както се бяхме уговорили - кое и как да се снима, какви да са песните за фон, обложка, меню и т.н. Никакви забележки! Мога само да благодаря за добре съхранените моменти от това незабравимо събитие! Благодаря! Bravo

Пепи е добър наистина, лично го познавам.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines