Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 05:25:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Есенната Сватба на Ralibali - 03.10.2009г.  (Прочетена 48585 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #105 -: октомври 05, 2009, 11:17:36 »

Ооооо, като от списание сте    heart cray heart cray heart cray heart

Прекрасни, пре-кра-сни !!!! Все така да се обичате !!!  heart heart heart ГОРЧИВО !!!  nazdrave
Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: октомври 05, 2009, 14:15:37 »

Мерси много мили момичета за прекрасините пожелания.

Ето малко снимки и от ресторанта и украсата.





Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: октомври 05, 2009, 15:40:59 »

Ехааааа - супер яко е станало. А тортата е върхът. Мисля, че все пак са се справили tease
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: октомври 05, 2009, 15:58:53 »

Честито и от мен желая ви много семейно щастие!  give_rose

Тортата е невероятно красива а цялата есенна идея с тиквите и листата е много смела..но се е получило страхотно поздравления!  Bravo

Нямам търпение да видя и другите ви снимки!

Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: октомври 05, 2009, 16:09:01 »

 Bravo Рали, хубавото си е хубаво, а тортата е направо върха judges judges judges
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: октомври 05, 2009, 18:34:48 »

Ах Рали атрахотни сте...нямам думи...невероятни снимки...и тортаат е уникална и украсата...поздравления за цялостната организация...от самото на4ало съм фенка на не6тицата ти и с нетърпение 4аках да ги видя в действие...и наистина дори от малкото снимки си ли4и цялатра красота...
4акаме скоро и сватбен албум в който да разгледаме о6те много много снимки...
и ви пожелавам много семейно 6тастие и изгаря6та любов...
 give_rose give_rose give_rose
Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: октомври 06, 2009, 20:43:57 »

Ето малко по-дългичък разказ:)

Сутринта се събудихме и времето беше доста мрачно, леко ръмеше, като към обяд даже се позасили. Бяхме се стреснали, че всичко ще се провали – и фотосесии и цялата организация. Фризорката малко ме изплаши, защото ми се обади и ми каза, че не знаела кога ще дойде, била на конкурс, а той закъснявал. Много се беше притеснила, а на мен сърцето ми отиде направо в петите.

Но така или иначе всичко си тръгна по план и тя дойде сравнително на време, а след нея и гримьорката. В един момент така ме бяха награбили – едната отзад ми къдреше косата, а другата отпред ме гримираше:) Но резултата беше супер (за първи път да се харесам) така че си заслужаваше.

Постепенно започнаха да идват кумата, шаферките с техните мъже и кума и малката стаичка се превърна в дядовата ръкавичка, но честно казано вече не усещах толкова напрежение, защото всичко беше организирано и нищо не зависеше от нас.

Мъжете се натъкмиха и излязоха, докато ние се кипрехме. Доволна съм, че като ме видя Дани, имаше ефекта „уау”:)  Насълзи се и му затрепера гласа:) Точно това исках да постигна!

Дъжда се засили и няма да ви казвам колко е трудно да не си нацапаш роклята когато всичко е в локви. Но все някак се набутах в колата и тръгнахме към ритуалната. Тук е момента да кажа, че искрено препоръчвам зала Средец, на Леге 6. Уникален беше ритуала, толкова нежен и разтупкващ сърцето, като приказка. Водещата беше супер мила и говореше непресторено, искрено и го нямаше онова театралничене и думи от рода на „Обричам ви...”. Беше супер просто. Едва се борех с напиращите в очите ми сълзи. Но си спомням, че през цялото време с милото се държахме за ръце, беше много сладко и сантиментално.

На излизане пред ритуалната зала, кумата метна късметчетата, някои от които попаднаха в локвите, но хората бързо бързо си ги събраха, така че си постигнаха предназначението:)

После въпреки опасенията ни, фотографа ни заведе в Южния парк, където борейки се с кал и вода, направихме своята мечтана фотосесия. Беше супер и сега съм толкова щастлива, че надмогнахме притесненията си за роклята, настиване и т.н. и отидохме там. Сега е момента да благодаря на Бони Бонев за гения му и за ентусиазма му. Жестоки снимки!!! Така добре е отразил настроението ни, чара и топлината на есента. По-хубави снимки не мога и да си представя. А той така се беше вдъхновил, караше ни да скачаме, да се катерим по леко счупени столчета, но наистина стана чудесно!!! А кумовете ни бяха толкова сладки!!!






« Последна редакция: октомври 06, 2009, 20:46:31 от Ralibali » Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: октомври 06, 2009, 20:44:42 »

После бързо се завтекохме към стаята ни в хотела, за да ми пооправят шаферките малко роклята (да не забравя да кажа, че си имам най-прекрасните и мили шаферки на света), че положението беше страшно – кал и листенца се бяха полепили по ръба на роклята, а кума още в парка ми беше поизтрил калта с една розова салфетка, която се оказа, че пуска lol)) Хахахахаха, страхотно просто, но все пак ресторанта беше с уютна и задушевна светлина и нищо не си пролича.

Последва една прекрасна вечер на купон, денсене и много топлина и обич.

За моя радост се оказа се, че купон на сватба може да стане и без чалга и хора (даже уникален купон, хората почти не седнаха, да не говорим, че и баба ми и дядо ми, които иначе ходят с бастуни, тук така танцуваха и то на рок!!!). Оказа се, че прекрасна сватба може да стане и без някои от традиционните ритуали. Оказа се, че хората са по-отворени към нови и различни неща, отколкото съм си мислила.



Голямо танцуване беше, яко рок и подскачане:)
Както си подобава мъжа ми отчупи по-голямата част от питката, но дж-я ни му обясни, че всъщност да не се радва много, че това значело, че ще дава повече пари за семейните разходи:)

Шаферките и кумата ни бяха организирали и много яка игра. Имаше разбъркани букви и трябваше да позная думата, която беше Дрънкалка и после да я обясня на мъжо и той да я познае. После ми се смееха много за това как обясних думата smile Беше много забавно.

Иначе двата келтски ритуала минаха толкова сладко и мило, че щях направо да се разплача. В първия запалихме по една по-ниска свещ за двете ни предишни семейства и заедно с Дани запалихме и по-голямата за новото ни семейство.



Другия ритуал беше с една купа с вода и плаващи свещички. Една от шаферките раздаде на гостите по едно камъче и всеки дойде да ни пожелае по нещо, пускайки го във водата. Принципно, едно време са мятали камъчета в поток или река, но и купата с вода, носеше достатъчно символика. Изредиха се пожелания за здраве, уютен дом, деца (от 2 нагоре, а баща ми даже искаше 8, малеее....), за пътуване в Ирландия, някои даже в поетична форма. Всичко това прерастна в лудешки импровизиран ирландски танц, в който мъжа ми с неговите приятели подскачаха като млади ярета:)) Ох, пак ме напушва смях като се сетя:))



А букета го мятах 3 пъти! Първия път явно го метнах яко силно, защото един от мъжете го хвана. После две от девойките го хванаха едновременно, та се наложи още веднъж да го метна:)

После дойде ред на подаръците, наздравицата (винаги ми е бил адски неудобен тоя момент, ама какво да се прави). Получихме толкова яки неща. Блещучето (тя ми беше шаферка) ми подари толкова яка къщичка със заклинания – на снимката си личи, а и имаше малки чекмедженца с пожеланийца вътре. Получихме от едни приятели една супер яка книжка, за качване на настроението – супер мъдра книжка – АЗ с едно мече, което явно много се харесва:)
smile



После родителите ми ни изненадаха и в стаята ни имаше 10 годишно шампанско Дон Периньон, което заедно с другите изненади (които ми е неудобно да описвам тук) направи вълшебна първата ни брачна нощ.

Всичко беше толкова прекрасно и макар че все още ми е малко в мъгла заради силните емоции, винаги ще помня този толкова радостен момент в живота ми!!!

Надявам се и вас да съм ви заразила с радост и щастие!!!

Искам да благодаря на няколко човека, които направиха цялото щастие още по- прекрасно!

Дари от Цветно, която направи букета и украсите на мечтите ми! Златни ръце има тази жена!!!

Гери, фризорката ми, която успя да направи от живата и неподатлива тънка коса една истинска феерия.

Мария, гримьорката ми, която е толкова сладка и мила и направи най-прекрасния грим, който може да съм си представяла.

Бони Бонев, фотограф и супер пич, който направи фотосесията на мечтите ни.

Емил Костурков, джея ни, който усети музиката и настроението ни перфектно и води цялата сватба, така че всички успяха да влезнат в атмосферата.

И не на последно място Яна, управителката на ресторант MEG Лозенец, която с толкова търпение и умение направи украсата на ресторанта, така както я искахме, както и цялата организация да мине идеално. Ресторанта и хотела са истинско бижу, с уникална атмосфера и супер вкусна кухня, перфектно обслужване и приятно приятелско отношение. Искрено го препоръчвам. Те бяха и толкова мили, че ни направиха и подарък!


« Последна редакция: октомври 06, 2009, 20:48:22 от Ralibali » Активен
Mini
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #113 -: октомври 07, 2009, 07:55:48 »

Рали, честито и горчиво и от мен!!! Невероятна фотосесия, страхотна украса. Още от снимките на различните детайли преди сватбата ви се очакваше нещо "уау"....получило се е smile. Очаквам целия албум с нетърпение. Бъдете винаги много щастливи заедно  give_rose
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: октомври 07, 2009, 10:19:06 »

Рали вси4ко е било пове4е от страхотно Sunshine Flower
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #115 -: октомври 07, 2009, 13:28:01 »

За фотосесията мога да кажа че е страхотна good,за украсата-не съм виждала по оргинална и в същото време подходяща за сезона и като тема и като цветове! Bravo
А младоженците-красиви,чаровни и сияещи от усмивки! give_rose
Бъдете щастливи!
Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: октомври 07, 2009, 13:30:56 »

Ето и линк към галерията:

http://belfo.photo-forum.net/svrali
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: октомври 07, 2009, 13:53:18 »

 Bravo снимките са феноменални, разгледах ги с удоволствие Wink
Бъдете винаги толкова готини и усмихнати  give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: октомври 07, 2009, 14:03:03 »

много отдавна не бях гледала албум стакова удоволствие, разбира се заслуга има фотографа, за което трябва да го поздравим. обаче разбира се главните виновници сте вие, много оригинално и имного хубвао, интелигентно, Рали наистина те поздравявам, браво. Ти с какво се занимаваш между другото?
Активен
Mini
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #119 -: октомври 07, 2009, 14:38:28 »

Разгледах албума на един дъх , прекрасни сте  Flower, а тези за фотографа Wink  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines