Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 02:59:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на estella - 16.06.07  (Прочетена 32701 пъти)
 
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 20, 2007, 21:30:54 »

просто изглеждаш уникално, страхотна рокля, страхотен грим, въобще с една дума супер!!!!!! girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 21, 2007, 08:37:52 »

Стели много сте хубави !!!!!!! smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 22, 2007, 14:20:32 »

страхотна/ни си/сте CHEERS girl_in_love air_kiss girl_in_love
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 05, 2007, 00:16:50 »

мили мои приятелки вече съм на ваше разположение за всички въпроси,които имате за мен!
и да знаете-страхотно е да си госпожа!!!!!!! girl_in_love
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 05, 2007, 07:56:31 »

Мила госпожо, още веднъж ти казвам честито и изразявам възхищението си от цялото събитие и от вас, всичко е било прекрасно!!!! Имам един тъпичък въпрос, blush понеже някои булки са ми казвали, че е било задължително да имаш поне малък кок за да се закрепи воала, а виждам че ти си била с пусната коса. С фиби ли е закрепен? и създавал ли ти е проблеми?  blum
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 06, 2007, 11:04:10 »

сега те виждам и аз
ПОЗДРАВЛЕНИЯ!  good
Една наистина страхотно красива и стилна булка си била! Превъзходна си  give_rose
Присъединявам се към пожеланията за един щастлив семеен живот, изпълнен с много положителни емоции и мигове  CHEERS heart
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 06, 2007, 21:46:18 »

fanimira,не е нужно да имаш кок,а опитен фризьор  Wink тя го закачи  само с фиби,но не знам точно как,знам само,че много лесно  махнахме  воала после,аз го ползвах само до ресторанта
emily благодариа ти мого  give_rose
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 08, 2007, 17:19:49 »

мили мои,най-сетне омъжихме и моята приятелка вчера и сега пак съм тук.
може би е крайно време да разкажа по-подробно за сватбения ден  smile
ще започна от това,че предишната вечер в 22ч ми се обади гримьорката,че няма да дойде и ще прати нейна колежка(почувствах се много неприятно,защото работя с тази гримьорка от години),легнах си към 3,защото бяха дошли нашите гости от Гърция и ги водихме на ресторант,а слд това правих тейбъл картите(не оставяйте нищо за последния момент),спах при нашите(за да спазим традицията) и бях решила да се наспя добре,но от вълнение се събудих още в 8ч и няма да повярвате,но започнах веднага да се занимамвам с подредбата на гостите  crazy ,в 11 дойде фризьорката и започна да прави майка и сестра ми,а аз хукнах към ресторанта да редя тейбъл картите  crazy  crazy  crazy  (какво да правя като съм перфекционистка и обичам сама да си свърша работата),върнах се след 13ч и фризьорката ме започна(много съм доволна),през тоа време ми звънна втората гримьорка,за да ми каже,че и тя няма да дойде  Oh my ... и ще прати трети човек,при което вече щях да припадна. след 5 мин пак ми се обади да каже,че ще успее да дойде,в крайна сметка ме направи,но поради липса на време претупа майка ми доста 
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 08, 2007, 17:35:36 »

още не бях облякла роклята си и чух клаксоните,една шаферка ми помагаше другите пратих да пазят на вратата ,а те ме продадоха за 20лв  pardon ,майка ми пазеше пред врата на стаята,накрая цялата съпротива беше сломена и когато вратата се отвори ме обля вълна от щастие,видях любовта и възхищението в очите на Олег!!!а той беше с огромна група приятели за подкрепа и всички ми се  радваха и не спираха да ми правят комплименти(особено за роклята) и какато до преди дойдат времето беше прекрасно,минути след това се изсипа небето,най-силния дъжд,който съм виждала,придружен с градушка,токът спря(включително асансьора,а сме на 9 етаж),замалко настроенето ми да се помрачи,но кумата се пошегува,че това са сълзите на мъжете,които плачат по мен
(милинки ще продължа по-късно,че закъснявам)
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 08, 2007, 18:48:58 »

минути след това се изсипа небето,най-силния дъжд,който съм виждала,придружен с градушка,токът спря(включително асансьора,а сме на 9 етаж),замалко настроенето ми да се помрачи,но кумата се пошегува,че това са сълзите на мъжете,които плачат по мен
Ами....много си е права кумата ти... laugh laugh laugh...страхотни сте...само щастие и любов да ви следва..... CHEERS
 give_rose
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 10, 2007, 17:45:50 »

и така ... да продължа разказа,че докато го завърша и ще дойде годишнината  blush
до последно се надявахме,че ще спре да вали,но като видяхме,че закъсняваме и тръгнахме.Дидка,която беше вече в църквата ни се обади,че даже светофара до Семинарията е спрял,минахме по заобиколен път и закъсняхме с 25 минути,вече се събираха и гостите за следващата сватба,но въпреки всички несполуки усмивката не е слизала от лицето ми и бях много много щастлива,любимият през цялото време ме носеше на ръце ,а шаферките тичаха по нас да ми носят шлейфа(много им благодаря за всичко)
Отец Георги беше страхотен в перфектно настроение и ритуалът беше много хубав,на излизане от църквта всички викаха горчиво и докато се целувахме имах чувството,че летя  Dance
после отидохме в рестораната,който Дидка беше украсила уникално,всички останаха очаровани,ние посрещнахме всички гости на входа и там приемахме подаръците
после на сватбения марш естествено влязохме по бялата пътека обсипана с парички и цветя и запалени огньове около нея,ритуалите по посрещането бяха много добре направени(благодаря на Пепи Дянков),няма да навлизам в подробности ,за да има елемент на изненада за бъдещите булки
след като се настанихме кумът шашна всички със страшно оригинална и забавна реч и за наша изненада изкара всичките ни приятели да изпеят 2 следи на Д2,това беше незабравимо усещане  heart
последва първият ни танц "Лане мое"-сръбска балада ,класирала се на 2място в Евровизия,която свързваме с прекрасни моменти от нашата връзка
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 10, 2007, 18:06:09 »

и за да не ви отегчавам повече ще обобщя,че сме много щастливи,сватбата беше прекрасна(и по думите на всички гости),и много много весела не сме сядали за повече от 5 минути
искам да благодаря на всички още веднъж,благодарение на този форум  и идеите почерпани от него имахме приказна сватба!!!!!!  Flower thank you
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 10, 2007, 18:24:48 »

estrella по снимките ви съдя, че е била наистина прекрасна и весела сватба. А ти си чудесна булка!  Bravo  Вижда се щастието в очите ви! Пожелавам ви да изпитвате това щастие цял живот!  give_rose   kiss2
Активен
Andy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #58 -: юли 11, 2007, 21:34:15 »

Честито, Стела! Много хубава булка си! Да сте здрави, щастливи  Dance и забавни  tease в брака си!
Активен
secret_box
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #59 -: август 06, 2007, 15:05:48 »

Стела, може би си най-стилната булка, която съм виждала. Невероятна си! Пожелавам ти да сте безкрайно щастливи и мнгоо да се обичате!

П.П. Преди малко се сетих от къде си ми позната  blush .Наистина си заслужаваш всичко, което си постигнала  Flower
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines