Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 20:10:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на svetla_ety- 20.09.2009г.  (Прочетена 28296 пъти)
 
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: декември 03, 2009, 11:50:00 »

Прекъснала съм си разказчето в най - напрегнатия момент от деня, но сега с малко поотлежали емоции ще го довърша  smile
 ... отидохме в ресторанта да направим подредбата на масите , но не стигнахме до кнсенсус, а и присъствието на някои гости беше под въпроси почти се скарахме от нерви ... Аз се ядосах излязохме и аз поех към фризьорката ми в противоположния край на града, а милото имаше задача да отиде до банката да изтегли парички. След страшно продължително пътуване (шофьора караше с 40км/ч ) стигнах най - после в салона. Идеята беше да поговорим да се доуточним и да и покажа снимки, но уви нейния лаптоп не разчете моята флашка и снимки не гледахме  girl_impossible Това в последствие се оказа голям проблем, защото накрая аз изобщо не бях доволна от прическата си. След тази неползотворна среща бързах за среща с ена моя братовчедка, с която купихме още панделки и материали за украса на сватбената кола (мъжут и ни беше шофьор и тя я украси повече от прекрасно според мен). След като отметнахме и тази задача малко се поъспокоихме, пийнахме по кафе и понеже вече беше късно за други задачи се прибрахме у нас. Денят не беше приключил обаче! Малко след това отново излязохме, понеже кумовете ни пристигнаха в града, настаниха се в предварително запазеният от нас хотел и ние отидохме да ги изведем на вечеря. Разходихме се по плажната алея, хапнахме морски деликатеси, посмяхме се и нещата почнаха да ми изглеждат вече не чак толкова страшни и безнадеждни. На другия ден ни предстоеше подписване в гражданското  Girl_hide
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: декември 17, 2009, 11:02:40 »

В събота сутринта се събудихме рано от шумът, а и от вълнение. Постояхме малко в кухнята да пийнем по кафе и да хапнем и решихме докато сме там да почнем да правим подаръчетата за гостите - имахме бурканчета с мен и трябваше да им вържем панделка с картонче с надпис. Цялото семейство се включи , като дори баща ми с неговите огромни пръсти връзваше тъничките панделки  girl_wink Понаправихме половината и ги оставих на майка ми да ги довърши , а ние се подготвихме за гражданското. Отидохме до хотела да заберем нашите мили кумове. Кумът както винаги се пошегува с мъжа ми , че още не е късно и може да избяга  tease Отидохме в гражданското, където преди нас имаше още едно подписване . Зачакахме във фоаето... на снимките след това се вижда една тревога в очите ни - страшничко си е. Церемонията беше кратка - само най същественото, но все пак не пропуснаха да ни попитат дали сме съгласни и се разписахме...
След съветът отидохме до магазин за алкохол и чак след това отидохме да се почерпим. Хапнахме в еин много приятен ресторант срещу Бакарди и после се разходихме по магазините за последни покупки - аз трябваше да си взема жартиер , бельо...След това отидохме до хотела, където вече бяха пристигнали още от гостите ни. Тогава си видях букетът (носеха ми го шаферките ми) и бях изомена - много си го харесах и ми стана едно оптимистично  yahoo До вечерта отхвърлихме още няколко дребни задачки и се прибрах у дома, но този път сама - искахме да спазим традицията и младоженецът да не вижда булката преди сватбата... Беше ми толкова мило да си стоя в детската стая с брат ми както като бяхме деца... Задачите не бяха приключили обаче - имах да сглобявам късметчетата, да уйрася чашите, свещите, шампанското и виното, а майка ми ши възглавничката за халките. Съвета ми към булките е - не оставяйте нещата като мен за последния момент, но аз съм си такава и това го приемам за нормално. Заспах лесно макар страшно да се вълнувах за утрешния ден!
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: декември 18, 2009, 17:47:18 »

И ето, че настъпи денят, за който съм мечтала от дете - денят на моята сватба  yahoo
Събудих се ужасно подпухнала, което си личеше почти през целия ден, имах и леко главоболие и батерията на телефона ми беше паднала, а си бях забравила зарядното ... Реших да не си мия косата , а да оставя това за фризьорката, понеже след като ми направиха кичури страшно ми се заплиташе при къпане и сама почти не можех да я разреша (следващите седмици си закупих професионален баласам и само той ме спаси). Започнахме с кафенце, но аз май нямах нужда от него - не ми се спеше, а само ме изнерви. надувахме балони цялото семейство за украсата на дома, баща ми тичаше за последни покупки за почерпката у дома, трябваха ни и табли за питките... въобще кипеше напрегната подготовка. В 10ч. се отправих към фризщорския салон като оставих някои неща у дома недовършени. Там се забавихме заради миенето, навиването с маша и доста попрехвурлихме предвиденото време. като започна да се оформя прическата ми не ми беше никак весело, понеже не се харесвах особено много, но и осъзнавах, че няма време да искам да я променят и сдържах през зъби недоволството си. В същия салон правеха и мама - аз исках тя да е с начупена коса, а те ни обедиха, че е невъзможно и я изправиха  girl_impossible Сама съм си виновна за тези неуспехи, но поради това, че почти не си бях ходила до Бургас, нямах избор. Отидохме у дома за гримът и момичето излезе много мило макар да не се познавахме преди това - тя ми каза, че ще се постарае с гримът да реваншира косата и аз и се доверих напълно. В първите минути ми трепереха очите и затруднявах максимало работата и , но като си пийнах малко уиски и ми се поотпусна сърчицето drinkz У дома започна да настъпва хаус, понеже семейството на леля ми пристигнаха, а ние още бяхме необлечени. Помощта им се оказа безценна - братовчедка ми помагаше да нареди масата, да се облече майка ми и аз и без нея нямаше да се спавим. Едва облякана започнах да гримиръм майка ми и на вратата се позвъни - първите гости пристигнаха. За късмет това бяха едни от най - близките ми приятели - колегите от университета сред които 3 шаферки  smile. С тях отидохме в моята стая , снимахме се, смяхме се и аз се поотпуснах - осъзнавах, че колелото се върти и от мен зависи да се наслъждавам. 
Затъете дъх - следва продължение...
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: декември 20, 2009, 12:46:39 »

ЧЕСТИТО ТРЕТО МЕСЕЧЕ! give_rose
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: декември 21, 2009, 13:21:19 »

Честито трето месече give_rose Обичайте се.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 20, 2010, 16:20:47 »

Честитта месечинка  give_rose
Много щастие и любов и занапред ви желая
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: януари 20, 2010, 17:13:10 »

Честито четвърто месече,Светле!
Много усмивки и приятни мигове! give_rose
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 21, 2010, 10:13:17 »

честито 4-то месече smile бъдете много щастливи и влюбени както в сватбения ви ден
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: февруари 20, 2010, 10:55:20 »

Честит празник  give_rose
Обичайте се  heart както десега и бъдете много щастливи
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 20, 2010, 11:56:53 »

Честит празник! Обичайте се все повече. give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: февруари 20, 2010, 15:40:49 »

честито месече мила...
нека любовта не гасне а се разпалва все повече...и нека с всяка година красивите моменти в семейството ви растат все повече и повече...

Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 20, 2010, 19:08:18 »

Светле,честита месечинка и от мен! give_rose
Много любов и дано е сладък пътя ви до детската люлка!


Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 20, 2010, 09:02:06 »

Честито месече give_rose Обичайте  се все повече
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 20, 2010, 09:20:16 »

Малка почерпка за нашето 7-мо месече !


* ekleri_malki.jpg (41.72 KB, 400x320 - видяно 2951 пъти.)
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 20, 2010, 09:20:33 »

и още...


* fre6.jpg (21.06 KB, 315x400 - видяно 2932 пъти.)
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines