Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:16:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на anabella 03.10.2009  (Прочетена 17062 пъти)
 
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« -: септември 03, 2009, 12:14:47 »

Мила Роси ето, че е време и за твоята темичка. give_rose Изживявайки страхотните емоции около сватбената подготовка, тук може да споделяш с нас и да помагаме с каквото можем. Ползотворна подготовка и един страхотен сватбен ден ти желая.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 03, 2009, 13:01:02 »

И твоето обратно броене започна. Честита тема, наслади се пълноценно на последните часове и ни разкажи подробно и на нас. Чакаме снимки Wink


* lubimi.jpg (30.56 KB, 250x381 - видяно 3127 пъти.)
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 03, 2009, 20:03:07 »

Благодаря за темичката, мила Гери! Много приятно ме изненада  give_rose Благодаря и на теб, petrova83!

Обещавам утре сутрин да дам пълен отчет, че сега съм скапана след тежък работен ден и тренировка.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 04, 2009, 08:29:26 »

Честита темичка anabella! @}->--Пожелавам ти подготовката за големия ден да е много емоционална и прекрасна за теб,а самия сватбен ден да е още по-щастлив и вълнуващ за теб! give_rose give_rose give_rose
Активен
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 04, 2009, 10:53:56 »

anabella-честита темичка и от мен.не сваляй усмивката от лицето си и се отдай изцяло на последните приготовления.пожелавам ти спокойни и засмяни финални дни до големия ден! give_rose
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 05, 2009, 19:17:34 »

Благодаря и на вас, Rosi_Bosi и _sealight_!

Време е и аз да отчета какво се случва.
Ресторант, гражданско и църква - запазени отдавна
Халки - готови са от месец и половина, снимки в галерята
Рокля - Във вторник съмна финална проба и най-вероятно ще си я взема
Обувки - по-точно цвички, купени са, снимки в галерията
Бижута - Злато с перли, съвсем семпли и изчистени, подарък са ми от бъдещата свекърва, снимки отново имам в галерията.
Бельо - все още не съм взела, чудя се дали да съм с чорапи или чорапогащник, дали няма да е хладно на 3.10 Girl_sing
Младоженец - готов е   yahoo

Днес поръчахме тортата, едно сърце (20 парчета) с украса за церемонията по разрязването и една голяма правоъгълна (60 парчета) за гостите. От Романса е, пълнеж японска, отгоре ще е бяла сметана.

Все още не съм правила дреболиите - късметчета, кошници, бутониери, не съм украсила чашите, нито съм купила шампанско и свещи. Все си казвам, че имам време. В тази връзка търся изчистени, цилиндрични (да няма усуквания) свещи, без брокати и всякакви украси. Ако ми дадете предложения ще съм благодарна  give_rose
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 05, 2009, 21:17:29 »

Ех тъкмо ти разгледах галерийката и много ми харесаха нещицата ти. Бижутата са много стилни и въпреки, че по принцип не си падам много много по перлите много ми хареса. За нещата, които ти предстои да си направиш имаш време и съм сигурна, че ще станат много хубави. Мойте свещи са чисто бели изчистени без нищо по тях. Цената им беше мисля 1 лв за бройка. Почти съм сигурна, че ще ги намериш в магазини за декорации, там където има и други свещи за декорация. Във Варна ги взех от магазина срещи църквата Св. Атанасий. Дано да съм ти била полезна.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 05, 2009, 22:56:12 »

Честита темичка и от мен  Bravo
Имаш време за всичко, а и като гледам то не ти остават кои знае колко неща  Wink
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 06, 2009, 22:44:28 »

Роси честита темичка и от мен мила... give_rose
пожелавам ти спокойна и емоционална подготовка за големия ден...
с интерес ще следя темичката ти и ще чакам снимки и подроообни отчети  tease
имаш достатъчно време да се справиш с всичко но по добре да си готова от рано от колкото в последния момент да разбереш че нямаш време  girl_wink но аз съм сигурна че ще се справиш с всичко и ще стане така както си си го представяла  good

УСПЕХ!!!  give_rose
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 08, 2009, 20:47:39 »

Момичета, така ме е завъртяла работата, че не знам  crazy
Гери, наистина е добра идея да проверя за свещи в такива магазини и ще го направя.

Лени, Бера, благодаря и на вас за поздравите!

Да се похваля с най-важното - имам си рокля! Две снимки от последната проба има в галерията, утре ще ги махна, тъй че дотогава можете да видите и да си изкажете мнението smile

Взех също и така и роклите на шаферките. Едната е на 11г. (племенницата на любимия). Ето я и нея:



А това е роклята (отзад) на мъничката шаферка, към датата на сватбата ще е на 2г и 11 месеца. Тъй като е от Бургас, облечена ще я видите снимките от големия ден


Част от воала, не успях да го хвана целия  pardon


А това е чантичката ми. Платът и дантелата са като на моята рокля. Всъщност дантелата и по роклите на малките шаферки е същата.


Започнах да "обличам" кошницата за късметите, още не е готова, че пусто време, но скоро ще я завърша и ще се похваля.

Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 16, 2009, 17:04:42 »

Ох, много съм занесена значи, чак сега виждам темата!

Честита темичка мила! Аз още повече тръпна да видя как върви подготовката, защото сме на една дата! Направо като знам как ме тресе вече мен тръпката, знам какво ти е и на теб! Стискам палци по-малко нерви да има и повече радости покрай последните дни от подготовката. Малеее, то хич не остана:) give_rose give_rose give_rose
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 20, 2009, 20:48:33 »

Рали  give_rose Като знам ти докъде си стигнала, аз направо съм доникъде, нооо ще се наваксва  good

Така съм се отнесла последните дни покрай ремонта, който ни предстои (даже вече и започна), че нямах никакво време за подготовка на сватбените джунджурии. Успях само кошницата с късметите да украся, а и извадихме медицинските. Утре ще се отдам изцяло на подготовка, ще наснимам и после ще показвам smile
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 21, 2009, 10:00:01 »

Честита темичка и спокойни последни приготовления
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 23, 2009, 12:10:08 »

Чесита темичка и успех с подготовката  smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 28, 2009, 21:17:40 »

Роси къде се изгуби,готови ли сте вече с всичко?
А може би те е обзела вече и предсватбената треска! Girl_hide Чакаме те с последните отчети вече преди големия ден! girl_wink yahoo good
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines