Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 16:36:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на anabella 03.10.2009  (Прочетена 17144 пъти)
 
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 05, 2009, 18:54:29 »

страхотни сте...много хубава булка си била...невероятна  Bravo Bravo Bravo
пожелавам ви много любов и семейно 6тастие...
и 4акаме снимките не ни забравяй  blum
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 05, 2009, 19:00:18 »

анабела,4естито ,4естито! ще 4акаме снимки и инфо give_rose  give_rose  give_rose като отдъхнете добре!
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 05, 2009, 22:11:11 »

Още едни красиви и щастливи младоженци от факта,че са семейство! weddingday Чакам с нетърпение още мноооого снимки и разказ след като си починете подобаващо! girl_wink
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 09, 2009, 14:23:25 »

Честито мило семейство. Пожелавам ви безкрайна обич и щастие да топлят сърцата ви всеки ден до дълбоки старини.  Нямам търпение да разгледам снимките ви. Макар и непрофисионална, се вижда колко красива си била.
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 15, 2009, 10:50:02 »

Здравейте момичета!

Първо да ви благодаря за хубавите пожелания! Ние се завърнахме от медената седмица още на 10-и, но така ме завъртя работата, че нямам време да се обърна. Какво да ви кажа, вълшебен ден. Всички, които са го изживели знаят, на тези, които им предстои - ще се уверят.

Всичко започна с дъждовната сутрин на 3.10. Вече се бях примирила, че ще вали. От 8:30 бях на фризьор та чааак до 11:30. Прибрах се у нас, а имаше доста време, гримът ми за 14ч, щяха да ме взимат в 15ч. Към 13:45 се облякох, вкъщи бяхме останали само аз и майка ми. Към 14:15 гримьорката още я нямаше, а аз вече леко започвах да се изнервям от ситуацията, а междувременно вкъщи беше дошла само една от големите ми шаферки. За да не изпадам в подробности ще кажа, че гримьорката дойде и ме направи фантастично за 15 минути, а вече на барикадата се водеха преговори за продажбата на булката  danceg и бяха дошли страшно много от гостите smile

Като видях любимия всичките ми нерви се изпариха. Малко помня от тези моменти, кумата влезе първо, после младоженеца, закичих ги, после закичих родителите и по-близките роднини. Останалите гости ги закичваха големите шаферки. А двата малки бонбона (шаферките) бяха очарователни. Излязохме от нас, вече само леко пръскаше, потеглихме към ритуалната зала. Там всичко мина много бързо, поздравления, малко снимки и напред към църквата. Там мина добре, въпреки че по едно време ми падна короната, но кумът има невероятни рефлекси и я хвана още преди да е долетяла до нивото на кръста ми. След това се поснимахме още малко и пълен напред към ресторанта. Там големите шаферки, брат ми и други приятели се бяха справили просто прекрасно с подредбата на тейбъл картички, номера на маси, подаръчета. Към ресторанта в хотел "Света София" нямам никакви забележки, всичко беше както го говорихме.

Влязохме в ресторанта, ритуалът по посрещане на DJ Пепи Дянков е неповторим! Нататък ми е малко като на сън, цяла вечер не спрях да танцувам. Имаше толкова готини моменти - чупенето на питката (познайте кой отчупи по-голямото парче  yahoo), тортата (след нея имаше състезание за най-бързо изядена торта на двойките, на които дадохме по парче), букетът, жартиерът, състезанието по танци, играта с въпросите. Имаше много, много хора (вкл. Дунавско). Купонът продължи докъм 2ч след полунощ. Слагам тук малко снимки, надявам се да успеете да отворите линка http://www.facebook.com/album.php?aid=113751&id=705513591&l=a308ee3700

Скоро ще си ъпдейтна албумът и тук.


С двете малки шаферки




Малко преди да станем официално семейство




С кумовете и племенницата




Вече "бракувани"


Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 26, 2009, 11:13:10 »

Вече не съм редовна в тази част на форума и съм порпуснала събитието Girl_hide
Прекрасна булка си - видно е! Пожелавам ви всеки сен да е по красив и добър от изминалият и много много  twohearts
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 03, 2009, 10:09:12 »

Честита 1-ва месечинка мило семейсво give_rose give_rose give_rose
Много любов и щастие ви желая от сърце Wink


* cv4.jpg (66.89 KB, 450x390 - видяно 398 пъти.)
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 03, 2009, 12:28:30 »

Честито първо месеце Миличка.  give_rose
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 03, 2009, 12:34:14 »

4еститооо!!!!  give_rose  give_rose  give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines