Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:18:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Есенната Сватба на Ralibali - 03.10.2009г.  (Прочетена 48646 пъти)
 
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: септември 27, 2009, 18:39:50 »

 Bravo браво , ралибали, страхотни неща и приготовления!   good и аз взех да се стягам, моята дата е 09.10., но снощи бях на сватба пак, всичко беше много добре, някои дребни разминавания, но общата оценка е много висока- най-вече заради готините младоженци и веселите им, танцуващи гости, в т.ч. ние с половинката! така че - желая повече спокойствие и трезво мислене, убедена съм, че всичко ще е ок, то личи ,че е премислено много добре, гледам ти нещата, всичко е намясто и купено и натъкмено вече, само спокойствие  Girl_hide  ще има ли събиране с момичета като парти, може да е писано някъде, но да съм пропуснала...  blush до скоро!
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 27, 2009, 19:01:03 »

Рали справяш се толкова добре. Нещатат са ти чудесни. Найстина не остана, но пък е забавно. give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 27, 2009, 21:28:21 »

Bravo и от мен Рали, не се съмнявам, че всичко ще бъде перфектно, както си си мечтала Wink
« Последна редакция: септември 27, 2009, 21:30:35 от petrova83 » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 28, 2009, 09:40:30 »

не се притеснявай, всико ще мине чудесно, само трябва да си спокойна и да се збавляваш, това е най-вано.
 а случайно да пуснеш снимка на роклята за любопитните момичета smile
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 28, 2009, 13:37:55 »

РалиБали, не остана вече smile само се успокой, всичко ще успееш да свършиш и ще имаш една прекрасна сватба и няма как да не е така с красотите които си сътворила.
Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 28, 2009, 16:47:42 »

Еее, момичета, благодаря ви за прекрасните окуражаващи думи...
Аз сега от време на време си взимам по едно валерианче и ми е малко по-спокойно:)

Иначе да ви се похваля - снощи момичетата ми организираха супер яко моминско парти с много подаръци и забавления! Бяхме в един прекрасен бар на коктейлчета и сладки женски приказки. Получих страшно много подаръци, кой от кой по оригинален:

* четирилистна детелинка, да си я засадим за късмет,
* карти с пози на Кама сутра - трябва да се пробва, започваме планово изпълнение след 1-вата брачна нощ:)
* топка, даваща отговори - каквато съм колеблива везничка, трябва да внимавам да не се пристрастя
* страхотно красив катинар и ключ от ковано желязо с Буда - с пожелание да не заключвам сърцето си, но да заключим щастието ни и да го пазим:)
* прекрасно бижу с обици, червена лампа от стъкълца и 2 книжки със секс съвети:)
* страшна кошница с рози от есенни листа и всякакви шишарки и други сухи цветя - дори кошницата беше ръчно правена
* бутилчица с пожелание, което ме трогна много тъй-като приятелката ми ми пожела освен другите неща и това да не губя борбеността и война в себе си и как и мъжа до мен да е войн, с който заедно да се борим в живота. Тя знае колко важно е това за мен.
* хахахха, имаше и една кофа с пране вътре с щипки и на всяка ризка имаше пожелание или мъдрост за брака и любовта.

Изобщо, изкарахме си суперски.

Мъжете също са го ударили на биричка (моичкия беше видимо по-весел от обичайно:) и боулинг (беше супер радостен, че ги е бил на всички игри). Бяха му подарили компас, тениска с жена дето крещи на мъжа с надпис "PROBLEM", а до нея пак такава картинка, но мъжа е със слушалки и пише "NO PROBLEM", гумена каска и аналгин срещу бой.  Хахахаха, много яко, нали?

Абе вчера се замисих, че човек с един приятел е щастлив, ние явно сме много щастливи с такива прекрасни приятели, които така ни глезят и обичат!
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 28, 2009, 18:20:35 »

Хихи, и аз бях там, пих и се веселих  yahoo
С толкоз мацки на заведение не бях ходила от студентските си години, когато имаше бум на дамските партита по дискотеките:) Хихи tease

Ся ти гледам линийката.. и чак не ми се вярва, че остават само 5 дена... heart
Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 28, 2009, 18:29:19 »

Ей ги и чашите, най-накрая станаха....



Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 29, 2009, 13:13:31 »

КРАСОТА !!!  judges
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 29, 2009, 18:52:33 »

Еха, страхотни приятели имате, явно купона е бил на ниво
За чашите е излишно да казвам, че са много ефектни, както всичките ти неща Bravo
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #70 -: септември 30, 2009, 08:47:14 »

Подаръците са просто невероятни, поздравления на приятелите ви за страхотните идеи  Bravo
За чашите няма нужда да казвам  good
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: септември 30, 2009, 10:46:23 »

Браво на приятелите ти  Bravo
А чашите са страхотни, украсата за тях също, всичко е много оригинално  judges
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: октомври 02, 2009, 11:41:09 »

Ехо Рали, булката ни май се покри blum
Искам да ти пожелая миличка, много слънце и прекрасни емоции утре, много да се забавлявате.
Не се съмнявам, че ще си много красива и стилна булка Wink
Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: октомври 02, 2009, 12:48:08 »

Покрих се я, то от толкова търчане.....smile

Мерси много за пожеланията.

Ей ся взехме цветята за масата, а милото се оказа, че е истински творец с тиквата, издълба я направо професионално:)





Страшно съм доволна от резултата!!!

Иначе ме тресе яко вече, мисля да мина на Валериан, че ужас направо:) А и утре казаха, че ще падне такъв як дъжд, че се плаша направо, но каквото такова... Стискайте ми палци всичко да мине добре и поне малко да има време без валежи, че да можем спокойно да се снимаме. Гушшш и после ще разказвам:)
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: октомври 02, 2009, 12:53:44 »

Ееее наистина го е измислил много оригинално с тиквата твоята половинка! good Bravo
Разбира се,че ще стискаме палци за хубаво време как няма-нали снимки после ще чакаме.Ще видиш,че времето ще е с вас. good
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines